שירלי סולומון-מפתחת שיטת הלימוד "אני יכול הקול" זמרת יוצרת בוגרת 3 שנות לימוד ברימון,שרה באנסמבל של יאיר דלאל.למדה פיתוח קול עם נירה גל ועבדה עם קלינאית תקשורת,.בוגרת לימודי קול הרוח עם אסתר שמיר ומנחה ערבי שירה מקודשת.לאתרhttp://shirsoul.co.il/
שירלי סולומון-מפתחת שיטת הלימוד "אני יכול הקול" זמרת יוצרת בוגרת 3 שנות לימוד ברימון,שרה באנסמבל של יאיר דלאל.למדה פיתוח קול עם נירה גל ועבדה עם קלינאית תקשורת,.בוגרת לימודי קול הרוח עם אסתר שמיר ומנחה ערבי שירה מקודשת.לאתרhttp://shirsoul.co.il/
לקריאה נוספת »
שמי שירלי סולומון זמרת יוצרת ובוגרת 3 שנות לימוד ברימון . מזה שנים שאני עוסקת בחקר הפקת הקול האנושי על כל רבדיו, מרפאה בקול מלמדת פיתוח קול בגישה הוליסטית ומנחה סדנאות בשם "אני יכול הקול". בעברי השתתפתי באנסמבל של יאיר דלאל, למדתי פיתוח קול עם נירה גל ועליזה חן ועבדתי בצמוד לקלינאית תקשורת. כמו כן לאחר חווית ריפוי מדהימה שעברתי עם קולי החלטתי לחקור כל מה שנוגע בעבודה קולית וסיימתי לימודי ריפוי קולי "קול הרוח "בשיטת אסתר שמיר . במקביל למדתי ריפוי דרך הפקת צלילים עיליים (אוברטונים). כיום, לאחר שנים של עבודה עם קול וריפוי אני רואה בקול מורה לחיים ומשתדלת להעביר זאת הלאה בכל הזדמנות. גם כאשר אני מלמדת באופן פרטי פיתוח קול בגישה הוליסטית. וגם כאשר אני מלמדת ב"מנוע חיפוש" -מרכז ניסיוני ועכשווי להכשרת שחקנים ויוצרים. כמו כן בשנים האחרונות אני מנחה מעגלי שירה מקודשת בהם אנו מתכנסים יחד כמשפחה קהל ולהקה ומנגנים ושרים יחד שירי תפילה בשילוב עם שירונים- חוויה מדהימה ומרגשת בפני עצמה.. בימים אלה אני עובדת על דיסק של חומר מקורי אותו יוצרים, כותבים ומלחינים יחד בן זוגי, תום שרפשטיין ואני. בתור זוג יוצא לנו לעבוד יחד לא פעם ולהלחין ולהפיק מוסיקה לסרטים ולסדרות בטלוויזיה ובקולנוע. בינתיים אני שמחה לבשר לכם שבקרוב נפתחת בתל אביב סדנא לעבודה קולית לפי שיטת "אני יכול הקול". בקבוצה נעבור תהליך של שחרור דפוסים שליליים וחסימות לגבי הקול שלנו נתחבר אל הקול שלנו כאל מקור העוצמה שלנו, תוך עבודה עם תנועה, נשימות, דמיון מודרך,ריקוד טראנס וביטוי קולי של הגוף, נעבוד עם הקול כעבודה המגשרת בין הגוף למיינד תוך עבודה עם חללי התהודה בגופנו, חיפוש המנעד הקולי האישי, טכניקה, דיקציה, עבודת נשימה, תמיכת הגוף והתנועה בקול, חשיבה חיובית ומשחררת גבולות ומחסומים. מתוך אמונה ביכולותינו בואו ונרשה לעצמנו לשיר , להתבטא ופשוט ניזכר שאנחנו באמת יכולים הקול...
אז אם אתם מעוניינם לשחרר הקול אתם מוזמנים ליצור איתי קשר, אתם לא חייבים להיות בעלי ניסיון, או זמרים מקצועיים , למרות שגם זה נפלא :)בין אם זה בקשר לשיעור פרטי, בין אם זה בקשר לסדנאות ובין אם זה כי אתם פשוט אוהבים לשיר ורוצים לפתוח את עצמכם אל מתנת הקול הייחודי שלכם.
כל אחד יכול לשיר -אין דבר העומד בפני הרצון. כל אחד מאיתנו קבל מתנה נפלאה קול ייחודי משלועכשיו אנחנו רק צריכים לשחרר את המחשבה שמונעת מאיתנו להוציא אותו החוצה במלוא יופיו.» עם שירלי סולומון
פיתוח קול בגישה הוליסטית. כל אחד יכול לשיר -אין דבר העומד בפני הרצון. כל אחד מאיתנו קבל מתנה נפלאה קול ייחודי משלו אנחנו רק צריכים לשחרר את המחשבה שמונעת מאיתנו להוציא אותו במלוא יופיו.» עם שירלי סולומון
תמיד חלמתם לשיר? אוהבים קריוקי? במה פתוחה? מוזמנים למפגש מדהים שהוא בד``כ מפגש סגור לתלמידים ובוגרים שלי לפיתוח קול:) זהו מפגש מיוחד שהוא גם במה פתוחה ובמקביל סוג של חגיגה המשלבת טיפים» עם Shirly Solomon
לאחר סדנאות רבות, מדהימות ומרגשות שהנחיתי השנהבקרוב נפתחת סדנת עומק קולית בה נעבור תהליך של שחרור חסמים לגבי קולנו נתחבר אליו כאל מקור עוצמה,נרשה לעצמנו לשיר וניזכר שאנחנו באמת יכולים הקול» עם שירלי סולומון