לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

קורס שנתי להכשרת מנחי קבוצות עם שחר כספי בפרדס חנה כרכור

הצטרפ/י
עם : שחר כספי
מתי : רביעי- רביעי 13/4/2022-20/10/2021 17:00-22:00
היכן : יוגודה - ביה"ס ליוגה ומדיטציה בפרדס חנה - חרושת 1 פרדס חנה כרכור.
עם :

שחר כספי

יחוד הקורס טמון בשילוב גישות מעולם הרוח,הטיפול וההתפתחות. הקורס פותח מנסיון מעשי רב בהנחית סדנאות, קורסים וטקסים בעולם. הקורס משלב לימודים עיונים ומעשיים, קבוצת התפתחות אישית, סדנאות והדרכה.

מה נלמד בכל שלב?

בשלב א` – נלמד ביחד איך נכון ליצור מרחב בטוח ומאפשר למשתתפים. נפתח קשר בריא עם הקבוצה בצורה נכונה ומיטיבה. נפנים את עקרונות ההקשבה למרחב. נקבל הדרכה על המפתחות ליצירת אמון בקרב משתתפי הסדנה. נגלה מה האופן שבו אנו מרגישים את המרחב ומבינים מה משרת את המרחב בצורה הטובה ביותר.


בשלב ב` – נעמיק לתוך עקרונות בניית הסדנה על פי מודלים שונים. נתנסה בהמשגה של חוויות אשר אנו רוצים ליצור ובכתיבה סדנאית. נבין יותר את המשמעות האישית והבין-אישית. נלמד על תראפיה במרחב הסדנאי ועל איך ליצור סדנה באופן פרקטי וייסודי. נקבל הדרכה ייחודית על מוסיקה ככלי מרכזי ביצירת הסדנה. נגלה את הדרך ליצור קרקע בטוחה לאינטגרציה על מנת שהמשתתפים יוכלו להפנים את החוויות שאנו יוצרים בסדנה.


בשלב ג` – בשלב האחרון של הקורס נלמד על מרחב טקסי ועל ההבדלים בין טקס לסדנה ונבין איך לתת אמון בתהליך ולהתמסר אליו ללא מאמץ. נעמיק לתוך שדה שמאני קונסטלטיבי. נגלה כלים חדשים לעבודה עם התנגדויות שונות שעלולות להתממש במרחב הסדנאי. נקבל הדרכה על איך לזהות טראומה ומה אפשר לעשות על מנת לספק את המשאבים והמבנה הנכון לשדה הטיפולי. נתרגל הנחיית סדנאות, קבלת פידבק ומימוש המתנה הייחודית שלנו בתוך הנחיית הסדנה.


מבנה תכנית הלימודים
מחזור יום:
מועד תחילת הקורס: 22.11.21
מועד סיום הקורס: 16.05.22
ימי שני 10:00-15:00

מחזור ערב:
מועד תחילת הקורס: 20.10.21
מועד סיום הקורס: 13.04.22
ימי רביעי 17:00-22:00


התכנית בנויה במתכונת מפגשים חד שבועיים. המפגשים השוטפים מתקיימים בימי רביעי או ימי שני, בהנחיית שחר כספי או מנחי התכנית וצוות תומך (אסיסטנטים). בסוף התהליך נקיים מפגש לאורך סוף שבוע שלם הכולל מתחם סדנאות, לינה ואוכל צמחוני באחוזה יוקרתית בצפון הארץ. התוכנית כוללת שני מפגשי מיקוד אישיים עם שחר כספי.

פרקטיקום תחת הדרכה:
הקורס בא לייצר מרחב מאפשר להתנסויות בקבוצה המשלבות הפנמה גופנית בתהליכי צמיחה אישיים וקבוצתיים. במהלכו ירכשו הסטודנטים רקע, ידע וכלים במודלים וטכניקות שונות של הנחיית קבוצות בצורה מקצועית ומקיפה.

בנוסף לכך נערוך דיון קבוצתי על התהליכים שכל מנחה עובר בפרויקט הפרקטיקום. החל מתהליכי גיבוש הקבוצה, דרך מימוש התכנית למעשה ופתרון בעיות, סיכום ופרידה וכן בחינת השגת המטרות ובניית סדנה ייחודית לכל משתתף.

תעודה:
תעודת הסמכה כ"מנחה מוסמך מטעם: בית הספר לאמנות האהבה של שחר כספי"
תינתן לעומדים בדרישות מסלול ההכשרה והפרקטיקום.

עוד פרטים והרשמה באתר שלנו:
shacharcaspiartoflove.com/art-of-love-israel/

שחר כספי

שחר הוא מייסד ביה"ס הבינ"ל לאמנות האהבה ומנחה המוביל סמינרים בשאמאניזם מיני ומיינדפולנס בארץ ובעולם. פסיכותרפיסט גופני בוגר "האקומי" ומטפל המלווה בתהליכי התפתחות וצמיחה. מורה בארגון הבינ"ל ISTA - International School of Temple Arts.

>
<

שיתוף חברים

עם : שחר כספי
מתי : רביעי- רביעי 13/4/2022-20/10/2021 17:00-22:00
היכן : יוגודה - ביה"ס ליוגה ומדיטציה בפרדס חנה - חרושת 1 פרדס חנה כרכור.

פנייתך תישלח ישירות למארגנים
מספר הטלפון יתגלה עם הצטרפות