לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

גיוס כספים להקמת מתחם רזידנסי

להצטרפות והזמנה
עם : אורית נבו
מתי : שלישי- שישי
עלות : ₪לבחירתכם
עם :
מרכז ON רוצה להתרחב ולהקים עבורכם ביתלאמנים, יצירה ותרבות. 3 ימים לגיוס - מוזמנים להיות שותפים להצלחה ולהיות בין מייסדי מתחם הרזידנסי של מרכז ON !

הכל התחיל מההבנה... שאמנים בישראל מתקשים להקדיש את עצמם למלאכת היצירה, הם עובדים כדי להתפרנס ועסוקים בעיקר בהישרדות. תהליכי יצירה מעמיקים דורשים מחקר ועבודה ממוקדת, הם הופכים כמעט בלתי אפשריים בתנאי המחיה והעבודה בישראל. תקופת הקורונה החריפה את הקושי הקיומי, אין פרנסה בתחום התרבות, שלא לדבר על יצירת יצירות חדשות, איכותיות ותקווה לעתיד.

מרכז ON רוצה להתרחב ולהקים עבורכם ביתלאמנים, יצירה ותרבות. לכן, יצאנו בקמפיין גיוס כספים - אנחנו כמעט ביעד - עוד 3 ימים לגיוס.

תוכלו כבר להזמין שהות במקום כחלק מהתמורות בקמפיין הגיוס בהדסטארט או לאמץ אמן שיוכל לבוא ליצור כאן במהלך שנת 2021!
מוזמנים להיות שותפים להצלחה ולהיות בין מייסדי מתחם הרזידנסי של מרכז ON
כניסה ישירה לעמוד הגיוס עם הקלקה על כפתור הצטרפות 👈

➰ מה נעשה בכספי המימון?

אנחנו רוצים לבנות מתחם לינה לאמנים, בו אפשר להתארח ולעבוד על יצירות חדשות. להפוך את מרכז ON לבית , שיאפשר ליצירה להרקיע שחקים ולהתפתח. בית לאמנים ולאמנות שלהם. מקום בו היצירה פורחת, כמו גם האמנים שיוצרים אותה, ברמה אישית ומקצועית. מקום לקהילה קטנה, דינאמית, משתפת, ומקדמת יצירה, אמנות ותרבות בישראל ובעולם.

➰ איך נגרום לזה לקרות ?

התכנית היא לבנות מספר יחידות מגורים, במרחב החצר הקסומה, מקום ל 5-6 אנשים. כדי ליצור מתחם אחד שיש בו הכל - חלל חזרות (הסטודיו הקיים), במה והחידוש בפרויקט הזה: מתחם המגוריםכאן תוכלו להתארח למספר ימים או שבועות ואף חודשים ולעבוד על היצירות שלכם. אם אתם עובדים על יצירה חדשה וזקוקים לליווי אישי או מקצועי, אם אתם נמצאים בתהליך מתקדם והיצירה זקוקה רק לדיוקים אחרונים לפני שתצא לאוויר העולם. כל תחום אמנותי אפשרי: קרקס עכשווי, מחול, ציור, פיסול, כתיבה, צילום...כשתגידו אני נוסע הביתה ותגיעו אלינו

➰ מה יהיה במתחם ?

אצלנו יהיה לכם כל מה שאתם צריכים - יחידות מגורים יחודיות ללינה ושהייה , מטבח משותף, מרחב שהייה יחד או לחוד, חלל סטודיו לחזרות, מרחב גינה קסום לכתיבה בשמש או בהייה בתרנגולות :) ליווי אמנותי במידת הצורך ואת הבמה החיצונית לפרזנטציות של עבודות בתהליך או הופעות עתידיות !

כרגע יש חלל חזרות וגינה קסומים. יחידות המגורים ומרחב המחיה נמצאים בתוכניות. גייסנו צוות, יצרנו סקיצה, בנינו מודל וחשבנו את כלל עלויות הקמת המתחם...

➰ איך אפשר לעזות לזה לקרות ?

יש רק מספר ימים לסיום הקמפיין - בואו לקחת חלק!

כניסה ישירה לעמוד הגיוס עם הקלקה על כפתור הצטרפות 👈

אורית נבו

אורית נבו היא אמנית קרקס יוצרת. כותבת ומביימת מופעי קרקס עכשווי בארץ ובעולם, מנחה סדנאות מקצועיות בנושא כתיבה ובימוי קרקס. מנהלת אמנותית של יוזמות בתחום היצירה המקצועית בקרקס עכשווי לאמנים וקבוצות.

>
Adi Bracha
דורית שפיר דיאמנט
אורית נבו
אורית נבו
אורית נבו
אירינה וייסגלס
<

כל הפעילויות של ON - A sacred space for creation:

בימוי מופעי קרקס עכשווי

בימוי מופעי קרקס עכש

כתיבת מופעי קרקס, בימוי, ליווי אמנותי לפרוייקטים בתהליך.ייעוץ לאמנים בכל שלב בדרכם המקצועית ובתהליכי הפקה.אימון וליווי אישי אמנותי ומקצועי של אמנים.אימון אישי "מזוית אחרת" בראי הקרקס.» עם אורית נבו

בימוי מופעי קרקס עכשווי

בימוי מופעי קרקס עכש

עם: אורית נבו

מעבדה ליוצרים אונליין - דצמבר 2020

מעבדה ליוצרים אונליין

מעבדה ליוצרים אונליין,בואו להניע את תהליך היצירה שלכם קדימה!המעבדה מיועדת ליוצרים הנמצאים בתהליך יצירה, בתחילתו, בעיצומו או בסופו ופתוחה לאמנים מכל התחומים.» עם אורית נבו

שני
מעבדה ליוצרים אונליין - דצמבר 2020

מעבדה ליוצרים אונליין

עם: אורית נבו

מתי: שני

שיתוף חברים

עם : אורית נבו
מתי : שלישי- שישי
עלות : ₪לבחירתכם

פנייתך תישלח ישירות למארגנים
מספר הטלפון יתגלה עם הצטרפות