פסיכותרפיסטית בתל אביב ואונליין - טיפול רגשי פרטני ומפגשים בקבוצה.משלבת במפגשים עבודה עם קול ותנועה.במידה ואתם דור ראשון, דור וחצי ודור שני להגירה – הטיפול הזה בשבילכם.» עם מריה חרמוני
תמיד חלמת להיות על במה ולא העזת? רוצה להיות חלק ממסע מוזיקלי מלא השראה, גילוי והתפתחות? להכיר את המוזיקה ככלי לריפוי וחיבור פנימי ? קורס שנתי בהנחית מרב קלין ובשילוב 8 סדנאות אומן נפתח בת"א» עם מרב קלין
פיתוח קול בגישה הוליסטית. כל אחד יכול לשיר -אין דבר העומד בפני הרצון. כל אחד מאיתנו קבל מתנה נפלאה קול ייחודי משלו אנחנו רק צריכים לשחרר את המחשבה שמונעת מאיתנו להוציא אותו במלוא יופיו.» עם שירלי סולומון
שעה וחצי להתנתק מהכל. להתנתק מהשעון, מהמחשבות, ומשטף החיים. ולהיסחף לנביעה ולזרימה, לתנועה, למוסיקה, לחום, לחיבור בין לבבות ולחגיגה של החיים. וכמו שרבים מהמשתתפים אומרים: "לחזור הביתה"» עם ירון בן-יהודה
פסטיבל ישראל | ירושלים 30.5 ? 15.6 פסטיבל ישראל ה-58 - שלושה שבועות של יצירה עכשווית, רב-תחומית ופורצת גבולות תוכנייה מלאה וכרטיסים www.israel-festival.org או בטלפון 2168* ★ ★ ★» עם פסטיבל ישראל
אני מזמינה אותכם ל"מסע חדש "- לנשום לנשוף בכלי עץ חלול להפיק צלילים מרפאים . הכלי מאפשר לנו לראות את ה"דרך" שלנו עד להגיענו למטרה» עם אידה רובין
כל אחד יכול לשיר -אין דבר העומד בפני הרצון. כל אחד מאיתנו קבל מתנה נפלאה קול ייחודי משלועכשיו אנחנו רק צריכים לשחרר את המחשבה שמונעת מאיתנו להוציא אותו החוצה במלוא יופיו.» עם שירלי סולומון
רוצים לשיר? רוצים לפתוח את הקול שלכם? בטוחים בגוף, בטקסט ובתנועה, אבל מרגישים חסומים ומוגבלים בקול? בואו לסדנא חד פעמית כייפית ואפקטיבית! 4 שעות, שבמהלכן תעבדו על שחרור הקול שלכם.» עם מיכל מזר
מפגש בין שעתיים בקבוצה קטנה ואינטימיתהמשלב בין שירה יחידנית לשירה קבוצתיתהתנאים האידאליים לכל מי שאוהבת לשיר ורוצה קצת לעשות משהו עם השירה שעוד לא עשתה» עם רותי חלבני
פיתוח קול בשיטת `לגלות את הקול`שיעורים פרטיים לכל הרמות*פיתוח מיומנויות שירה*פיתוח מוזיקליות ואלתור*הרחבת חופש הביטוי האישי, התקשורתי והמוזיקלי» עם רימון כהן