שנת הלימודים החלה, קבוצות תנועה לגיל 3-4-5. בסדנה נלמד על השפעת מערכות התנועה על התנהגות הילד בגישה הנוירו - התפתחותית, איתור הקשיים והטיפול בהם.» עם נורית כלב
בסדנה זו נרקוד את 5 המקצבים לצלילי מוסיקה חיה כשהריקוד והמוסיקה מובילים אותנו להתעורר לחיים ולהיות ברגע העכשווי במלוא נוכחותנו. יום שישי ה-16/12» עם ריבי דיימונד
"אנטי כאב קליניקה" מתמחה בפתרון בעיות כאב ושיקום תפקודי תנועה.טיפול בכאבי גב, צוואר, כתפיים וגפיים, טיפול בבעיות אורטופדיה ומפרקים, עמוד שדרה ופציעות ספורט» עם גדעון מילק
פלדנקרייז היא שיטה שמטרתה שכלול היכולת של האדם, לאפשר מקסימום תנועה במינימום מאמץ, על ידי חווית תנועה מגוונות ושינוי הרגלים הטבועים במערכת העצבים מתוך ניסיון חייו של כל אדם.» עם תמי לוטן
מתחילים בשיעור בשיטת פלדנקריז וממשיכים לחצי שעה של מרחב פתוח לתנועה הנובעת מתוך השיעור. בחלק השני אשלב הנחיות לתנועה חופשית לעתים בליווי מוזיקה. מוזיקה. מסיימים במעגל ובשיתוף קצר. נתראה.» עם נטע שוחט - שדות
"שבי ישר! תלך זקוף!" מה זה אומר זקוף? ישר? שיעורי פלדנקרייז בקבוצה atm» עם טלי זבילביץ
שיטה שמשנה חיים של אנשים. עבודה עם הגוף שתחבר אותך לכוחות , לפוטניאל שלך ולאהבה שבך. 100 ש"ח למפגש היכרות לגולשי דרך הגוף.» עם ארז אבן
שיעורי בוקר פתוחים בימים ב` וה`יחד עם התכנית להכשרת רקדנים יוצרים RE-SEARCH.» עם RE-SEARCH הבוסתן