לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

סדנת זמן ריפוי - ארכיטיפ הילד/ה הפנימיים בבן שמן

הצטרפ/י
עם : דורית שפיר דיאמנט
מתי : שבת 10:00-17:00
היכן : הבית של איריס ברנע - דרך הזית 20 בן שמן.
עלות : ₪250
הטבה :₪220 לגולשי BodyWays
עם :

דורית שפיר דיאמנט

סדנת התפתחות קבוצתית דרך תנועה, מוסיקה ומשמעות. 7 שעות של ביחד בחקירה משותפת של הילדים הפנימיים בתוכנו. יצירת מרחב בטוח לעורר את החלקים הללו בתוכנו לבוא, לעלות לשחק ולשמוח.
"לא צריך לעבור אירוע קיצוני כדי לחוות משבר אמון. מה קרה לרובנו שאיבדנו את תמימותנו, את הספונטניות, הסקרנות והיצירתיות והפכנו למופנמים, עצובים, חרדים, מבוהלים, שולטים ואדישים? אצל רוב בני האדם האמון הופר בצורה זו או אחרת לא רק במסגרת המשפחתית. גם ילדים שגדלו בבית גידול נורמלי מטפח, כשיצאו החוצה, לגן, לשכונה, לבית הספר – לרבים המפגש היה טראומטי. אנו רואים את תוצאותיו אצל רובנו: פחד מלאבד שליטה, פחד להראות חולשה, לבקש, להזדקק ולהישען.

אנו מתביישים להחצין רגש, לבכות או לצחוק בקול, לדבר בלי לתכנן מראש. אנחנו חוששים לבקש חום, פינוק, חיבוק, מילה טובה, פוחדים להשתטות, לשיר ולרקוד. כדי לשרוד בעולם שלנו כיום, הילד הפנימי שבנו מוכחש, יורד למחתרת. עולמנו אינו מקום בטוח עבור אותו חלק רגיש ופגיע בעצמנו. (קפצ`יונה, 1997: 23)"

בחיי האישיים מצאתי שלתת ביטוי לקולות הילדיים שבתוכנו, יכול להביא רווחה בריאותית וריפוי לא רק לעצמנו, אלא גם לתוך מערכות היחסים שלנו עם האנשים הסובבים אותנו. שמחה ומתרגשת להזמין אתכם להצטרף אליי לסדנה הפותחת של סדנאות העומק "זמן ריפוי" הנוגעת בארכיטיפ "הילד והילדה הפנימיים" בהשראת תיאוריית הארכיטיפים של קארל יונג, ובעזרת שיטת הביודנסה שייסד רולנדו טורו ארנדה ועוד כמה אילנות גבוהים שכתבו על הנושא.

הסדנה תתרחש ביום שבת ה- 26/3/2022 בסטודיו של עודד ואיריס ברנע. הסדנה תהיה בין השעות 10:00 ל – 17:00 והיא תכלול 2 חוויות נפרדות בתנועה (כל אחת כשעה וחצי), כתיבה אינטואיטיבית המתכתבת עם החוויה בתנועה, מעגלי שיח והקשבה לטובת אישוש החוויה בתנועה, וארוחת צהריים משותפת כדי להכיר ולהתחבר באופן לבבי.

נ.ב. המשתתפים מתבקשים להביא איתם לסדנה תמונה של עצמם מגיל בית הספר היסודי 🙂 הסדנה מיועדת למטיבי לכת בשבילי ההתפתחות בתנועה. הרשמה מוקדמת עד ה- 15 למרץ, 220 ש"ח. מחכה בהתרגשות לרקוד אתכם ולהתפתח, דורית

דורית שפיר דיאמנט

דורית שפיר דיאמנט, מאפשרת מוסמכת מטעם הארגון בינלאומי ללימודים ביוצנטרים. ביודנסה לארגונים וקהילות . מנחה ומאפשרת לקבוצות מעבירה סדנאות ממוקדות צרכים למוסדות ארגונים ולקהל הרחב.
מה קורה עם הקלקה על כפתור הצטרפות?
* פנייתך תישלח ישירות ליוצרים
* תופיע חלונית עם פרטי קשר של היוצרים
* יתכן ותובלי לדף תשלום או הטבה

>
טל יחזקאל
יפעת לוי
עידית קליין-זיסו
Mirit Dery
Mirit Dery
Shmuel Rosen
<

כל הפעילויות של דורית שפיר דיאמנט ביודנסה:

קבוצת ביודנסה חדשה נפתחת בהוד השרון

קבוצת ביודנסה שבועית

בואו לבנות יחד קהילה של התפתחות בתנועה, כל שבוע ביום שלישי נפגשים בשמונה בערב בהוד השרון בסטודיו נפלא ברחוב המרגוע 10 לנוע, להרגיש ולהתחבר. הרשמה בעיצומה, מחכה לרקוד אתכם,דורית :)» עם דורית שפיר דיאמנט

שלישי
קבוצת ביודנסה חדשה נפתחת בהוד השרון

קבוצת ביודנסה שבועית

עם: דורית שפיר דיאמנט

מתי: שלישי

ביודנסה לארגונים וחברות פיתוח הון אנושי

ביודנסה לארגונים וחברות

מהי ביודנסה ומדוע כדאי להשתמש בשיטה לפיתוח ההון האנושי בארגון? שימוש בחוויה בתנועה עם מוסיקה וקבוצה, על מנת ליצור חוויות מגבשות לעובדים. עידוד שיתופי פעולה והגברת המוטיבציה לפעולה.» עם דורית שפיר דיאמנט

ביודנסה לארגונים וחברות פיתוח הון אנושי

ביודנסה לארגונים וחברות

עם: דורית שפיר דיאמנט

שיתוף חברים

עם : דורית שפיר דיאמנט
מתי : שבת 10:00-17:00
היכן : הבית של איריס ברנע - דרך הזית 20 בן שמן.
עלות : ₪250
הטבה :₪220 לגולשי BodyWays

פנייתך תישלח ישירות ליוצרים
פרטי התקשרות נוספים יופיעו מיד עם הצטרפותך