שחקנית, זמרת, מוסיקאית, כותבת. יוצרת רב תחומית ומנחת סדנאות. מאסטרית באימפרוביזציה. רשות מהלכת. באתי לכאן להזכיר לי ולאחרים שמותר להיות ילדים בכל גיל. אני יוצרת, מופיעה ומלמדת. הסדנאות שלי יפיחו בכם חדוות ילדות, שובבות ותחושות העזה מופלאות. אני משלבת רב תחומיות בעבודתי - קול, גוף, טקסט, משחק, תנועה. הכל ביחד כמו סלט עשיר עם רוטב שרוצים לטבול בו לנצח.
מסע מוסיקלי חוצה יבשות, הגדרות ואמונות. 4 ימים של חוויה מערבלת, רב חושית וסוחפת באתרים היפים ביותר שיש לירושלים להציע עם מעל 70 מוסיקאים מרחבי תבל ו100 מוסיקאים מישראל. בואו בשלום.
.מורה שהתמחתה באפשור הביטוי,מתוך התמסרות לרגע חוגגת עשור שלישי בתחום המופע כשחקנית-מוסיקאית
בכל אחד ואחת מאיתנו קיים שורש חי אשר מתוך תנועתו הטבעית נובעת היצירה בחיינו. השורש הוא פרא ועם זאת הרמוני להפליא. הרמוני בזכות פראותו ולא למרות. ביה"ס הינו מרחב המאפשר את חשיפתו של השורש ללא פחד ותנאי.
מרכז סינפסה - בית ספר ומרכז סדנאות המהווה מרחב להתפתחות אנושית יצירתית בשפת התנועה והקול- השפות המסתוריות של הנפש.
סדנאות קצב, מחול והקשר האדוק ביניהם.חוויה שלמה ומוחשית של נגינה ותנועה. התנסות אמיתית ביצירת המוסיקה ובהבנת הריקוד אשר נובע מתוכה.
פעימות-מוסיקה לאירועיםהוקם במטרה לתת פתרונות מוסיקאליים יצירתייםלמגוון רחב של אירועים.
ד"ר אליזבט קיי מומחית לטיפול במוסיקה וקול בעלת ניסיון עשיר בטיפול בילדים, נוער, מבוגרים וגיל הזהב. בוגרת לימודי דוקטורט (PhD) בתחום הטיפול במוסיקה באוניברסיטת בר-אילן, במסגרתם פיתחה מודל ייחודי לטיפול באמצעות קול. יזמה וניהלה פרויקטים רבים בתחום הטיפול במוזיקה וקול, עבדה כמטפלת במוסיקה והדריכה צוותים מקצועיים במסגרת משרד הבריאות, החינוך, הרווחה והביטחון. עבדה בין השאר בשיתוף עם שירותי האמנה, התפתחות הילד והשירות הפסיכולוגי הייעוצי. היום מנהלת את קליניקת טיילור לטיפול במוסיקה וקול במכללה האקדמית לחינוך ע"ש דוד ילין בירושלים. מטפלת בבעיות רגשיות, חברתיות, התפתחותיות, נוירולוגיות וקוליות. מנחה סדנאות וקורסי העשרה, מדריכה סטודנטים, הורים ואנשי מקצוע.
מיכל בן ליאור, נירית סתת, יהוא ירון, טל קירשבוים, אריאל ערמוני מופע אימפרוביזציה הבוחן את קשר התנועה למוסיקה
שר ומנגן דיג`רידו בהרכב טראנס חי, יוצר מוסיקה אלקטרונית פאנקי ג`אז מדיטטיבי. מלמד ומביים קבוצות בתיאטרון קהילתי. מנחה סדנאות משחק, תנועה ומודעות.
בראגה כל שבוע הופעות נדירות מתחום המוסיקה, הריקוד, הפואטיקה. כמו כן מסיבות מיוחדות ואומנויות נוספות כקולנוע, סיפורים, תיאטרון. בראגה תחושה ביתית,אינטימית.
רוקדים עולם זו חברה בניהולו של דיג`יי איתן חסיד.מפיקה אירועי ריקוד פראיים במרחבים מאפשרי תנועה וחופש עם מוזיקה יוצאת מן הכלל מכל רחבי תבל.
יובל בנטמן תרפיסט במגע נשימה והתמקדות, מוסיקאי, מנחה המשלב תחומים רבים לחקירת העצמי דרך הגוף מקורות הקול והנשימה זהו שילוב של כלים עוצמתיים שמטרתם להביא אותנו לרגע הזה, לנוכחות, וללמד אותנו להביא את עצמינו ולהיות עם מה שהחיים מביאים..
סדנת אילתור לרקדנים ולחובבי תנועה. הסדנה מלווה במוזיקה חיה המגיבה למשתתפים ומציתה את ההתרחשות בחלל.
במהלך 30 השנים האחרונות מפתחת את דרך הקול, המשלבת את שלוש התורות העתיקות: פיתוח קול ושירה, יוגה וצ`י קונג. השילוב ביניהן הופך את האדם לכלי נגינה מכוון, מבריק ומלא בשמחה. כל אחד יכול להעז לבטא ולהשמיע את קולו האחד, היחיד והמיוחד בעולם.