לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

שיטת שתי חרבות, אומנות לחימה טיפולית בגבעת שמואל

אחרון האורחים כבר הלך... פעילות זו התקיימה בעבר. להמשך התקשרות צרו קשר עם יובל בן בסט
פסיכותרפיה גופנית »  טיפול רגשי »  אימונים אישיים טיפול רגשי »  טיפול רגשי בגבעת שמואל »

הצטרפ/י
עם : יובל בן בסט
מתי : רביעי 13/10/2021
היכן : גבעת שמואל - גבעת שמואל גבעת שמואל.
עם :

יובל בן בסט

מרחב הקרב כמרחב של משחקיות ותנועה, דרך הפיכת התגובה האימפולסיבית לתגובה חושבת ואחראית מתנסה הילד בתקשורת מגוונת אשר נעה לאורכה ורוחבה של הקשת הרגשית, עבודת גוף-רגש-נפש המשפיעה על תפקודו הילד
אחרי שנים של עבודה בענף ההייטק חיפשתי עבודה שתהיה עבורי יותר משמעותית ומתגמלת. כמדריך לאומנויות לחימה ועוסק בענף מזה 30 שנה ראיתי, למדתי וחוויתי את ההשפעה הגדולה שיש לאומנויות הלחימה השונות עלי ועל אחרים - מבוגרים וילדים, והאופן בו עבודה חווייתית זו, דרך הגוף, תורמת לשיפור במיומנויות תפקודיות, חברתיות ורגשיות. שיטת "שתי חרבות" (לוחמי האור), אליה התוודעתי, התאימה לראיה זו ולתפיסת עולמי ונתנה לי את הבסיס התיאורטי והמתודי לחבור בין אומנות הלחימה לטיפול הנפשי. דרך הפיכת מרחב הקרב למרחב של משחקיות ותנועה, דרך הפיכת התגובה האימפולסיבית לתגובה חושבת ואחראית מתנסה הילד בתקשורת מגוונת אשר נעה לאורכה ורוחבה של הקשת הרגשית, ויכול להבין יותר לעומק מה מפעיל אותו. בדרך זו נעשית באופן מודע ולא מודע עבודת גוף-רגש-נפש משמעותית המשפיעה על תפקודו של הילד בסביבותיו השונות.
כיום אני מתרגל בשיטת שתי חרבות, סיימתי לימודי קורס מדריכים לאמנויות לחימה טיפוליות לבעלי הפרעות קשב וריכוז במכללה האקדמית בוינגייט. עובד באופן פרטני עם ילדים בגנים לילדים עם קשיים תפקודים ורגשיים, אוהב ומאמין בעבודה חווייתית דרך הגוף לשם שיפור במיומנויות תפקודיות, חברתיות ורגשיות. מזמין את ילדכם למסע של למידה דרך הרפתקאות, משחקי אימון וקרבות מהנים, להכיר בייחודיות שלו ולגלות את יכולותיו וחוזקותיו.

יובל בן בסט

מתרגל בשיטת שתי חרבות, לימודי מדריכי אמנויות לחימה טיפוליות לבעלי הפרעות קשב וריכוז בוינגייט. עובד באופן פרטני עם ילדים בגנים לילדים עם קשיים תפקודים ורגשיים, אוהב ומאמין בעבודה חווייתית דרך הגוף לשיפור במיומנויות תפקודיות, חברתיות ורגשיות.

שיתוף חברים

עם : יובל בן בסט
מתי : רביעי 13/10/2021
היכן : גבעת שמואל - גבעת שמואל גבעת שמואל.