שיעור פרטי- בהריון: הכנת הגוף ללידה/חיזוק מותאם/שיפור יציבה/הקלה על כאבים. אחרי הלידה: בדיקת היפרדות בטנית ראשונית/מנח היציבה/מצב רצפת האגן לפי דיווח. הסבר ותרגול מעשי מותאם לפי צרכים.» עם קרן קירשנר-סמואל
ניפגש בזום לתרגל אמפתיה לסיטואציות במערכות יחסים בחיינו, בהן הרגשנו לא נוח מול הצד השני.האמפתיה מאפשרת ריכוך המתח, קשב והבנה מגובה הלב ויצירת דיאלוג מגובה הלב ללא מאבקי כוח.» עם קליה פנינה שפירא
הכנה ללידה ברוח היוגה הוא תרגול מעשי של תנוחות, נשימות, עיסוי, מגע וקול, יחד עם המלווה. המפגש מתקיים ברעננה בסטודיו או אצלכם בבית ומיועד לנשים שלומדות בשיעורים שלי ולבני/בנות זוגן» עם הדס פרי
תטא הילינג- שיטה בעובדת עם המודע והתת מודע.המטופל מזהה את הדברים החוסמים בפניו חיים יותר טובים, לוקח כלים לאחריות ומודעות גבוהה יותר.» עם שביט הראל
BalleriMa בלרימא ריקוד עם מנשאים אחרי לידה+מעגל אמהות. אמא רוקדת, מתחזקת, משתחררת במגוון סגנונות ריקוד מתונים (בלט/לירי/לטיני), והתינוק רגוע במנשא, נהנה מהתנועה, המוזיקה והקרבה לאמא.» עם קרן קירשנר-סמואל
דרך המודעות לעולם הרגש והנכונות לפגוש ולהרגיש את הרגשות, נכיר את האישיות והנפש, נאיר נקודות עוורות, נרפא את פצעי העבר ונביא לחיים במודעות.» עם מעין צח
הביודנסה היא חיבור לריפוי, שמחה וחיבור עמוק עם מי שאני, מי שנמצא על ידי והחיים במלואם. הצטרפי אלינו לתהליך עוצמתי במסגרת מפגש שבועי, הנאה משמעותית מובטחת! » עם טובה רז - ליברמן
מטיילים עם הילדים.ות? עם ההורים? עם הדודה והדוד? מחפשים תוכן איכותי לשלב ביציאה מהשגרה? אנו מזמינים אתכם לחוויה איכותית, מלאת תוכן מגוון בתיאום פרטני לצרכים ולתנאים שלכם!» עם דרך גוף | BoDYwAyS.org
שיטת המודעות לפוריות היא שיטה מדעית ומדויקת, המאפשרת לאשה לתכנן הריון ו/או למנוע אותו, באמצעות קריאת סימני הגוף השונים לאורך המחזור ופירושם» עם תמי ורדי
רוצים ללמוד טכניקת תיאטרון פלייבק? קורס החורף הזה מהמקצועיים והמיוחדים בארץ, עם מורים מנוסים שנבחרו בפינצטהמשתתפים מספרים: "קסם באוויר, מפגש כולל ומלמד..מקצועי, גיוון מדהים, נהדר ומרתק"» עם תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב