לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

חמישי
החל משעה 16:00 סדנאות ברצף
19:30 מעגל פתיחת הפסטיבל
20:30 מופע חדש מאת רמי באר עם להקת המחול הקיבוצית /
ג'אם תנועה עם מוזיקה חיה / מסיבסלסה
22:30 מעגל שירה אקוסטי

שישי
החל משעה 7:30 ועד 18:30 סדנאות ברצף ב 8 מתחמים
15:00 מופע סדנה לכל המשפחה, כלי נגינה אקזוטיים מרחבי הגלובוס
19:40, 20:30 מקבץ הופעות מחול בשני רצפים שונים. קטעי מחול עכשווי וריקודים מהעולם.
החל מ 19:00 הרכבי מוזיקה על הבמה בדשא עם Primitive Tribal Experience, (תופים וכלי הקשה דיג'רידו), Dialgo (גיטרה, בס, תופים), Live Trance (קולות, דיג'רידו, אלקטרוניקה תופים) .

שבת
החל משעה 7:30 ועד 17:00 סדנאות ברצף ב 8 מתחמים
13:30 המופע 360 עם להקת המחול הקיבוצית / סדנאות ב 5 מתחמים, 17:00 ריקוד סיום

מתחם הילדים עשיר בפעילות תוכן איכותית ופעיל במשך כל שעות הפעילות של המבוגרים.

מסלולי התנועה

ברור לנו כי כל חלוקה תפספס. תחום מכיל תחום חופף תחום, מילה וקול ותנועה, רפרטואר ואימפרוביזציה, ריפוי וביטוי, מודעות ויצירה... הגבולות מטושטשים. ובכל זאת יצרנו מספר מוגדר של מסלולי תנועה, כדי להקל על ההתמצאות במרחב.

מחול ותנועה מחול עכשוי / גאגא רקדנים / ריליס / רפרטואר / floor work / jointechniq / מאינטגרציה לאימפרוביזציה מתוך פלדנקרייז / פרפורמרים במופע חיינו/ עם רקדנ/ית מלהקת המחול הקיבוצית, עידן פורגס (הסדנה בחיפה), ווה זאק, הדס אנטמן, איריס נייס

אימפרוביזציה, ביטוי ובמה : אילתור ואמנות הרגע / גאגא / קונטקט אימפרוביזציה / אימפרוביזציה ותקשורת / אילתור בקול, מילה ותנועה / מהתעוררת לביטוי. עם עידן פורגס (הסדנה בחיפה) , אילנית תדמור (סטודיו play ), זוהר רבינוביץ', אלונה פרץ (מרכז הרגע), טל אבני, רומן קויפמן, אמנון ברי

צלילים מרפאים : קול, צליל ונשימה / אוטוביוגרפיה קולית / קול השבט / דידג'ריברסינג בתנועה / קומיוזיקיישן, עם סמדר אימור ורותי רבניס (סינפסה), שירי גורפינקל, מיכל ברז"ל כהן, אורי לביא.

תבונת הגוף כל מה שהגוף ידע לספר / עבודה סומטית, אמבודימנט, התמקדות בתנועה / ריקוד הצללים / יציבות ותנועתיות / תנועה אותנטית / מחול חיים / החלמה בתנועה / טיפוסי גוף / גוף בטבע. עם איריס גלבוע ודנדן גלאור, ניר אסתרמן, מילכה לאון, עמית עזז, ורד שמור רבינוביץ' (סדנה לנשים), שלי אללוף (סדנה לנשים), ענבר בן יהודה, יואב לוי, איריס נייס.

ריקודים מהעולם / סגנונות ריקוד בכל הצבעים, ביחד או לחוד / טרייבל פיוג'ן / בוטו / טרנס חובק עולם / מחול האלה / ג'אז אותנטי / מחול הודי / סטפס / פלמנקו / סלסה. עם סיגל זיו , איילת אולמן, מיכל גליקברג, אורית סוכרי, שירלי אושר, דינור אלצטר, מיכל ישראלסתם, ניבה חיים, ספיר וקוסטה.

תנועה ויציבה, אמנויות מהמזרח / תנוחה ויציבה, אקרו ומגע / אקרו יוגה / טאי צ'י / צ'י קונג / עיסוי תאילנדי / מתיחות בזוגות / זן שיאצו / תנועה מעגלית / B.E.M / קיטאידו / צ'י דאנס / סמאדווה / מדיטצית בוקר / יוגה בזוגות / איינגר יוגה / לוטוס יוגה. עם גיא שמשי, נירה רבינוביץ', גד לוי גולן, עמית דרור, יאור באום, יעקב סנדרוביץ', אילנה בהט, אורי אבני, אד שמיס, עמית פרידמן, ענת גולד ורבקה רוזנשטיין, מלינה רימברג, נועם מנסובסקי.

תנועה מודעת / תדרים בתנועה / ניה / 5 המקצבים open floor / ריו אביירטו / תנועה אותנטית / ביודנסה / התדר הנכון. עם רוית יסעור, דלית הראל, חן דנון, שלי חרמון, גרניט ארבל, ענבר שפרוני, אפרת גולדנברג, אסתר קסוביץ'.

ילדים בתנועה / סדנאות במתחם הילדים: לולינות הורים וילדים / קצב וכלי נגינה / ביודנסה / תדרים בתנועה / אמנות הרגע. עם אמנון ברי, קלימבה, אפרת גולדנברג, איילת פוקס, שלי חרמון, רומן קויפמן.

מחוץ למתחם הסדנאות תוכלו להתאמן בהולה הופ במתחם ההולה הופ ולהתנסות בכלי נגינה אתניים מכל העולם במתחם המוזיקלי של קלימבה, עידו באום.

עוד על מסלולי הפעילות >

מתחילים ב16:00 רצף סדנאות שונות,
מופע בוטו עם איילת אולמן יוביל אותנו למעגל פתיחת הפסטיבל.
בשעה 20:30 מופע חדש מאת רמי באר עם להקת המחול הקיבוצית באולם ההופעות.
באותו זמן באולם העגול, יחל ג'אם תנועה ואימפרוביזציה בליווי מוזיקה חיה, עם טל אבני ואורחים. באולם הנוסף באותה קומה תחל סדנה ומסיבה של סלסה, סלסה ספיריט עם ספיר שני וקוסטה מירקין. כולם מוזמנים להצטרף לג'אם א מסיבה לאחר המופע !
לסיום הערב, מעגל שירה אינטואיטיבית עם שירי גורפינקל, מעיין הקולות שלנו יחד.

סדנאות שישי מתחילות כבר ב 7:30 למשכימים,
ונמשכות עד 18:30 עם הפסקות של חצי שה בין סדנה לסדנה.
בשעה 15:00 מופע לכל המשפחה עם קלימבה כלי נגינה אתניים, הרבה קצב, כיף, ריקודים, מוזיקה עם המון כלים מעוררי השראה.

לקראת שקיעה יעלו הרכבי מוזיקה לבמה שברחבת הדשא.
Primitive Tribal Experience עם אורי לביא (תופים וכלי הקשה) וגבריאל 'אבוריג'ימן' (דיג'רידו), Dialgo עם גיא לוינברג, דניאל הרלב ואור הלפרין (גיטרה, בס, תופים), Live Trance עם ערן הולנדר (קולות, דיג'רידו, אלקטרוניקה) ויציב כספי (תופים)

באולם העגול יתקיימו 2 או 3 רצפי מחול. בין המופיעים: להקת המחול הקיבוצית הצעירה, נוע"- אולפן למחול מנשה, אורית סוכרי (אתניקה), מיכל גליקברג, דינור אהרונסון, הסדנה למחול עכשווי בחיפה, ניבה חיים, סיגל זיו והאלות.

בשבת, בין רצף הסדנאות, המופע 360K של להקת המחול הקיבוצית

במסגרת הפסטיבל יתקיימו מופעים ומיצגים במרחה הציבורי


מופע בוטו מחווה לנשים ולילדים מסוריה מאת איילת אולמן (במקום יהיה ניתן לתרום לארגון עמליה העוזר לפליטים) '403ק"מ מכאן' (חאלב, סוריה)- מחווה לאישה שחזרה מעולם המתים, סולו בוטו מאת איילת אולמן, מוזיקה gulaza

תהלוכת טרייבל עם אנסמבל הטרייבל דאנס של סיגל זיו

מופעי אימפרוביזציה עם אמני הפסטיבל

ועוד ...

התכניה המלאה - לוח זמנים

פסטיבל בתנועה

כיצד תתכננו את הפסטיבל שלכם