מוזמנים לסדנת אומנות שבה ניצור קלפים ביום רביעי הקרוב בשמונהעופו על הסערה.על שטיח» עם נאווה סופר
היבטים פסיכו-מיתיים להתמודדות עם שומרי הסף סמינר משולב ללמידה ולהתנסות מנחה: מילי שטוקפיש» עם מילי שטוקפיש / רונה אסולין
תכנית להכשרת מנחי קבוצות המשלבת תנועה מוזיקה, מגע ועבודה גופנית.לומדים תהליכים פסיכולוגים בשילוב בדרך רוחנית ומלאת הגשמה. הלימודים משלבים התנסות חווייתית לצד לימודים עיוניים.» עם אסטרז`ה גברוביץ`
דרך האמן בסדנא המלאה והתהליכית לשינוי עומק משמעותי. שישה מפגשים למעבר דרך חסמי יצירה, וחיבור לחלומות. מתחייבים לדרך, מתחייבים לתוצאות» עם מיכל גזית
The Next Step - סדנא שתלך איתך צעד אחד קדימה. בשילוב קלפים טיפוליים ומשחקי האימון מבית POINTS OF YOU להעמקת התהליך, להתמקצעות ולהכוונת המתאמן או המטופל» עם אביגיל גליבטר - יועצת ארגונית
לחוות את הציור דרך הרגש והצבע לחזור אל מחוזות רחוקים של ילדות תמימה לצחוק ולשמוח, ותוך כדי לעבור תהליך של שחרור דפוסים וקיבעונות, תהליך של אומץ והעצמה» עם תמירה שונקרט
הכירי את העוצמות והחוזקות המיוחדות שלך // הביני מהם האתגרים האישיים שלך // וגלי מה ואיך נכון לך לעשות - בכדי לצמוח ולחיות באושר » עם צמרת שפירא מואטי
צבע הרגש? - קורס ציור אינטואיטיבי אחר עם אילת חן. פגישות חווייתיות תומכות. קורס יחיד מסוגו, המשלב שלושה תחומים מאזנים: ציור אינטואיטיבי, מדיטציות ראייה, חיבור חי לתדרי קריסטלים.» עם אילת חן
בכל אישה שפגשתי עד היום נמצאת הכמיהה להצטלם עירומה להיראות, חשופה במרחב בטוח ומאפשר להתייחס ולהתחבר לגוף להיזכר בפשטות ובטבע של עצמה לאהוב את הכלי שמכיל אותה» עם הילה בן בנימין
מסלול המקנה ארגז כלים מקצועי לבובנאי.ת.בניית בובת תיאטרון, הפעלה ותיאטרון סיפור. שלושה קורסים מעמיקים בימי ראשון» עם קן הקוקיה - שירלי ואורי