לפרטים

תודה שנרשמת לקבלת דיוור מ-bodyways.
אירועי השבוע, שיעורים ומפגשים חדשים, טיפים, כתבות ומאמרים, הטבות ומבצעים אליך בימי רביעי ישירות לתיבה.

לשינוי הגדרות דיוור עדכנו פרטים כאן »

הסכם תנאי שימוש . פרטיות . הצהרת נגישות

אודות דרך גוף

בעצם מילוי הפרטים בטופס זה הנני מאשר/ת הסכמתי לקבלת מידע ממערכת אתר 'דרך גוף' בכל ערוץ מקובל לרבות דוא"ל סמס מסנגר וואטסאפ.

דרך גוף הנו זירה קהילתית לאוהבי ריקוד ותנועה, מודעות ויצירה. הזירה מאפשרת לגולשים באתר למצוא, לתעדף ולשמור, להצטרף ולהירשם כמשתתפים לקבוצות פעילות או לאירועים, ליצור תכנים ולהציע פעילויות ושירותים שונים לציבור הגולשים, לבצע התקשרויות עסקיות ותשלום עבור שירותים ומוצרים שונים, כגון השתתפות בפעילויות או השכרת מקום, לרבות שירותים ומוצרים המוצעים על ידי גולשים עבור גולשים.

במידה ונוצרת התקשרות עסקית בין ספקי שירות או מוצר לצרכני השירות או המוצר, ההסכם הנוצר הוא בין נותני השירות למקבלים אותו. דרך גוף אינה אחראית לשירותים המוצגים באתר למעט אותם מקרים בהם דרך גוף מצהירה על שירות או מוצר מטעמה, דוגמת פסטיבל דרך גוף שהוא הפקה עצמאית של האתר.

האתר מציע אפשרויות סליקה ותשלום, הדרכה והמלצות. אין האתר אחראי על קיום העסקה, קיום הפעילויות או איכותן, הבטיחות או חוקיות של המקומות והפעילויות המופיעים באתר. אין האתר אחראי על אמיתות התכנים המפורסמים עי גולשי האתר או על יכולתם של הגולשים לעמוד בהתחייבויות שלהם הן מצד ספקי השירות והן מצד צרכני השירות. אין האתר אחראי על עצם קיום העסקה בין הצדדים.

אנחנו משתדלים לתת מענה ושירות ללקוחותינו ולקיים אתר בטוח ומתפקד בצורה מיטבית, אך לא נוכל להתחייב כי השירות יופעל בצורה רציפה ותקינה בכל עת.

הצהרת נגישות

דרך גוף משקיעה מאמצים על מנת לאפשר גלישה נגישה ונוחה לכולם.

כחלק מחזון החברה, אנו מקדמים פעילויות המיועדות לבעלי מוגבלות פיזית או אחרת באמצעות פלטפורמת הפורטל

שירות הלקוחות שלנו נגיש בכל סוגי המדיה. כתב, קול, ווידאו, על פי העדפות הלקוח וצרכיו.

החברה הפלטפורמה מעמידה עבור לקוחותיה אפשרות לקבלת מידע בפורמטים נגישים ללא עלות.

שירות הלקוחות שלנו נגיש בכל סוגי המדיה. כתב, קול, ווידאו, על פי העדפות הלקוח וצרכיו.

אנו פועלים להנגיש את האתר כל פי W3C's Web Content Accessibility Guidelines ובתהליך מתמיד לשיפור.כע

האתר כולל : כותרות, טקטסים חלופיים לתמונות

במידה וקיים פגם או חוסר בנושא נגישות נא לפנות אלינו בכתובת המייל : [email protected] או בטלפון: 052-8856409

הסכם תנאי שימוש

מגיש התוכן מתחייב כי כל התוכן שהעלה לאתר בבעלותו, אינו מפר זכויות יוצרים או מבצעים וכי בידיו כל ההרשאות לשימוש בו.

אין בעל האתר מקבל כל אחריות לתוכן החומר ו/או לנכונות האמור בו בכל צורה שהיא.

האחריות על החומרים המפורסמים הנה על המפרסמים בלבד.

להנהלת האתר אין כל אחריות על מקוריותן של היצירות המוצגות בו.

מעלה התוכן מוסר בזאת הרשאת שימוש בלעדית בלתי חוזרת ובלתי מותנית לבעלי האתר להשתמש בתוכן שהעלה לאתר, בין אם הוא טקסט כתוב, תמונות, קבצי קול או קבצי וידאו, ולפרסמו לפי שיקול דעתו באתר, באתרים נלווים או דומים לו וכן באינדקסים ולוחות אירועים באינטרנט ובדפוס. מעלה התוכן מרשה את השימוש בתוכן על ידי בעלי האתר עצמו, וכן בעלי האתר זכאי להעביר, לפי שיקול דעתו, את התוכן לצד שלישי לפרסום למטרות קידום האתר, ו/או קידום עסקיו של יוצר התוכן.

להנהלת האתר הזכות לדחות ו/או לסרב לפרסם כל חומר ו/או מודעה ו/או תוכן הנראה לה פוגע ו/או אינו מתאים לאתר ו/או שהיא סבורה כי יש לדחותו מכל סיבה שהיא.

בחירת מיקום, סדר, שם קטגוריה, עריכה של טקסט או כל החלטה אחרת הנוגעת לאופן הצגת התכנים באתר או אי הצגתם תהיה לשיקול דעתם של צוות 'דרך גוף'.

התשלום עבור שרותים המסופקים ע"י דרך גוף הוא מראש. מערכת האתר אינה אחראית על הצלחת הפרסום או על כל נזק העלול להגרם עקב יצירת ההתקשרות עם דרך גוף.

יוצר התוכן מתחייב לשפות בתוך 7 ימים מדרישה את בעל האתר בגין כל חיוב, קנס או דרישת תשלום שנבעה מכך שהתוכן שהעלה אינו תואם להצהרותיו בהסכם זה.

יוצר התוכן לא יעלה תכנים פוגעניים, בלתי חוקיים או שעלולים לפגוע בזכויות צד שלישי.

משתמשי האתר צריכים להיות אחראים בפני החוק.

משתמשי האתר מתחייבים לספק מידע אמין, מדויק, ונכון.

אין להעביר חשבון משתמש למשמש אחר או לכל גורם אחר ללא הסכמה מפורשת של צוות האתר.

אין להשתמש בכלים אוטומטיים כלשהם לצריכת מידע מהאתר או לגישה לשירותי האתר לרבות : robot, spider, scraper, or other automated means

מכירה של מוצרים ושירותים בתיווך דרך גוף

במקרים מסוימים ישמש האתר ככלי מכירה של מוצרים ושירותים המציעים משתמשי האתר.

משתמשי האתר מתחייבים לספק מוצר או שירות עליו התחייבו.

משתמשי האתר מתחייבים לעמוד בתשלומים אליהם התחייבו.

התנאים והעמלה עבור שירות תיווך ו/או סליקה תקבע מול נותן השירות או מוכר המוצר בהסכם התקשרות לפי המקרה.

האתר אינו אחראי בשום צורה על איכות השירות או טיב המוצר או על עצם אספקת המוצר או השירות כמפורט בראש דף זה.

מכירה של כרטיסים לפסטיבל דרך גוף

דרך גוף הנה אחראית לספק שירות עבור רוכשי הכרטיסים לאירועים שבהפקתה.

במידה והארוע בוטל מכוח עליון התשלום יומר בזיכוי לשירות אחר.

היה והארוע בוטל עי ידי דרך גוף, התשלום יוחזר במלואו.

מדיניות ביטולים ותשלומים

ניתן לבטל עסקה 14 יום מרגע ביצועה ובלבד שהביטול יעשה לא פחות מ-7 ימים לפני מועד הפעילות. במקרה של ביטול, יחויב המבטל בדמי ביטול של 7 מערך העסקה אך לא יותר מ 100שח. לאחר 14 יום ממועד העסקה או ב 7 הימים לפני מועד הפעילות, לא ניתן לבטל הזמנה.

במידה והפעילות בוטלה על ידי יוצר הפעילות יזוכו מזמיני הפעילות במלוא הסכום.

חשבונית תשלח לכתובת המייל שתוזן בעת ההרשמה לאתר.

פרטיות וסודיות

מידע אישי נאסף עי דרך גוף על מנת לאפשר תקשורת ושירות בין גולשי האתר, בינהם ספקי שירותים וגולשי הקצה. מקצת הפרטים האישיים מופיעים בציבור, בשליטה מלאה של המשתמש.ת. המידע האישי נשמר בשרתי החברה אשר מושכרים מצד ג'.

עם זאת ובנוסף לכך, ניתן לפנות בבקשה להסרת המידע בפניה ישירה למנהלי האתר דרך טופס התקשרות, כתובת מייל, טלפון או כל אמצעי התקשרות. בקשות להסרה תתקבלנה ותבוצענה במועד סביר מזמן קליטת הפניה.

המערכת שומרת לעצמה את הזכות להסרת תכנים על פי שיקול דעת, בכל מקרה שבו התכנים אינם תואמים את מטרות האתר ולפי שיקול דעת צוות האתר.

האתר משתמש ב - "עוגיות" (“cookies”) על מנת לאפשר כניסה מהירה לאתר ללא הזנה חוזרת של פרטי ההתקשרות.

משתמש האתר מכיר בזאת שכל המידע והתקשרות באתר הם פומביים. כל מידע שמשתמש מפרסם באתר אינו מידע שחלה עליו סודיות כלשהי. דרך גוף מסתלקת באופן מפורש מכל חבות הנוגעת למידע ולתקשורת באתר.

כל פרטיו האישיים של משתמש שמסר במסגרת רישומו ושימושו באתר, ומידע שייאסף אודות דפוסי השימוש של משתמשים, יישמרו במאגרי המידע של דרך גוף אשר תהא רשאית להשתמש במידע זה, בכפוף לכל דין, לרבות: 1. לצורך העברת המידע לבית העסק לצורך הפעילות ו/או השירות. מובהר בזאת כי משתמש באתר אינו רשאי לעשות כל שימוש במידע שיועבר אליו מבלי לקבל את הסכמתו המפורשת של משתמש אשר העביר מידע זה בזמן ההתקשרות. 2 לצורך שיפור, שינוי או ביטול, ותחזוקת השירותים, המידע והתכנים המוצעים באתר; 3 לצורך מתן הודעות בקשר עם האתר והשימוש בו;

פרטי כרטיס האשראי המוזנים בעת רכישת שירות מהאתר או ממשתמשי האתר אינם נשמרים במאגרי המידע של דרך גוף אלא במאגרי צד ג' אשר מחזיק ברישיון לצורך כך ומאובטח כדין. דרך גוף לא תעשה כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום של משתמש אלא לביצוע תשלום בגין עסקה אותה ביקש לערוך, ופרטים אלו לא יועברו לאף גורם אחר זולת לצורך זה.

למרות האמור לעיל, דרך גוף תהא רשאית להעביר פרטיו האישיים של משתמש לצד שלישי במקרים הבאים: כאשר התקבלה הסכמת משתמש; משתמש ביצע מעשה או מחדל הפוגעים ו/או העלולים לפגוע בצדדים כלשהם לפי שיקול דעתה הבלעדי של דרך גוף; אם התקבל צו שיפוטי המורה למסור את פרטי המשתמש לצד שלישי וכן בכל מחלוקת או הליכים משפטיים; במקרה ותעביר בכל צורה שהיא את פעילות האתר עם צד שלישי, ובלבד שתאגיד זה יקבל על עצמו כלפי משתמשי הקצה ובתי העסק את הוראות תנאי השימוש.

אם יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר שמור בידי דרך גוף, לא תהיה למשתמש הקצה ו/או לבית העסק כל טענה, תביעה או דרישה כלפי דרך גוף. בקרות מקרים שאינם בשליטתה של דרך גוף, לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם לך ו/או למי מטעמך עם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.

פרטי התקשרות

דרך גוף BodyWays | שדרות בן גוריון 35 /7 תל אביב | ח.פ. 27761436 | [email protected] | 052-8856409