חיינו מורכבים מסיפורים. סיפורים קטנים, גדולים, שמחים, עצובים, יומיומיים, חד פעמיים פסיפס של סיפורים הנרקם בכל יום ומתווסף לאריג הסיפורים הקיים שלנו.
תיאטרון תמונע הוא מרכז הפרינג` הגדול ביותר בארץ. בשנת 1999 הפך התיאטרון לבית ליצירה העצמאית כשהוא חורת על דגלו ערכים של מחקר, התעמקות ועיסוק בתכנים אשר לא בהכרח היו מקבלים במה על במות התיאטרון הישראלי הממוסד.
שמי אמנון ברי (40), אני גר בכליל, אב לשניים ושמח בחלקי. יש לי שלושה מופעים: מופע ריקוד על עצים - מופע ריקוד אווירי טרזן - מופע קרקס לכל המשפחה על החיים ועל המוות - סיפור חיי
עינת משעל-ניצן M.A הבעה ויצירה באמנויותעו"ס. מטפלת בתנועה ומחולמייסדת ומנהלת להקת תאטרון הפלייבק"החבר`ה מאיכילוב"
סדנאות משחק ייחודית לגילאיי 20 + 12 מפגשים- ימים א`, ב` וג` בשעות הערב. טעימה מעולמות המשחק השונים מסכות, תנועה, אילתור, עבודה עם טקסטים, אימפרוביזציה ועוד
שימוש בעולמות התנועה תיאטרון והמפגש בינהם כדי לגלות את הכוחות שבנו , את היוצר שאנחנו. אנו נשתמש בכלים אלו כדי לחוות את עצמנו כמו שלא ידענו קודם
החזון שלנו הוא טיפוח נקודת מבט יצירתית לחיים דרך אמנות האימפרוביזציה.צוות השחקנים: עופר רגירר, רונה זורלא, נועה יהודאי, גל בן ארצי, עופר אלוני, רענן פז, ליבי טננבוים. מוסיקאים: יואב לחוביצקי וארז כהן. מייסדת ומנהלת אמנותית: סיגלית מחבר
אני בוגר ניסן נתיב מלמד ומופיע בתחום האימפרוביזציה מעל 20 שנה, אני מאוד אוהב ללמד אנשים חסרי נסיון את האיכויות לחיים שיש לאימפרוביזציה להציע
ליסה ג`יקובסון וגיל בכר(תיאטרון הגוף) מייסדי תיאטרון ארמא מאז1990, מנהלים אמנותיים של פסטיבל הבינלאומי לתיאטרון רחוב בת ים
שמי לוטן ספיר שחקנית תיאטרון פיזי, רקדנית ופנטומימאית על בסיס טכניקת קורפורל מיים - אטיין דקרו, הלמדתי שלוש שנים בלונדון עם סטיבן וואסן וקורין סום.
מרכז לאמנות המיצג ולקידום האמנות הבינתחומית בישראל מיסודה של עמותת מקלט 209 ע"ש דן זקהיים.
תאטרון פלייבק גאה להציג-קבוצה חדשה וייחודית המתרגלת על בסיס הפלייבק תוך שימוש בטכניקות דרמטיות ותיאטרליות באמצעות שימוש בסיפורים אישיים.
מאלתר, ליצן, מספר סיפורים, מנחה ב מרכז הרגע. מופיע לומד ומלמד את היכולת להיות וליצור משמעות מתוך בחירה בתוך מצבים משתנים יחד ולבד. באחריות, אומץ,הנאה ואהבה.
מורה בבית ספר, מתרגלת ומלמדת קפוארה למבוגרים ולילדים, ומדי פעם מקיימת מופע סטאנד אפ מקורי.
פנינה לוי-מדריכה ובימאית למעלה מ-18 שנה עוסקת בתחום המשחק והתיאטרון. סדנאות לילדים,לנוער ולמבוגרים. גיליתי שהמשחק מביא ריפוי לנפשו של האדם. והמוטו שלי להביא את התלמיד למקום של שחרור וחופש וחיבור למקום היוצר שבו.
יאיר החל לעשות שטויות מגיל צעיר ומשחק בבובות מגיל 18, לצערו הרב, אז, כמו היום, הוא ובובותיו לא רואים את העולם עין בעין. אה, כן, והוא גם דוקטור למדעי המחשב עם התמחות בבינה מלאכותית.