קורס קרניוסקרל ייפתח ב 28/2/2016ימי ראשון 9:00-13:00קרניוסקרל היא הקשבה מאפשרת לתנועה הריתמית של נוזל המוח והשדרה. תפקידה לבטא את נשימת החיים שלנו ואת הבריאות בתוכנו. הכשרה למטפל מוסמך.» עם שי לי פיינברג
BalleriMa בלרימא ריקוד עם מנשאים אחרי לידה+מעגל אמהות. אמא רוקדת, מתחזקת, משתחררת במגוון סגנונות ריקוד מתונים (בלט/לירי/לטיני), והתינוק רגוע במנשא, נהנה מהתנועה, המוזיקה והקרבה לאמא.» עם קרן קירשנר-סמואל
הטיפול בתנועה מאפשר לאחות מחדש את החיים. השימוש במגוון כלי טיפול מאפשר התחברות של כל אדם לכוחות היצירה המצויים בתוכו לצורך ריקוד חיים מחודש» עם נעמי שוורץ
מטפלת מוסמכת לטיפולי עיסוי הריון/ טיפול קצוות מפנק וטיפול ויופי/ עיסוי משולב בתמציות צמחים/ כוסות רוח/ עיסוי איורוודי/ אבנים חמות» עם נועה ארבל
שיעור תנועה מתון ומיוחד להריון, עם מוזיקה, משלב תנועה טבעית, חיזוק, הקלה על כאבים אופייניים, הכנה פעילה ללידה, חיבור לעובר ולעצמך. נשיאת ההריון ביתר קלות, שימור כושר וחווית הריון בריא ונוח.» עם קרן קירשנר-סמואל
יוגה לנשים בהריון - תנועה, נשימה, הרפיה, תנוחות טובות להריון, הכנה ללידה, היכרות וחיזוק רצפת אגן, יציבה ועוד. השיעור מתאים לנשים בכל שלבי ההריון וגם לנשים ללא ניסיון קודם ביוגה» עם הדס פרי
ליווי התפתחותי בתנועה ובמגע לתינוקות ופעוטות ולהוריהם המעוניינים להכיר ולהבין את שלבי ההתפתחות המוטוריים של התינוק ואת בניית הדימוי העצמי שלו, החלים עוד בשנתיים הראשונות» עם יוסי יונגמן
אימון יוגה המתאים קשוב המשלב תנועה ושהייה, נשימה והתבוננות. התרגול מתאים לנשים בכל שלבי החיים.» עם הדס פרי
גופך הוא ברשותך - אין עוד כמוך!את אחת מיוחדת במינה, ההריון הוא בגוף שלך והלידה תהייה שלך ושל העובר שלך.החוג עוזר לך לקבל את הביטחון הזה ולדעת מה לעשות בזמן אמת.» עם רות עוז שלם
תהליך הכניסה להריון ובעיקר התקופה שאחרי הלידה הוא תהליך הדומה, פעמים רבות, ל"רעידת אדמה" של הנפש.תנועה לאחר לידה מסייעת לכל אישה להתחבר מחדש לכוחות הטמונים בה» עם נעמי שוורץ