לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

אשרם פתוח: התחדשות | OPEN Ashram: Renew

אחרון האורחים כבר הלך... פעילות זו התקיימה בעבר. להמשך התקשרות צרו קשר עם אשרם במדבר
מודעות עצמית »  מדיטציה »  סדנאות מדיטציה »  מדיטציה »

הצטרפ/י
עם : צוות האשרם
מתי : חמישי- שבת 1/8/2020-30/7/2020 17:00-15:00
עלות : ₪350
עם :

צוות האשרם

במהלך סוף השבוע נלמד טכניקות עוצמתיות ולא מאמצות שמאזנות את הגוף, מרגיעות את הנפש, מקזזות רעלים ישנים ולעודד את חלקי המוח לעבוד באחדות ולעזור לשיפור היציבות הרגשית.
בעולם המודרני של ימינו, אנחנו מוצפים ללא הפסקה בשלל גירויים; עומס יתר של מידע, הרגשה שאנחנו בהתחייבויות אינסופיות וגישה תמידית להסחות דעת.

זה ממש מובן שבתוך כל הרעש הזה המוח שלנו מרגיש עמוס. הסתימה הזו של המערכת הנפשית שלנו - פירושה שחלק מהתוכנות במערכת עשויות לא לעבוד בצורה חלקה כמו שרצינו. זה יכול לתפקד טוב כל הזמן, לפעול באיטיות או להישבר לחלוטין. חלקים ישנים בעצמנו שצברנו בדרך עשויים להיות מיותרים או מיושנים ופשוט כבר לא לשרת אותנו לטובה, עכשיו עלינו לשדרג את המערכת. אז הצעד הראשון שלנו הוא להבין עם מה אנו עובדים - לפגוש את עצמנו במנגנונים הטבעיים שלנו בכדי להתחיל בלמידה - מה עלינו לפנות ואיזה תכונות חדשות עלינו לרכוש. אנחנו מחפשים דרך מיוחדת לנקות את הדברים - דרך לשטוף את הנפש והגוף משאריות לא בריאות שהצטברו לאחר שנים של תפקוד בסביבה מלחיצה. אז אנחנו יכולים להיות עם הישן וגם עם החדש.

אשרם פתוח: התחדשות
30.7-1.8
052-382-4617
*הסדנה תהיה מונחת באנגלית*

באמצעות מדיטציה שהיא תרגול עוצמתי, עבודת נשימה, תרגילי מיקוד, התבוננות וגם איך מדברים עם עצמי, נלמד להחזיר את הכוח למחשבותינו ולהגיע למקום שאנחנו המחזיקים במושכות התודעה שלנו.

נגיע להתבונן ולרתום את המרחב בינינו לבין המחשבות שלנו. נקבל כלים חדשים שמקדמים נוכחות, מיקוד ויכולת להתבונן בעצמנו ובאחרים. החיים, ככל שאנו נתעמק בהם, יתבהרו ויהיו ניתנים יותר לניהול על ידי פעולות אותנטיות מהרגע הנוכחי - לעבוד עם מה שיש ולא עם מה שאנחנו מדמיינים או נזכרים שיש.

במהלך סוף השבוע נלמד טכניקות עוצמתיות ולא מאמצות שמאזנות את הגוף, מרגיעות את הנפש, מקזזות רעלים ישנים ולעודד את חלקי המוח לעבוד באחדות ולעזור לשיפור היציבות הרגשית.

נפתח גם טכניקות המוכחות כמפחיתות בצורה דרסטית את השפעות הלחץ על גופנו בכך שנביא אותו למצב של מנוחה עמוקה שמעוררת את תהליך התיקון העצמי שלנו. זה אומר שלחץ עמוק שנאגר בגופנו לאורך זמן במקומות מסוימים יתקזז במהלך כל מפגש, בעזרת חידוש החיבור שלנו לגופנו ולמבנה שלנו, שיעזור לנו להילחם בעייפות, להגביר אנרגיה, להפחית חרדה ודיכאון ולשפר את המיקוד והיצירתיות.

אנחנו נתמוך בתודעה שלנו על ידי העברת אנרגיה תקועה דרך גופנו.

חשמל, כמו מגנטיות, פועל בגוף בכל עת. כאשר נתיבי החשמל (אנרגיה) מנוצלים, חסומים, לחוצים, מודחקים או מנוקזים, אנו פגיעים למחלות. המחלות מתעורורת לרוב באיברים בהם אספקת החשמל נחסמה לאחרונה או חסומה כבר תקופה ארוכה.

אחת הדרכים לווסת את הזרימה החשמלית של המערכת שלנו היא על ידי נקודות דיקור לאורך גופנו, כמו גם מדיטציות המאפשרות לגופנו ולנפשנו ליפול להרפיה עמוקה שמאפשרת לנו לשחזר, לחדש ולחזק. במקום השקט הזה, עמוק מתחת לכל העומס שעל פני השטח, כאן אנחנו יכולים להתחיל להבין את המסר הרגשי שגופנו מספר לנו, לאפשר לו מקום ואז לשחרר אותו. תהליך זה מחזיר לנו את האיזון - דרך מגע, דרך נשימה, דרך תשומת לב.

בואו נבלה סוף שבוע ביחד בחיווט מחדש של מה שטבוע בנו לעומק - כל האמונות המגבילות שלנו, כל מה שכבר לא משרת אותנו, כל מה שניתן לנו או למדנו על ידי מישהו אחר - זו לא האמת המולדת שלנו. נזכיר לעצמנו שכל יום הוא הזדמנות לפגוש את עצמנו מחדש, לגלות עצמנו חדש.

מה זה יכלול?
- דמיון מודרך בבוקר ובערב
- מפגשי הכוללים טכניקות נשימה טרנספורמטיביות, איזון אנרגטי (Qi-touch), תרגילי מיקוד ולמידת טכניקת מדיטציה עמוקה של מנטרה המאפשרת לנו למדוט בעצמנו לבד.
– 3 ארוחות צמחוניות/טבעוניות להזנת גופנו
– מעגל שירה לקבלת השבת
– זמן להתחבר למדבר, לעצמנו ואחת לשניה

בשביל מי זה?
בשבילך- זה שחושב שהוא לא יכול לעשות מדיטציה.
בשבילך- זה שדואג לגביי העתיד ומהרהר על העבר.
בשבילך- זה שרוצה לקיים בחייו מערכות יחסים טובות יותר, סקס טוב יותר ושינה טובה יותר.
בשבילך- זה שרוצה לשפר ביצועים, מיקוד, יצירתיות.
בשבילך - זה שרוצה לווסת את מצבי הרוח והתגובות שלהם

אנחנו כל כך שמחים שאתם מגיעים שהמחיר של הסדנא הוא רק מחיר האירוח + 350 ש"ח! אז בואו אלינו. לחגוג עימנו, להשתחרר ולהתחדש!

התקשרו כדי לשמור לכם מקום!

צוות האשרם

המנחים והמטפלים של האשרם במדבר

>
גליה יהושע
איציק שר-אל
Ronit
עידית גודס-גרינבאום
עידית גודס-גרינבאום
פאנדיט
פאנדיט
פאנדיט
Chancela Mongoza
Yarden Nuriel
<

שיתוף חברים

עם : צוות האשרם
מתי : חמישי- שבת 1/8/2020-30/7/2020 17:00-15:00
עלות : ₪350