מורה מוסמכת לאקרו-יוגה ולאקרו-יוגה פיטנס (AYfit) מטעם ארגון האקרו-יוגה העולמי היחידה בארץ בעלת שתי הסמכות אלו. מעבירה שיעורים פרטיים, סדנאות ושיעורים קבועים למתחילים ולממשיכים
אורית נבו` אמנית יוצרת, כותבת ומביימת קרקס עכשווי בארץ ובעולם. מנחה סדנאות בנושא כתיבה ובימוי קרקס מנהלת אמנותית ויזמית בתחום היצירה המקצועית בקרקס העכשווי בישראל, מנהלת את ON CREATION SPACE - מתחם רזידנסים יחיד מסוגו לאמני תנועה בחדרה.
חוות שלום מה נשמע הינו מרכז חינוך לקיימות סביבתית וליצירה באומנויות המפעיל בתוכו את בית הספר לקרקס "לחייך" ומהווה מקום למפגש בינלאומי רב תרבותי ? ירכא, גליל מערבי.
כל אחד/ת יכול/ה לעוף - בהדרגה ובביטחון נבנה שלב אחרי שלב, ונגלה כמה הגוף שלנו מסוגל לעשות - כבר כמו שהוא היום.
קרקס שבזי ממוקדם בקיבוץ עין שמר. אנו מרכז ליצירה המתמחה בקרקס פיזי עכשווי,בית ספר עם מסלול להכשרה מקצועית לאמני קרקס ברמה בינלאומית, מרכז חוגי, מרכז מופעים ומרחב רזידנס (שהות אמן). אנחנו ממוקמים בלב שדרת האמנית בקיבוץ עין שמר.
אני מאמין בכוחה של החוויה לשנות את מחשבותינו, מילותינו, פעולותינו וגורלנו. יועץ אירגוני והבעלים של חברת ההדרכה "זהר חוויות למידה". מנחה קבוצות באירגונים לעבוד טוב יותר וביחד. מחבר הספר "זן ג`אגלינג" - שבע תובנות על מולטי-טסקינג ותשומת לב".
המחקר המרכזי של הלהקה סובב סביב המימד האנושי בטכניקות הקרקס האוויריות:התנועתיות האישית של האקרובטים-שחקנים, הרגשות שלהם, התחושות שלהם, הכנות שלהם. הדרך לגרום לקהל לדמיין ולהרגיש את האומן דרך הטכניקה ואת הטכניקה דרך האומן.
20 שנה ניסיון במשחק, פנטומימה ופעלולים. בוגרת ניסת נתיב ת"א, Be.d הוראת תיאטרון ובימוי. מלמדת סדנאות, כיתות אומן, בתי ספר למשחק.
מרכז פעילות והכשרות באומנויות הקרקס: מסלול הכשרה מלא/חלקי לבני 18+, חוגי אחה"צ לילדים ונוער, ימי פעילות לבתי ספר, ילדי פנימיות, נוער בסיכון, קבוצות ואירגונים. יוזמות ופעילויות להעצמה ושינוי חברתי. הפעילות מתקיימת בקהילה ובמרכז הקרקס.
יולנה שחקנית בוגרת ניסן נתיב ובעלת תואר ראשון בתיאטרון .יוצרת מביימת ומופיעה בהצגות בארץ וברחבי העולם. ליצנית רפואית למעלה מעשור ומנחה סדנאות תיאטרון פיזי וליצנות מודרנית ברחבי הארץ ובחו"ל. מנהלת סטודיו המטריה ביפו- מרכז ליצנות ואימפרוב.
בית המהווה אבן תרבות בתל אביב, ייצר וינחיל את תרבות הקרקס ותיאטרון הרחוב בכל מדינת ישראל
שמי אמנון ברי (40), אני גר בכליל, אב לשניים ושמח בחלקי. יש לי שלושה מופעים: מופע ריקוד על עצים - מופע ריקוד אווירי טרזן - מופע קרקס לכל המשפחה על החיים ועל המוות - סיפור חיי
אקרובלאנס הוא ענף קרקסי, שמבוסס על יצירת פרמידות אנושיות, המורכבות משני אנשים או יותר. תהליך האקרובלאנס מפתח: איזון, ריכוז, גמישות, אמון עם פארטנר\ים.
עינאל גורי ,אומנית במה וקרקס ,מתמחה במקצועות האוויר ואקרובלנס,עובדת דרך ליצנות מודרנית וממש אוהבת את החיים...
אקדמיה לקרקס ומחול המשלבת בתוכה לימודים עיוניים.שלושה מישורים עיקריים, אומנותי, פדגוגי וחברתי.אומנותית: "להקת סטפני" יצרה את המופע Slow Release, משלב בין מחול, קרקס ומוזיקה.פדגוגית-האקדמיה לקרקס, לימודי קרקס בבוקר לילדים, נוער ומבוגרים.