לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

עזה כמוות אהבה בכורה ללהקת אדמה בתל אביב יפו

אחרון האורחים כבר הלך... פעילות זו התקיימה בעבר. להמשך התקשרות צרו קשר עם מרכז התנועה שדרות אדמה
מחול »  מחול מודרני עכשווי »  הופעות מחול מודרני עכשווי »  מחול מודרני עכשווי בתל אביב יפו »

הצטרפ/י
עם : ליאת דרור ניר בן גל
מתי : שישי- שבת 12/10/2019-11/10/2019 14:00-20:00
היכן : מרכז סוזן דלל למחול ולתיאטרון - יחיאלי 5 תל אביב יפו.
עלות : ₪85
הטבה :₪65 לגולשי BodyWays
עם :

ליאת דרור ניר בן גל

עזה כמוות אהבה אינטרפציה עכשווית וחדשה של שלוש עבודות קודמות מאת ליאת דרור וניר בן גל יום שישי 11.10.19 בשעה 14:00 – סטודיו זהבה וזקן דלל מוצ"ש 12.10.19 בשעה 20:00 – סטודיו זהבה וזק דלל
עזה כמוות אהבה
אינטרפציה עכשווית וחדשה של שלוש עבודות קודמות שמקבלות משמעות אקטואלית ליצירה שנוצרת בבית החדש של הלהקה במרחב עוטף עזה
יום שישי 11.10.19 בשעה 14:00 – סטודיו זהבה וזקן דלל
מוצ"ש 12.10.19 בשעה 20:00 – סטודיו זהבה וזק דלל
כוריאוגרפיה: ליאת דרור
רקדנים: דיקלה רז`בסקי, לי זך, טל רביב, רוני ג`ו שניידר, אריאל הולין, עירד בן גל, גלעד גורל, אורן רוסו  מוסיקה מקורית: גילס אנדראס, יובל מיסנמאכר, הרון טבול מתוך Dance of Nothing

המופע החדש "עזה כמוות אהבה" מציג אינטרפרטציה חדשה, עכשווית ואקטואלית לעבודות קודמות של ליאת דרור וניר בן גל:  דירת שני חדרים \ אינתא עומרי \ Dance of Nothing.
כולן עוסקות באהבה, מערכות יחסים, מאבקי כוח, הגדרה וזהות של כל פרט. שלשתן יוצאות מנקודת מבט בה המאבקים הפנימיים בתוכנו, ביני לבין האחר והמאבקים בין עמים ותרבויות זהים הם. כגודל המאבק, כך האהבה.
עתה בבית הלהקה החדש שבמרחב עוטף עזה, במקום בו הלחימה, המחול, החמלה והאהבה נארגים כל העת במציאות היומיומית, הן מקבלות ראייה בוגרת, רכה ומפוייסת יותר. אותן שאלות עם אותו מאפה שממשיך לעטוף ונותן נחמה, עם או בלי תשובות.

את העבודה מלוות הקלטות של מוזיקה חיה שבוצעו בהופעות בעבר בה נשמעים קולות אורגנים של דיבורים, צחוק קהל, חריקות כפות רגליים על הרצפה ונשימות. אותו חיבור בין הנגינה הסופית לקול השירה העברית, הנשימות ורקיעות הצעדים, מעניקות לסאונד את רצף שכבות הזמן.

"העבודה הכוריאוגרפית החלה מלמידת לישת הבצק. הבצק מכיל בתוכו את קסם המנוחה, בזמן שהוא באי עשיה הוא מצמיח עצמו. רכותו וגמישותו תלויים בשילוב של מיומנות והרפיה. כך למעשה אנו עם עצמנו ואנו בפגישתנו עם האחר. מה מאפשר למפגש להיות רך, מעצים ומפרה, ומתי אנו נאחזים ומחניקים עד ש`נגמר האויר` והדברים הופכים לדביקים או קשים. העבודה נעה בין מרחבי הנשימה המביאים את החיוך והחמלה, לבין אלו המותירים אותנו חסרי נשימה". (ליאת דרור)

"דירת שני חדרים" עוסקת בגבולות וחדירותם. האהבה הזוגית והמרחב `הצבאי` כמו מיטשטשים. הלוחמה, הגדרת הטריטוריה, מהות היחד והלחוד, הכמיהה לקרבה שיש בה מהויתור, השיתוף והתמיכה.
"אינתא עומרי" כמו שאומרת שורה בשירה של אום כולתום - `ראיתי אותך לפני שנולדת`, מדברת על אהבה ללא תנאי. טווח האהבה מתרחב וקורא ללב שרוצה לחדול מלהיות שדה קרב. 
את הקריאה הזו מניע האגן; לאורך העבודה הוא המניע והמכיל, מגדיל את אדוותיו אל מימי האגן התיכון.
"Dance of Nothing" עוסקת במהות הכלום. בבסיסה הכנת הבצק, אותו בצק שעצם מנוחתו מייצרת את איכותו. אנו נמנעים מלנוח, רצים קדימה, הלאה אל הדבר הבא. לא מאפשרים לעצמנו לשהות ופשוט להיות ולתת לדברים להתעצם מתוך עצמם. היחס הכל כך מעודן בין כלום להכל, בין פרקטיקה להמתנה, אולי אלה מאפשרים לחמלה להתפיח עצמה.

ליאת דרור ניר בן גל

ליאת דרור & ניר בן גל \ מרכז אדמה בשדרות

>
Yael Emanuel
לימור כץ-אוונס
ענת ופיטו שרייבר
יאירו טורצ`ין
שרית כספי
Lilya Manapov
סיגל שליט
אביגיל יעבץ
<

כל הפעילויות של מרכז התנועה שדרות אדמה:

קורס תנועה לאנשים עסוקים

קורס עסוקים

"קורס עסוקים" לאנשים עסוקים שרוצים לרקוד את הריקוד שלהם במרכז אדמה בשדרות שבעה מפגשים, פעם בחודש, ימי חמישי החל מה 22 בנובמבר» עם ליאת דרור ניר בן גל

חמישי
קורס תנועה לאנשים עסוקים

קורס עסוקים

עם: ליאת דרור ניר בן גל

מתי: חמישי

שיעורים וחוגים במרכז אדמה

שיעורים במרכז אדמה

חוגים ושיעורים הפתוחים במרכז אדמה יש מבחר גדול וכדאי לנסות ולבדוק מה מתאים לכם שיעורי בוקר עם הלהקה לרקדנים , מודרני למתחילים ולמתקדמים» עם ליאת דרור ניר בן גל

כל השבוע
שיעורים וחוגים במרכז אדמה

שיעורים במרכז אדמה

עם: ליאת דרור ניר בן גל

מתי: כל השבוע

שיתוף חברים

עם : ליאת דרור ניר בן גל
מתי : שישי- שבת 12/10/2019-11/10/2019 14:00-20:00
היכן : מרכז סוזן דלל למחול ולתיאטרון - יחיאלי 5 תל אביב יפו.
עלות : ₪85
הטבה :₪65 לגולשי BodyWays