ההרשמה לקבוצת טאיצ`י בהדרכתו של זיו מישקלבוים - לאנשים המעוניינים להתפתח ולשכלל את מיומנותיהם הפיזיות והמנטליות תוך כדי שימוש במינימום כח פיזי בעבודה מדיטטיבית סטטית , וכן תנועתית» עם זיו מישקלבוים
שיעורי פלמנקו בקריות, ברמת ממשיכות ומתקדמות. ביה"ס לפלמנקו בצפון "סולו פלמנקו" פתוח לכל אדם אשר נשבה בקסמה של אמנות הפלמנקו ומבקש להעמיק בה.» עם הלית מניב
ללמוד לרקוד את הריקוד החושני והסוחף שמשגע את העולם. שיעורי סלסה ובצ`טה בקבוצה קטנה עם הדרכה מעולה כולל מסיבות תרגול ואווירה קסומה.» עם צוות הסטודיו
קבוצת חקירה בתנועה לנשים וגברים, אוהבי תנועה, המחפשים לחקור דרכים אותנטיות להתבטא, להכיר את האימפולסים הפנימיים המובילים את הגוף לתנועה הטבעית. מעבדת תנועה, אילתור פרפורמנס בשילוב אומנויות.» עם הלית מניב
שיעורי פילאטיס בקבוצות קטנות או באופן פרטני בהם משולבות ההריוניות עם התאמות לשלב היריון ולמטרות האימון בהיריון בהתייחסות להיריון, להכנה ללידה וליום שאחרי.» עם מדריכות הסטודיו
חוג ריקודי זוגות לטיניים וקלאסיים מהצעד הראשון בקבוצה קטנה ובהנחיה מעולה. קבוצות מחולקות לרמות ניתן להירשם עם או בלי בן זוג. עם הדרכה טובה כל אחד יכול Be Stronger Than Your Strongest Excuse» עם צוות מורים
שעורים קבוצתיים , תרגול שיטת פלדנקרייז מבוסס על תנועה מודעת להתפתחות והעצמה אישית, שיפור הבריאות ואיכות החיים.» עם איציק ריפשטיין
כן כן, בפשטות ובקלות ניתן לשנות את המציאות וליצור מציאות חדשה.» עם מירה רזון
ראג`ה יוגה היא שיטה עתיקה ומלמדת אותנו סדרות של תרגילים, להשקטת ההכרה. הרגעים שבהם כל הקולות בתוך הראש שלנו הופכים להיות קול אחד או לפחות מתדלדלים,הם רגעי שקט וחסד אמיתיים.» עם יפעת איילים