לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

הקול זורם בכרתים חופשה סדנה לשחרור הקול בIerapetra

אחרון האורחים כבר הלך... פעילות זו התקיימה בעבר. להמשך התקשרות צרו קשר עם גילה סיני - הקול גלוי
עבודה קולית »  קול בתנועה »  ריטריטים קול בתנועה »  קול בתנועה בIerapetra »

הצטרפ/י
עם : גילה סיני
מתי : ראשון- חמישי 23/7/2020-19/7/2020 10:00-17:00
היכן : Ferma Beach Villas בכרתים - Ierapetra Ierapetra.
עלות : ₪4500
הצטרפו להחלפת פרטי התקשרות
עם :

גילה סיני

הסדנה ה-2 לשחרור הקול בכרתים יוצאת לדרך! לשחרר לחופשי את קולך במקום המושלם לכך - מקום שהוא התגלמות החופש - בהשראת הסדנה המוצלחת מספטמבר. הטיסות בחודש יולי מבוקשות, הקדימו להירשם!

הקול זורם...בכרתים

חופשה שהיא גם סדנה

הסדנה השנייה לשחרור הקול בכרתים יוצאת לדרך והפעם ביולי !

שם, בסטודיו מוקף חלונות הנושקים לים ולצוקי החוף והנקרות, תוך הקשבה לשכשוך הגלים...נחפש את מרחביו ועומקיו של קולנו, את גווניו הנסתרים מאתנו המבקשים להתגלות. נאפשר לקולנו להדהד את החוויות והמראות באופן שהוא מעבר למילים.

נשתמש בנשימה, מגע, דמיון ותנועה. ננוע את הקול ונשיר את התנועה. נשיר גם עם מילים. אולי ינבעו שירים וניגונים חדשים מעמקי נפשנו המתרככת במרחב הפתוח.

לעתים נפגוש את קולנו כשאנו לבד עם אוצרות הבריאה, ולעתים יפתיע קולנו כשאנו עטופים וניזונים מקולות המעגל האנושי התומך. וכן, נהיה ניזונים כמובן מארוחות משובחות, מטיולים בסביבה, מאוויר טוב...

הסדנה מיועדת לכל מי שרוצה לשיר ואינו מעז, למי שמעוניין לפתוח אפיקים חדשים אל הקול שלו ובאמצעותו להגיע אל הלב, למי שרוצה להוסיף עומק וחיבור לקול שלו ולכל מי שמלהיב אותו השילוב בין גלי הקול וגלי הים ומפרגן לעצמו חופשה אחרת, מיוחדת, משחררת. של גילוי וביטוי.

משתתפות מספרות : { גם גברים מוזמנים בשמחה }

תמר : זכיתי להיות אחת משמונה הנשים בכרתים. חמישה ימים של אהבה: אהבה עצמית, אהבה לטבע, לקול, לתנועה, לפשטות, לנשים שהכרתי. הכול בשרביט הקסמים של גילה היצירתית, הכיפית, בעלת העומק והדיוק, שנתנה תחושת קלילות, כיף, פינוק, עומק ובטחון. עדיין מעכלת את החוויה...ייקח זמן. כוח ! הרבה כוח קבלתי מחמישה ימים. והמוזר הוא, שזה היה בכלל ללא מאמץ.

רחלי: איזו חוויה מעצימה! הייתי שם. אני אחת משורת המנדלה הנשית הזאת. אחת משמונה נשים. שאפו לגילה שהובילה אותנו ברגישות, בעדינות, במקצועיות, בסבלנות, עם הכלה ואכפתיות ליצור, לשתף, לחשוף, לחוש, להרגיש ולהפיק מתוכנו צבעים עמוקים יותר, רגשיים ואישיים. ביחד רקמנו שטיח רבגוני. בהנחיית גילה הכול זרם בתנאים ובמקום מושלמים עם שפע מזון יווני איכותי וטרי בכל יום ובכל ארוחה, חוף ים צמוד ועבודה יומית משמעותית של גוף נפש דרך הקול, שירה ותנועה במים ובסטודיו איכותי עם נוף לים והרבה יותר מזה...זכיתי ואני מודה לך גילה ולבנות המדהימות.

מיי: גילה אהובה יקרה ונדירה. נדמה שאין מילים שיכילו מה שעברתי בחסות החוויה המעצימה שהענקת לנו בכרטא הקסומה. בחוף הפרטי שלנו שהיווה סטינג מושלם ותיבת תהודה שאפשרה לנו למצוא את שבקשה נפשנו. בספינת אויר הגענו שמונה נשים לגן העדן הכרתי למצוא ולתת קולנו ואת, אישה ומטפלת בקול מופלאה, הענקת לנו מתנה נפלאה ומשחררת. מתנת הקול. מסדנא בת חמישה ימים שנפלאו מתבונתנו שבנו, כל אחת אל סיפור קולה. כל אחת להמשך מסעה.

המנחה :
גילה סיני -

בעלת ניסיון של 25 שנה בטיפול בקול עם קבוצות ויחידים. פיתחה את התחום מתוך ניסיונה המקצועי כקלינאית תקשורת, מטפלת במוזיקה ותנועה וזמרת. מרצה בתכניות הכשרה לטיפול במוזיקה ותנועה. מטפלת במוסיקה וקול בבי"ח שלוותה ובקליניקה פרטית. אוהבת לשיר ואוהבת את הים.


מקום: Ferma ליד Ierapetra
זמן : 19.7-23.7
מחיר : 4500 ש"ח
להבטחת המקום תשולם מקדמה בסך : 100 דולר
המחיר כולל : טיסות
אירוח בוילות יפהפיות {2 בחדר}
הסעות
ארוחות משובחות
השתתפות בסדנה
טיול בעיר הקרובה

הטיסות בתאריכים אלו מבוקשות. לכן הקדימו להירשם כדי שנוכל להזמין את הטיסות ממש בהקדם!

גילה סיני

מנחה קבוצות וטיפולים פרטניים בעבודה קולית שמחברת ומעמיקה בקשר בין קול, גוף ונפש. פיתחה את התחום מתוך ניסיונה כמטפלת במוסיקה ותנועה, קלינאית תקשורת וזמרת. לימדה במכללת לוינסקי, ווינגייט וסמינר הקבוצים. מטפלת בשלוותה ובקליניקה פרטית.
מה קורה עם הקלקה על כפתור הצטרפות?
* פנייתך תישלח ישירות ליוצרים
* תופיע חלונית עם פרטי קשר של היוצרים
* יתכן ותובלי לדף תשלום או הטבה

1 אהבו את מה שקורה כאן ולחצו על אייקון הלב

>
<

שיתוף חברים

עם : גילה סיני
מתי : ראשון- חמישי 23/7/2020-19/7/2020 10:00-17:00
היכן : Ferma Beach Villas בכרתים - Ierapetra Ierapetra.
עלות : ₪4500
הצטרפו להחלפת פרטי התקשרות
  טלפון: יופיע עם השלמת הפניה