תוכנית שנתית ללימודי שיטת לאבאן לאוהבי תנועה, שחקנים, רקדנים, מטפלים ושאר סקרנים.ימי ג` 17:30-20:00 בסמינר הקיבוצים בתל אביבבין אוקטובר 2024 ומאי 2025 25 מפגשים מלאים ועשירים.» עם מילכה לאון
סדנה של 8 מפגשים כייפים, מרגשים ומעצימים. בעמצעות שיטות מעולם הפסיכודרמה נגלה את עצמנו ונתפתח, תוך כדי שמחה וצחוק.» עם מרים קפלן ערד
מיועדת לא.נשים הרוצות לצאת למסע אל תוך עצמן, ברגע, ב קול תנועה ומילה.» עם אלונה פרץ
קבוצה להכרות והעמקה בתיאטרון הפלייבק!התפתחות אישית, התפתחות מקצועית וחוויה חד פעמית ועוצמתית בקבוצה יוצרת! » עם תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
אימפרו-דייט - מסיבת הכרויות מאולתרת ומפתיעה!מתי בפעם האחרונה קיבלתם מחמאה אמיתית במהלך דייט? ידעתם שהפרטנר יסכים בהתלהבות לכל מה שתאמרו בלי שיפוט? הרגשתם חופשיים לומר הכל בלי חשש מפדיחה?» עם עדי טרם ואיתמר קרביאן
רוצה לקבל טקסטים, תרגילים, עדכונים ורעיונות לכתיבה ולהשראה? הצטרפ.י אל קבוצת הווטסאפ השקטה עם מיה הוד רן ? פשוט בטבע שלך - ללא תשלום. הקישור לקבוצה יתגלה עם הרשמה בכפתור `הצטרפות והרשמה`.» עם מיה הוד רן
תיאטרון פלייבק הינו תיאטרון אימפרוביזציה שמציג ומפרש סיפורים אישיים ורגעים מהחיים.ימי ראשון 20:30-23:00» עם עינת משעל-ניצן
קורס תאטרון פלייבק למינוף אישי ומקצועי! תאטרון פלייבק החבר`ה מאיכילוב מזמינים אותך להרחיב את ארגז הכלים המקצועי, לפתח את הספונטניות ההקשבה והיצירתיות, לחזק מיומנויות של עמידה מול קהל ולהנות!» עם תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
פסטיבל נווה נאמן בהוד השרון בחינם» עם יוצרים שונים
ביום שני הקרוב - 14/3 נפגשים לסדנה בנושא - "7 המפתחות של האימפרוב".» עם עדי טרם