מסע חווייתי להתפתחות וגילוי עצמי דרך תנועה, ריקוד וצבע במרחב נשי נעים ותומך. בואי להתחבר לגוף שלך, להשתחרר, להפעים חיים בכל כולך ולחולל שינוי אמיתי בחייך.» עם סיגלית צפריר
מזמינה אותך למפגש אישי חווייתי במרחב נעים ותומך, בו תוכלי להתחבר לעצמך פנימה דרך הגוף, להקשיב ללב ולנשמה, להשתחרר ממתחים ומדפוסים מעכבים, ולבחור מחדש.» עם סיגלית צפריר
פסיכותרפיסטית בתל אביב ואונליין - טיפול רגשי פרטני ומפגשים בקבוצה.משלבת במפגשים עבודה עם קול ותנועה.במידה ואתם דור ראשון, דור וחצי ודור שני להגירה – הטיפול הזה בשבילכם.» עם מריה חרמוני
רוצה לקבל טקסטים, תרגילים, עדכונים ורעיונות לכתיבה ולהשראה? הצטרפ.י אל קבוצת הווטסאפ השקטה עם מיה הוד רן ? פשוט בטבע שלך - ללא תשלום. הקישור לקבוצה יתגלה עם הרשמה בכפתור `הצטרפות והרשמה`.» עם מיה הוד רן
צ`י קונג בפארק. אין נפלא מזה. רק אנחנו, הטבע, וחכמה בת אלפי שנים שנתנה לנו את כלי הצ`יקונג. התעמלות רפואית עתיקה ומיטיבה, מתאימה לכל גיל וכל מצב גופני. ללא צורך בניסיון קודם. נדרש רק רצון.» עם ניצה וסר
העבודה הטיפולית בפסיכותרפיה גופנית שואפת ליצור חיבורים בין פעולה, חשיבה ורגש על-מנת לאפשר תהליך אישי של שינוי וצמיחה, זאת בעזרת שלל אמצעים כגון דיבור, תנועה, מגע, מדיטציה, דמיון מודרך ועוד.» עם ד"ר אסף קידר
נתיבי הרוח-קבוצת לימוד שבועית בתקשור בZOOM להתפתחות והעשרה רוחנית שמטרתה אחדות עם האלוהות 🙏 דרך יפתח נתיב.בכל שבוע נושא אחר ללימוד לחיים טובים יותר.ימי שלישי ב 20:40 בערב.» עם יפתח נתיב
כף ידכם היא הצוהר להתחבר למהות, לנשמה. "עשיתי דרך עצומה שיש לה תוצאות בשטח ריפוי אמיתי ואני ממליצה בחום ואפילו בהתלהבות".» עם צבי בן עמי - מתקשר ומראה דרך
תנועות רכות והרמוניות, מיוחדות לבריאות האישה, על פי עקרונות הרפואה הסינית. סדרה עתיקה המתאימה ביותר לחיים המודרניים! כל אישה בכל גיל מוזמנת להתנסות. בואו עם חברות, אימהות ובנות» עם אילה גרייצר