לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

ערב `שבת בדרך הגוף`

אחרון האורחים כבר הלך... פעילות זו התקיימה בעבר. להמשך התקשרות צרו קשר עם אירועים ופעילויות
אימפרוביזציה »  קונטקט אימפרוביזציה »  מסיבות קונטקט אימפרוביזציה »  קונטקט אימפרוביזציה »

הצטרפ/י
עם :
מתי :  שבת12/6/2004 19:30-חצות
עלות : ₪50
עם :

לאחר יום סדנאות, לכבוד שנתיים לקיום האתר. בערב תתקיים פרזנטציה- במה חופשית בה יציגו המשתתפים בסדנאות חלק מתהליך העבודה של היום, נסיים בג`אם חגיגי של קונטקט אימפרוביזציה.
http://www.bodyways.org/bodyday/program.htm

לכבוד שנתיים לקיום האתר `דרך גוף` אנו מקיימים מפגש חגיגי. יום מלא של סדנאות ייחודיות בתכנית המאפשרת בחירה. בערב תתקיים פרזנטציה בה מציגים המשתתפים בסדנאות חלק מתהליך העבודה של היום ו ג`אם של קונטקט אימפרוביזציה שהוא מפגש לריקוד חופשי ללא הנחיה. פרטים נוספים על המקום, כולל ארוחות והפעלה לילדים. ₪190 בהרשמה מוקדמת !

משתתפים:
אריה בורשטיין - רוקד מלמד ומופיע בקונטקט אימפרוביזציה מאז 1985 ונחשב לחלוץ בתחום בארץ, מטפל ומלמד בשיטת הגשטאלט, יעביר סדנה של קונטקט ואימפרוביזציה כחקירה של מערכות יחסים וכאמנות מופע.
עדי שעל- מייסד להקת המחול ורטיגו, רוקד ומלמד בלהקה ובבית הספר למחול של ורטיגו, יעביר סדנה של קונטקט הורים וילדים, דרך ריקוד, משחקי תנועה ודמיון.
אורלי פורטל - יוצרת ומורה למחול ולריקודי בטן, תעביר סדנת אימפרוביזציה בתנועה המשלבת בעבודתה אלמנטים מעולם המחול המזרחי.
סמדר אימור - אומנית תנועה, קול ותיאטרון, מפתחת שיטה לחיבוראל הפעמה המוזיקלית הטבעית של הגוף, תעביר סדנה סביב שירי הייקו היפניים להבנת סוד הריכוז והצימצום של דימויים תנועתיים וקוליים.
אביב טטרסקי - מטפל ומורה לשיאצו, מאמן סיישן קיטאידו מזה שבע שנים, יעביר סדנה להכרת התנועות הבסיסיות של שיטה המחברת אמנויות לחימה יפאניות ודרכי תנועה מערביות.
מיכל אורן ארזי - רקדנית ומטפלת בתנועה, עבדה באמסטרדם בשנים האחרונות שם התעמקה בדרך הפיזיודינאמיקה, תעביר סדנה המתמקדת ביכולת לנוע מתוך שחרור ובהתחשב בטבע הכוחות הפועלים על הגוף.

>
לימור בלום
ריבי
Amir Nisenzwig
Amir Nisenzwig
ריבי
ריבי
<

שיתוף חברים

עם :
מתי :  שבת12/6/2004 19:30-חצות
עלות : ₪50