ד"ר אליזבט קיי מומחית לטיפול במוסיקה וקול בעלת ניסיון עשיר בטיפול בילדים, נוער, מבוגרים וגיל הזהב. בוגרת לימודי דוקטורט (PhD) בתחום הטיפול במוסיקה באוניברסיטת בר-אילן, במסגרתם פיתחה מודל ייחודי לטיפול באמצעות קול. יזמה וניהלה פרויקטים רבים בתחום הטיפול במוזיקה וקול, עבדה כמטפלת במוסיקה והדריכה צוותים מקצועיים במסגרת משרד הבריאות, החינוך, הרווחה והביטחון. עבדה בין השאר בשיתוף עם שירותי האמנה, התפתחות הילד והשירות הפסיכולוגי הייעוצי. היום מנהלת את קליניקת טיילור לטיפול במוסיקה וקול במכללה האקדמית לחינוך ע"ש דוד ילין בירושלים. מטפלת בבעיות רגשיות, חברתיות, התפתחותיות, נוירולוגיות וקוליות. מנחה סדנאות וקורסי העשרה, מדריכה סטודנטים, הורים ואנשי מקצוע.
סיגל היא מורה לטכניקת אלכסנדר המשלבת את נסיונה כרקדנית מקצועית בעבודתה. עבדה במשך שבע שנים בניו-יורק בעיקר עם רקדנים שחקנים מוסיקאים. לימדה בביה"ס לאומניות Juilliard וב movement research. התמחות בנשימה והפקת קול.
`חוכמת הקול` הוא ידע נשכח דרכו אפשר להפגש עם גופינו נפשינו ורוחינו. זו שפה שרובינו כבר לא זוכרים. החוכמה הזו מחכה בשקט שנחזור ונגלה עניין.
מטפל בשיאצו ~ הוכשרתי בבי"ס תמורות.ממוקד בליווי רגשי דרך הקש"בה ומגע.מפעיל מעגלי ריפוי בהקש"בה דרך שירה מקודשת.מפיץ קטורות טבעיות (פאלו סאנטו, קופאל, לבונה) ~ לטיהור, מדיטציה, ריפוי, תפילה, עבודה רוחנית.
חגיגה נשית שמחה ומשחררת, הופעות, מסיבות וסדנאות - בואי לתת מקום לאישה שאת.
מטפלת בקול ומוסיקה, פסיכותרפיסטית, מורה לפיתוח קול ומסויקה, מנחה בשיטת אינטגרציית קול בתנועה, מלווה תהליכי יצירה, אמנית קול ותנועה יוצרת.
מנחה קבוצות וטיפולים פרטניים בעבודה קולית שמחברת ומעמיקה בקשר בין קול, גוף ונפש. פיתחה את התחום מתוך ניסיונה כמטפלת במוסיקה ותנועה, קלינאית תקשורת וזמרת. לימדה במכללת לוינסקי, ווינגייט וסמינר הקבוצים. מטפלת בשלוותה ובקליניקה פרטית.
שחקנית, זמרת, מוסיקאית, כותבת. יוצרת רב תחומית ומנחת סדנאות. מאסטרית באימפרוביזציה. רשות מהלכת. באתי לכאן להזכיר לי ולאחרים שמותר להיות ילדים בכל גיל. אני יוצרת, מופיעה ומלמדת. הסדנאות שלי יפיחו בכם חדוות ילדות, שובבות ותחושות העזה מופלאות. אני משלבת רב תחומיות בעבודתי - קול, גוף, טקסט, משחק, תנועה. הכל ביחד כמו סלט עשיר עם רוטב שרוצים לטבול בו לנצח.
ליווי תהליכים אישיים וסדנאות. קול בתנועה - אימפרוביזצית קול-גוף-נפש יצירתית ותרפוטית כאחד. התמקדות - ריפוי דרך חיבור לגוף, לתחושותיו ולמסריו.
רינה שלף ותליה מיטלמן הוסמכו ע"י ברברה סלזברג כמטפלות בתרפיית קול ותנועה (VMT), שיטה בעלת עוצמה וייחוד בשדה התרפיות ההבעתיות. שתיהן מספרות סיפורים מקצועיות. תליה מורה בכירה ליוגה, ורינה מנחה חוגי סיפורים, תנועה ויצירה.
מרכז סינפסה - בית ספר ומרכז סדנאות המהווה מרחב להתפתחות אנושית יצירתית בשפת התנועה והקול- השפות המסתוריות של הנפש.
שיעורים, מפגשים תרפויטים, סדנאות, סדנאות אישיות, מעגלי נשים ונערות.
זמרת יוצרת, מטפלת בקול, מורה לפיתוח קול ומנחת סדנאות בישראל ובהודו. בוגרת רימון, למדה שירה אינדוסטאנית בהודו ותלמידה של ליאורה יצחק לשירה הודית. מפתחת שיטת ?לגלות את הקול?, דרך רכה לאימון ולריפוי הקול, המשלבת כלים מעולם השירה המערבית עם כלים מעולם המוזיקה ההודית והמדיטציה.
מפגש עם עצמך באמצעות הפסנתר- מפגשים פרטניים ללימוד עצמי תוך לימוד נגינה. מתאים למבוגרים ונוער שגם הפסנתר וגם מודעות עצמית מושכים אותם. תראפיה משולבת: מוזיקה-טבע-דרמה- מתאים למתמודדים עם קשיים רגשיים/התנהגותיים, במיוחד לילדים.
פעימות-מוסיקה לאירועיםהוקם במטרה לתת פתרונות מוסיקאליים יצירתייםלמגוון רחב של אירועים.
זמר ונגן ג`אז מבריק בעל מוניטין בינלאומי אשר הופיע עם אגדות ג`אז, בלוז ונשמה. מיסטיקן סופי ומרפא בקול ובצליל, ממשמרי מסורת הריפוי האפריקאי.
הי שמי קרינה ואפשר להגיד שהשינויים הכי גדולים שלי בחיים נעשו בעיקבות ההתעמקות שלי ברוחניות אחרי כל סדנה או קורס שהייתי עוברת החיים שלי תמיד היו משתנים והייתי מתקרבת יותר ויותר ליעוד שלי ולמה שאני היום מטפלת ומדריכה בתטא הילנג ובאנרגיה בכלל
בעלת יכולות רב תחומיות, עלתה לישראל בשנת 2005 מאז היא מופיעה ברחבי הארץ. יצירותיה חובקות את הג`אז, קברט, בלאדות ורוק רך,