מטפלת ומנחת סדנאות ותיקה בתחום התרפיה הגופנית, באמצעות ריקוד תנועה ומוסיקה. מתמחה בטיפול במיניות ליחידים זוגות וקבוצות
לחוש את הרגש דרך הצבע והיצירה לתת ביטויי ל"ילד הקטן" שבנו להעצים את היכולות שלנו לשחרר את הפחדים ליצור באופן ספונטאני וללא ביקורת עצמית. ולגלות... שאנו יודעים לצייר דרך תהליך החוג נגיע ליצירה הייחודית לנו הטמונה בתוכנו ומחכה לפרוץ החוצה
פסיכותרפיסט, מטפל ויועץ להתמכרויות ותחלואה כפולה במרכז בריאות הנפש גהה. מטפל בכול סוגי ההתמכרויות . בעל ניסיון של מעל 19 שנה בטיפול פרטני, זוגי ומשפחתי, הדרכות הורים והתערבויות משפחתיות, כולל ביקורי בית וליווי. מומחה לבני נוער ומתבגרים. מרצה בתחום ההתמכרויות.
אנחנו לא חיים לבד. לאפשר לעצמנו לגדול, להתפתח ולחיות חיים מלאים תוך שמירה על חייהם של האחרים החיים לצדנו זה ערך עליון. המשמעות של הפצת הביודנסה היא ביצירת האפשרות לחיות יחד, באמת. לחיות באמת, יחד. הדרך שלנו לעשות זאת היא ליצור את התנאים
מטפל, מאמן, מגשר, מומחה לתקשורת מקרבת. עובד עם נשים , גברים וזוגות במגוון שיטות ליצירת יחסים מיטיבים בחיים
מאפשרת מוסמכת ע"י הארגון הביוצנטרי הבינלאומי לביודנסה IBF ,מנחת סדנאות ומטפלת בכירה בשיטת תטא הילינג משלבת שיטות טיפול שונות. בעלת תואר BA במדעי המדינה, אוניברסיטת חיפה. בעלת נסיון רב של הנחייה וטיפול
פסיכותרפיה ממוקדת גוף, נשימה, התמקדות, מוסיקה, תשומת לב קשובה (מיינדפולנס)- בבית קסום בטבע הגלילי הפתוח אל ים זיתים ושמיים. סדנאות קורסים ומקום לריטריט אישי. 0776639903
כבר כשלושים שנה שאני עוסקת באמנויות תנועה וריפוי סיניות, צ`י קונג וטאי צ`י, ולמדתי אצל המורים הטובים והידועים בעולם. הייתי הראשונה שנסעה לחו"ל ללמוד את הצ`י קונג היחודי לבריאות נשים.
ריברסרית יועצת ומנחה ותיקה, 37 שנות ניסיון, מוסמכת "החברה הבריטית לריברסינג" BRS , מהחלוצים בארץ ובעולם- הריברסרית הישראלית הראשונה שקיבלה הכרה כריברסרית בינ?ל ע"י מייסד השיטה מר לאונרד אור.
מטפל בפסיכותרפיה גופנית - ביוסינתזה, התמקדות. מציע טיפול במגע (שילוב של טכניקות שונות שצברתי במהלך השנים). מנחה מדיטציה ומיינדפולנס, תנועה מודעת.
כל בן אדם הוא אוצר גלום... אוסף ייחודי של רגשות, תחושות, מחשבות ומראה. כל בן אדם חופשי לחיות באופן אותנטי את הפוטנציאל האנושי שלו. בפגישות אני תומכת בפוטנציאל זה לצאת.
אני ענת צימרמן, פסיכותרפסטית גופנית, מאמנת NLP ומנחת קבוצות מוסמכת, מתמחה במציאת שורש החסימה הגופנית במקור הרגשי / נפשי.
שמי אילה שפיר, מטפלת ברפואה סינית 30 שנה מומחית בבעיות כאב ומחלות פנימיות
יואב אפטוביצר מטפל בפסיכותרפיה גופנית באורינטציה רוחנית. בוגר התוכנית הבינ"ל להכשרת מטפלים בביוסינתיזה. משלב עבודה בפסיכותרפיה גופנית (מילים, תנועה, מגע, קול, ציור ודמיון) יחד עם כלים רוחניים על פי תורתה של ימימה אביטל - שיטת החשיבה ההכרתית
מטפל בשיאצו ויוגה טיפולית לשיקום גב ועמוד שדרה. מורה ליוגה וצ`י קונג. מעביר שיעור וסדנת מרידיאן יוגהו qi gong, שיאצו למתחילים ומודעות דרך הגוף. מעביר ריטריט 6 ימים יוגה, שיאצו, יוגה צ`י קונג, תזונה עפ"י הרפואה הסינית והאירוודה ומודעות דרך הגוף אתר: