כבר כשלושים שנה שאני עוסקת באמנויות תנועה וריפוי סיניות, צ`י קונג וטאי צ`י, ולמדתי אצל המורים הטובים והידועים בעולם. הייתי הראשונה שנסעה לחו"ל ללמוד את הצ`י קונג היחודי לבריאות נשים.
אם יש לך כאבי גב, כאבי בטן, כאבי ראש, לחץ, מתח, מועקה, דיכדוך וכדומה. את בטח יודעת שיש קשר בין הגוף לנפש. אני מזמינה אותך לתהליך טיפולי אישי ומרפא המשלב: טכניקות מגע, תנועה, נשימה ושיחות. לפרטים: קרן, מטפלת מוסמכת איזון גוף נפש.
מנחת סדנאות לנשים ולזוגות. מטפלת ביוגה, מגע, וצלילים מרפאים. מוזיקאית, זמרת יוצרת. מנחה סדנאות לביטוי קולי ושירה מקודשת. בימים אילו בלימודי טיפול בהתמקדות ונשימה מעגלית.
Dancingyoga - השילוב האידיאלי שין תרגול יוגה נשית: מחזק, מגמיש את הגוף, ממריץ ומרגיע לבין אלתור בתנועה שהוא מניע, משחרר ונותן דרור למעיני היצירה. כל זאת תוך שימת דגש על צרכי הגוף הנשי ובריאותו.לבחירתכם: אימונים אישיים, סדנאות וחוגים קבוצ
מתוך הריקוד עולים החיים . מתוך החיים עולה הריקוד. מקום מפגש בין גוף ונפש . מקום המבקש לנוע בחופשיות, בשמחה , בהתרגשות , בנינוחות, להביע את כל מה שמרגיש שם, להיות בנוכחות נשית מלאה.
NLP Master Practitioner NLP Trainer מאמנת אישית לביטחון עצמי ולשליטה בכעסים.מנחה בשיטת NLP להעלמת טראומות, פחדים וחרדות. מנחה סדנאות NLP לשינוי מהיר ועוצמתי מנהלת את מכון אמביציות: להציל את הזוגיות!!!
"דרכים" הן סדנאות ריקוד חופשי מתוך זרימה ושחרור מדפוסים המגבילים אותנו. המפגשים מציעים כלים תנועתיים ומנטאליים לנשים המבקשות לתת לריקוד שלהן חופש. את מוזמנת לנוע המעברים ובחיבורים, לרקוד ללא מאמץ ולהיפגש בלב פתוח עם מי שאת.
פסיכותרפיסטית גופנית חברה באיגוד האירופי-EABP, בוגרת מכללת רידמן ולימודי הביוסינטזה. מורה, מדריכה ומטפלת בקליניקה פרטית בתל אביב. לפרטים נוספים אנא בקרו באתר שלי: www.innertouch.co.il
בין אם חקרתם לעומק או שזו לכם פעם הראשונה, הריטריט הזה עשוי להיות אחד הדברים המאתגרים ביותר שניסיתם! חיבור של תנועה ומוסיקה, פסיכולוגיה ומתמטיקה, מיסטיקה סופית ופיזיולוגיה. בריקודים של גורדייף הנדסת אנוש מדויקת שאין שני לה, שמנגישה לכם את הבלתי אפשרי. הריטריט קורה בארץ רק פעם בשנה! 300 ש"ח הנחה לקוראי דרך גוף.
שיעור תנועה-חיזוק-גמישות לנשים 45+. שיעור של שעה המציע שחרור הגוף למפרקיו השונים ובמנחים שונים. חיזוק גוף האישה - בדגש על רצפת האגן ושמירה על יציבה נכונה במנחים השונים.
עבודה שבגוף, היא עמותה הפונה לקהל הנשים הישאלי, ומבקשת לפתח ולהוביל שיח הכולל את מודעות הגוף, הנפש וצרכי הרוח. אנו מפעילות תכניות שנתית שונות, אירועים סביב מעגל השנה, ופסטיבל שנתי.
פסיכולוגיה תהליכית היא גישה ליצירת שינוי המאפשרת לעבוד עם מה שמפריע לנו בגוף (מחלות), בנפש (פחדים, התמכרויות, מצבי תודעה) וביחסים (קונפליקטים) - מתוך ידיעה שכל מה שקורה לנו - לא מקרה הוא, ויש לדברים האלה מה להגיד לנו.
ג`ני מימון - מנחה קבוצתית, מחנכת למיניות (אוניברסיטת בר-אילן, לימודי המשך עו"ס).
שיעורים, מפגשים תרפויטים, סדנאות, סדנאות אישיות, מעגלי נשים ונערות.
סהרה סיטי בית ספר למחול מזרחי ולהכשרת מורות ומטפלות בתל אביב. בית הספר לריקודי בטן "סהרה סיטי" הוא המוביל בישראל ללימודי ריקודי בטן. נוסד ומנוהל מיום הקמתו ב-1996 על ידי טינה, רקדנית, מורה וכוריאוגרפית בתחום המחול המזרחי.
"המטרה שלי היא לחלוק את התשוקה עם אנשים, לגרום להם לשמוח ,לעודד ולחזק אותם." רונית ריימונד היא מורה, כיראוגרפית ורקדנית פלמנקו. היא מלמדת ריקוד פלמנקו לכל הגילאים והרמות. שילוב של טכניקה ,תנועות ידיים ורגליים, קצב וכוריאוגרפיה. השעורים מסייעים להתפתחות האישית והרוחנית ונותנים במה לביטוי עצמי ויצירתיות.
חגיגה נשית שמחה ומשחררת, הופעות, מסיבות וסדנאות - בואי לתת מקום לאישה שאת.
ריו אביירטו היא שיטה פסיכופיזית (גופנפש) של ריקוד חופשי ומונחה, תנועה אינטואיטיבית, חיבור להנאה הטבעית של הגוף עם מוסיקה מעוררת השראה מכל רחבי העולם. למי זה מתאים? לכולם, בלי כל נסיון, לכל מי שרוצה להתחבר אל עצמו ולהביא ריפוי וטרנספורמציה