לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

קורס הכשרת מורי יוגה

הצטרפ/י
עם : אסתי אור ים
מתי : שני 12/10/2020 0900-1400
היכן : קרית טבעון, ישראל קרית טבעון.
עם :
ללמוד יוגה לעומק ובאופן שיטתי בקבוצה קטנה - שורשי היוגה הקלאסיים, חוכמת הגוף, הדרך להעביר את הידע. מבוסס חקירה והפנמה אישית, בסיס איתן וגמיש לתרגול והוראה של שיטות יוגה שונות.
יוגה היא אחת הדרכים שנועדו לקדם התפתחות אישית באופן הוליסטי, מתוך יצירת יחסים מאוזנים עם הסביבה. ישנן כמובן דרכים נוספות. כפי שאמר דון-חואן – בחר/י בדרך שיש בה עבורך לב.

מה שמשך אותי ביוגה מלכתחילה היה התרגול האינטליגנטי של הגוף, השונה כל כך מזה שהכרתי בשיעורי הספורט בילדותי. עבורי, היה זה השער לחיבור עמוק של גוף-נפש. בתחילה לא שיערתי איזה מקום גדול תתפוס חוכמת הגוף בתרגול ובהוראה לאורך השנים. כאשר אני מתרגלת עם עצמי ,בקצב שלי, הסודות מתגלים. אני מצליחה לבצע מה שלא יכולתי לבצע קודם, ולא חשבתי שאוכל. תחושת מסוגלות היא חוויה מיטיבה.

בהמשך פגשתי את המדיטציה, אשר כבר 40 שנים עושה בי את עבודתה הפסיכו-רוחנית. ואם בתחילה היה נראה לי שהיא מובילה לעולמות העליונים, התברר לי עד כמה היא מפגישה אותי עם ענייני היום יום והסוגיות הנפשיות שהם מציבים כאן ועכשיו. זה לא תמיד נוח, אבל תמיד מעניין.

למה קורס מורים ליוגה?
כי זוהי אחת הדרכים היעילות יותר ללמוד יוגה לעומק ובאופן שיטתי, בשלב בו כבר ישנה הכרות והתנסות משמעותיים בעולם היוגה, ומתעוררת הסקרנות לגבי שורשיה.

בקורס המורים, אני מכוונת ללימוד שנותן תמונה רחבה ומובנת של שורשי היוגה הקלאסיים, של חוכמת הגוף ושל הדרך להעביר הלאה את הידע. הלימוד הינו בסיס איתן וגמיש לתרגול והוראה של שיטות יוגה שונות. הלימוד סובב סביב חקירה הבנה והפנמה אישית של כל משתתף, אשר מביאה לא רק לספיגת ידע, אלא גם לשינוי ולהתפתחות אישית. ככזה, הוא מעודד כל אחד ואחת לצמוח להיות מורה מצוין וייחודי.

קורס ההכשרה של מקום לנשימה הינו בקבוצה קטנה. הקורס צלח יפה את מצב הקורונה, משום שכקבוצה קטנה, היינו אחרונים להיסגר וראשונים להיפתח. גם בלימוד בzoom היתה אפשרות לראות באמת את המשתתפים. תלמידים ציינו עד כמה לימוד היוגה דווקא בתקופה כה מבולבלת ומאתגרת הינה עוגן ותמיכה של ממש.

למתעניינים בקורס – מפגשים אישייםעד ראש השנה!

אסתי אור ים

אסתי אור-ים, תלמידה ומורה ותיקה בדרך היוגה. מכשירה מורים ליוגה . (מוכר ע"י ארגון מורי היוגה). בוגרת לימודי דתות המזרח באונ` י-ם. משתלמת בפסיכותרפיה גופנפש מזרח מערב .מטפלת מוסמכת בנשימה בשיטת ריברסינג.

>
<

כל הפעילויות של מקום לנשימה - אסתי אור-ים:

שיעור יוגה אישי

שיעור יוגה אישי

שיעור יוגה אישי 90 דקות. הוראה מוכוונת תלמיד ממתחילים, עד מתקדמים וגם יוגה שיקומית. בשיעור אישי - התמקדות גדולה יותר גם של התלמיד וכניסה אל מתחת לפני השטח. תומך בתרגול עצמאי. מוגן קורונה.» עם אסתי אור ים

שיעור יוגה אישי

שיעור יוגה אישי

עם: אסתי אור ים

טיפול בנשימה ונשימה מעגלית - ריברסינג

טיפול בנשימה וריברסינג

טיפול בנשימה ובנשימה מעגלית -ריברסינג. לשיפור נשימה, תמיכה במצבי רגש וחיים פגיעים, שחרור דפוסים מגבילים של נשימה ותודעה, לריפוי ולהתפתחות אישית. מפגשים אישיים, בליווי קשוב ומנוסה.» עם אסתי אור ים

טיפול בנשימה ונשימה מעגלית - ריברסינג

טיפול בנשימה וריברסינג

עם: אסתי אור ים

הצטרפות לקורס מורי יוגה שנה ב`

מורי יוגה שנה ב

אם למדת לפחות 240 ש` בקורס מורי/מדריכי יוגה, ישנה אפשרות להצטרף לשנה ב` של הקורס כדי לקבל תעודה מוכרת ע"י ארגון מורי היוגה בארץ ובעולם.» עם אסתי אור ים

שלישי 13/10/20
הצטרפות לקורס מורי יוגה שנה ב`

מורי יוגה שנה ב

עם: אסתי אור ים

מתי: שלישי 13/10/20  | 0900

לגלות את הגוף הפראני - קורס העמקה ביוגה.

הגוף הפראני - קורס העמקה

לגלות את הגוף הפראני - קורס שנתי ביוגה ותנועת גוף-נפש. פראנה – אנרגיית החיים המתבטאת באופן מיידי בנשימה, ומחברת גוף ונפש.יציבה ותנועה הקשובות לזרימת הפראנה מרגישות אחרת מהתפקוד הרגיל.» עם אסתי אור ים

רביעי 21/10/20
לגלות את הגוף הפראני - קורס העמקה ביוגה.

הגוף הפראני - קורס העמקה

עם: אסתי אור ים

מתי: רביעי 21/10/20  | 0900

שתפו חברים

עם : אסתי אור ים
מתי : שני 12/10/2020 0900-1400
היכן : קרית טבעון, ישראל קרית טבעון.

פנייתך תישלח ישירות למארגנים
קבלו מייל עם קישור ישיר למפגש
מספר הטלפון יתגלה עם הצטרפות