פסיכותרפיסטית בתל אביב ואונליין - טיפול רגשי פרטני ומפגשים בקבוצה.משלבת במפגשים עבודה עם קול ותנועה.במידה ואתם דור ראשון, דור וחצי ודור שני להגירה – הטיפול הזה בשבילכם.» עם מריה חרמוני
שיעורי פלדנקרייז לשכלול התנועה ולטיפול ומניעת כאבים עם מורה מנוסה. השיעורים מתאימים לכל הגילאים, למי שמעוניין לנוע בחופשיות ובנועם.» עם יורם כהן
חגיגה של חיבור, התרגשות וכייף ענק, בימי שישי שבת וחג. יהיו בדים ענקיים, המון צבע, טרמפולינות תנועה וחגיגה של יציאה מהקווים והמסגרות.» עם מיכל גזית
מדיטציה בתנועה ספונטנית תוך ריכוז בנשימה ובמה שמתקיים כאן ועכשיו, ברגע הזה.» עם יעל מרגלית
?אני רוקד רק בבית, מתבייש לרקוד עם עוד אנשים ..??לא רקדתי כבר הרבה זמן. כשהייתי צעירה רקדתי המון??איפה יש מקום שאפשר לרקוד חופשי, ולקבל עוד משהו???אני רוקדת במועדונים אבל זה כבר לא זה..?» עם ורד פרחי-פרנצוס וגילה קפלן-דר
נלמד את עקרונות תרגול היוגה ממקום של חקירה, והבנת האינטיליגנציה הפנימית הטבועה בגופנו. השיעורים מתקיימים בסטודיו נעים ובאיזור שקט ברמת גן.» עם מיה גולדשטיין
מקום לביטוי אישי דרך ריקוד ופיתוח המודעות לגוף ולתנועהמציתים תנועה ויצירה ספונטאנית דרך תשומת לב ממוקדת ובאמצעות דימויים» עם טלי זבילביץ, דנה הירש ליזר
בבית הספר למחול שלושה מסלולי לימוד: מחול מורחב בשני הדגשים - מחול ותנועה, תיאטרון-מחול - יצירה ופרפורמנס ומסלול מחול ותנועה לרקדנים ומורים בפועל» עם סמינר הקיבוצים
ניתן להגיע לשיעור נסיון בחינם ניתן ליצור קשר עם המספר» עם אונה הולברוק/ליקה באזלי/אריאל מאקובר
אימון תנועה הוא מפגש שבועי של שעה וחצי בו נזוז עם מוזיקה, נעצים את תשומת הלב לגוף בשילוב מקצבים ואזורים שונים. נלמד להכיר את המגבלות הפיזיות והמנטליות, עם הנאה בגילוי תנועות ויכולות חדשות.» עם ענבר בן יהודה