מטפלת בתנועה, מתמחה בנשים, MindfulDANCE, תנועה ריגשית ותהליכית, רוקדת ובעיקר מאמינה גדולה בקסוצ`יפילי שלי. קסוצ`יפילי מבוסס על 5 משאבים זמינים לכל אדם, לריפוי, שחרור וצמיחה - טבע, ריקוד, מוסיקה, יופי ומשחק. המרחב שלי חוקר `מעברים` בתנועה, תוך קשיבות עדינה בתוך שבט מכיל ומאפשר.
מטפלת גוף נפש תודעה. מנחה סדנאות מגוונות, טקסים אישיים וקבוצתיים, טיולים ייחודיים (ליקוט ומודעות). פרסמתי שישה ספרים ושני מארזי קלפי מודעות. מנחה סדנאות כתיבה ויצירה, סדנאות תנועה, מעגלי הקשבה לפי נושאים ועוד. מפיקה אירועים וכנסים חברתיים.
מנחה דידקתית לביודנסה ריקוד החיים ומפתחת שיטת נס המזמינה לבטא את הפנימיות דרך קו וכתם. מזמינה לפגישות אישיות לצד סדנאות
לחוש את הרגש דרך הצבע והיצירה לתת ביטויי ל"ילד הקטן" שבנו להעצים את היכולות שלנו לשחרר את הפחדים ליצור באופן ספונטאני וללא ביקורת עצמית. ולגלות... שאנו יודעים לצייר דרך תהליך החוג נגיע ליצירה הייחודית לנו הטמונה בתוכנו ומחכה לפרוץ החוצה
כבר כשלושים שנה שאני עוסקת באמנויות תנועה וריפוי סיניות, צ`י קונג וטאי צ`י, ולמדתי אצל המורים הטובים והידועים בעולם. הייתי הראשונה שנסעה לחו"ל ללמוד את הצ`י קונג היחודי לבריאות נשים.
מטפלת ומנחת סדנאות ותיקה בתחום התרפיה הגופנית, באמצעות ריקוד תנועה ומוסיקה. מתמחה בטיפול במיניות ליחידים זוגות וקבוצות
מאפשרת מוסמכת ע"י הארגון הביוצנטרי הבינלאומי לביודנסה IBF ,מנחת סדנאות ומטפלת בכירה בשיטת תטא הילינג משלבת שיטות טיפול שונות. בעלת תואר BA במדעי המדינה, אוניברסיטת חיפה. בעלת נסיון רב של הנחייה וטיפול
פסיכותרפיה ממוקדת גוף, נשימה, התמקדות, מוסיקה, תשומת לב קשובה (מיינדפולנס)- בבית קסום בטבע הגלילי הפתוח אל ים זיתים ושמיים. סדנאות קורסים ומקום לריטריט אישי. 0776639903
הביודנסה-היא גישה לאינטגרציה אנושית וחידוש אורגני. היא מאפשרת לנו להתבונן, לחוות, לבטא ולהזכר במהות שלנו. להתנסות ללא מילים וללא שיפוט וזאת באמצעות ריקוד, תנועה, משחק, מגע, מוזיקה ואינטראקציה חברתית.
ריברסרית יועצת ומנחה ותיקה, 37 שנות ניסיון, מוסמכת "החברה הבריטית לריברסינג" BRS , מהחלוצים בארץ ובעולם- הריברסרית הישראלית הראשונה שקיבלה הכרה כריברסרית בינ?ל ע"י מייסד השיטה מר לאונרד אור.
מאיה לאוב- חוקרה וחיה בודהיזם כ-14 שנה. מלמדת בפסיכודהרמה, ומטפלת מוסמכת בפסיכודרמה . עובדת במסגרות שונות עם פגועי נפש.
מתמחה בטיפול והתפתחות אישית באמצעות תנועה באופן פרטני או דרך הנחיית קבוצות צמיחה ושינוי.מטפלת בשיטת "מודעות עצמית באמצעות הגוף", ובשיטת "תדרים בתנועה", מורה מוסמכת למחול אתני, מנחת מעגלי נשים, מרפאה בעיסוק בתחומי התפתחות הילד ובריאות הנפש
מורת דרך ומלווה רגשית הוליסטית, מפתחת OneBody מרחבי תנועה, ביטוי וריפוי. הולכת בדרך עם נשים וגברים, יחידים וקבוצות בתהליכי ריפוי והתפתחות. מורה מוסמכת למיינדפולנס ותנועה מודעת, מאמנת ומנחה סוציוקראטית. חוקרת מזה שנים רבות תהליכי ריפוי טראומה ועוזרת לאנשים לחוות ביטחון, שייכות, הגשמה, חופש ביטוי, אהבה, אינטימיות ושמחה.
שמי אור גוטמן. ג`וטי. מנחת מקצבי הלב - הג`ינגה מארחים אותנו. יוזמת אירועים, מפיקה סופשים באשראם בכרמל המקום של אורי, מנחת סדנאות תנועה, חיבור והקשבה. מנחת מעגלי העצמת נשים. עם כלים מעולמות מרתקים מהדהדת אור ואהבה לעולם.
פסטיבל הקולנוע הרוחני ספיריט מציג סרטים העוסקים בנושאים שנותנים השראה לצמיחה אישית, מקדמים פעילות גלובלית חיובית ויוצרים מודעות לסביבה. הסרטים בז`אנר הקולנוע הרוחני מאירים את האספקטים של חיפוש אחר משמעות ואחר טבע המציאות עצמה.
הינה הוצאה לאור ראשונה בגודלה בישראל וברשותה המגזינים: חיים אחרים, מסע אחר,מונטנבייק, דרך האוכל, סטטוס,להיות משפחה,הורים,MAMA INFO, נישה,גלילאו,גלילאו צעיר,מסע אחר, מסע ישראלי, מטיילים,הגה, מוטוועיתון חי .
מורה ותלמידה. דוקטור לכימיה ומטפלת הוליסטית בעלת נסיון של כ-7 שנים בעיקר בריברסינג .טיפול במגע ריבלנסינג תטא הילינג רייקי וסאונד הילינג. בנוסף אני מדריכה לסדנאות תנועה (ריקוד אקסטטי :trancedance) ומדיטציות אקטיביות.
חן ליזרע היתה בעלת אחת מהאקדמיות הקובניות הטובות ביותר בקנדה קרוב ל 10 שנים. היא לומדת למעלה מעשור עם טובי הרקדנים המקצועיים בקובה והופיעה על במות של קונגרסים נחשקים ברחבי צפון אמריקה. היא מעבירה סדנאות טרנספורמטיביות לזוגות,רווקים ונשים