אנטואיט מתקיימת פעם בחודש, 12 פעמים בשנה. עוגן, מרוכז, חי ונושם ריקוד. ממלא ומרפא, משמן את המעגלים בגופנו ובחיינו. אינטואיט היא הבעת אמון בנו. עצמנו. באינטואיציה שלנו. אוספת מתוך ואל החודש» עם ענתו
מסע חווייתי להתפתחות וגילוי עצמי דרך תנועה, ריקוד וצבע במרחב נשי נעים ותומך. בואי להתחבר לגוף שלך, להשתחרר, להפעים חיים בכל כולך ולחולל שינוי אמיתי בחייך.» עם סיגלית צפריר
מודל מקורי עוצמתי המשלב מיינפולנס ב 3 מנחים ישיבה, הליכה וריקוד חופשי. פשוט, חוויתי, יצירתי ומשנה. לטפח שקט פנימי לצד תנועה סוחפת, לתרגל מדיטציה אסלית, לתמוך בהתפתחות אישית ולרקוד את החיים.» עם עידית רוז
ארטריינינג מזמינה אותנו לזוז ולרפא את עצמנו באופן יצירתי, מחולי, ריטואלי ומסתורי. כל אימון הוא חוויה חד פעמית באווירה שבטית, אותנטית משעשעת ומלאת אהבה.» עם איתי גנות
לרקוד ולהשתחרר במרחב נשי בטוח, אמיתי ועמוק המאפשר חיבור לעצמי ולאחרות בתנועה ובהנאה.בליווי הנחיה מאפשרת ומוסיקה מעוררת השראה.» עם גרניט ארבל, שירלי חזן
ניה מלמדת אותנו דרך אחרת לפתח כושר, דרך של שמחה ואהבת הגוף והתנועה. במהלך השיוערים תלמדי להרחיב את המנעד התנועתי שלך וכך להרחיב את עצמך. זהו שיעור שכולו חוויה חושית ורגשית. מוזמנת להתנסות» עם ניצן גנץ
השיעור מאפשר התנסות בתנועה מובנית מעולם המחול, הריפוי ואמנות הלחימה. מפתח סיבולת לב ריאה, זכרון, מנעד תנועתי ומשפיע לטובה על כל הגוף ומצב הרוח.» עם יעל אשמן
אני מניחה את הלחי על הרצפה, וסורקת את קו הגוף הפוגש את השטיח: מקצות האצבעות-מעלה לאט מתרכזת רגע בתמונת אירגון הגוף, עוזבת ומתחילה . לשחרר לחצים להטעין כוחות לשמור על אנרגיות לשפר את מצב הרוח» עם יאנה מישל
מוזמנים לגלות את כוחות הריפוי הטמונים בנו באמצעות ריקוד, מוזיקה, דמיון וקול - מקום בו גוף נפש רוח מתחברים יחדיו. ננוע, ננשום, נתחבר לקצב , נפגוש את עצמנו ואת האחר» עם נוריה הלוי
מפגש אמן חוויתי עם הכוריאוגרפית אורלי פורטל.» עם אורלי פורטל