פסיכותרפיסטית בתל אביב ואונליין - טיפול רגשי פרטני ומפגשים בקבוצה.משלבת במפגשים עבודה עם קול ותנועה.במידה ואתם דור ראשון, דור וחצי ודור שני להגירה – הטיפול הזה בשבילכם.» עם מריה חרמוני
סדנה המתאימה לכל מי שמעוניין להרחיב את היכולות והאיכויות הקוליות שלו - לאפשר לשירה, ליצירתיות ולהבעה האישית להשתחרר יותר, ולהשתמש בקול ככלי המאפשר מפגש ללא מילים ועם הרבה משמעויות והדהודים.» עם Merav Klin
אנחנו מזמינים אותך- מנחה.ת הפלייבק, לקורס בן 8 מפגשים מעמיקים למנחי פלייבק שעובדים עם קבוצות בשטח.» עם תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
ביטוי וריפוי תנועתי-מחולי-כולי, בקבוצה אינטימית ומכילה» עם יונת דרור
סדנאות שמאפשרות להעמיק את הקשר עם הקול, התנועה, המחול, השירה וההקשבה לגופנפש. שלוש סדנאות במחיר מיוחד» עם סיגל זיו מרים פרץ ומרב קלין
אנו שמחים להודיע על פתיחתקליניקת טיפולים בשיטת קול בתנועה,שיעורים ליחידיםוליווי תהליכי התפתחות יצירתיתלתיאום מפגש, צרו קשר בטלפון: 0545-999863.» עם סמדר אימור וצוות מורי סינפסה
מפגש בין אימפרוביזציה בתנועה למדיה הדיגיטלית» עם קן הקוקיה - לי אלוני
אקרובטיקה אוירי לילים ושיעורי פיטנס ואקרובטיקה אוירית למבוגרים. טיסו, טרפז, חישוק אוירי, יוגה אוירית, אקרובטיקה» עם דניאלה הופ
שעה וחצי להתנתק מהכל. להתנתק מהשעון, מהמחשבות, ומשטף החיים. ולהיסחף לנביעה ולזרימה, לתנועה, למוסיקה, לחום, לחיבור בין לבבות ולחגיגה של החיים. וכמו שרבים מהמשתתפים אומרים: "לחזור הביתה"» עם ירון בן-יהודה
סדנאות קרקס, ג`אגלינג, אקרובאלאנס, מופע אורות, מופעי קרקס לאירועים ועוד.. בקרקס קלאס אנו מציעים אטרקציות במצפה רמון ובארץ כולה! לוקחים את הכיף שלך ברצינות!» עם מור רון