כבר כשלושים שנה שאני עוסקת באמנויות תנועה וריפוי סיניות, צ`י קונג וטאי צ`י, ולמדתי אצל המורים הטובים והידועים בעולם. הייתי הראשונה שנסעה לחו"ל ללמוד את הצ`י קונג היחודי לבריאות נשים.
הביודנסה-היא גישה לאינטגרציה אנושית וחידוש אורגני. היא מאפשרת לנו להתבונן, לחוות, לבטא ולהזכר במהות שלנו. להתנסות ללא מילים וללא שיפוט וזאת באמצעות ריקוד, תנועה, משחק, מגע, מוזיקה ואינטראקציה חברתית.
מטפלת ומנחת סדנאות ותיקה בתחום התרפיה הגופנית, באמצעות ריקוד תנועה ומוסיקה. מתמחה בטיפול במיניות ליחידים זוגות וקבוצות
לחוש את הרגש דרך הצבע והיצירה לתת ביטויי ל"ילד הקטן" שבנו להעצים את היכולות שלנו לשחרר את הפחדים ליצור באופן ספונטאני וללא ביקורת עצמית. ולגלות... שאנו יודעים לצייר דרך תהליך החוג נגיע ליצירה הייחודית לנו הטמונה בתוכנו ומחכה לפרוץ החוצה
מנחה דידקתית לביודנסה ריקוד החיים ומפתחת שיטת נס המזמינה לבטא את הפנימיות דרך קו וכתם. מזמינה לפגישות אישיות לצד סדנאות
מטפלת בתנועה, מתמחה בנשים, MindfulDANCE, תנועה ריגשית ותהליכית, רוקדת ובעיקר מאמינה גדולה בקסוצ`יפילי שלי. קסוצ`יפילי מבוסס על 5 משאבים זמינים לכל אדם, לריפוי, שחרור וצמיחה - טבע, ריקוד, מוסיקה, יופי ומשחק. המרחב שלי חוקר `מעברים` בתנועה, תוך קשיבות עדינה בתוך שבט מכיל ומאפשר.
פסיכותרפיה ממוקדת גוף, נשימה, התמקדות, מוסיקה, תשומת לב קשובה (מיינדפולנס)- בבית קסום בטבע הגלילי הפתוח אל ים זיתים ושמיים. סדנאות קורסים ומקום לריטריט אישי. 0776639903
מטפלת גוף נפש תודעה. מנחה סדנאות מגוונות, טקסים אישיים וקבוצתיים, טיולים ייחודיים (ליקוט ומודעות). פרסמתי שישה ספרים ושני מארזי קלפי מודעות. מנחה סדנאות כתיבה ויצירה, סדנאות תנועה, מעגלי הקשבה לפי נושאים ועוד. מפיקה אירועים וכנסים חברתיים.
מאפשרת מוסמכת ע"י הארגון הביוצנטרי הבינלאומי לביודנסה IBF ,מנחת סדנאות ומטפלת בכירה בשיטת תטא הילינג משלבת שיטות טיפול שונות. בעלת תואר BA במדעי המדינה, אוניברסיטת חיפה. בעלת נסיון רב של הנחייה וטיפול
ריברסרית יועצת ומנחה ותיקה, 37 שנות ניסיון, מוסמכת "החברה הבריטית לריברסינג" BRS , מהחלוצים בארץ ובעולם- הריברסרית הישראלית הראשונה שקיבלה הכרה כריברסרית בינ?ל ע"י מייסד השיטה מר לאונרד אור.
BA בפסיכולוגיה ומנהל עסקים. סטודנטית לתואר MA בתרפיה בתנועה. מטפלת מוסמכת בנשימה מעגלית, עיסוי טיפולי אינטגרטיבי, הילינג ורייקי. מנחת סדנאות ובעלת ניסיון טיפולי רב.
טיפולי דיקור סיני וטיפולים להרגעת הנפש ושחרור הגוף דרך עיסוי בשמן חם וטיפולי רייקי. עיסוי גם לנשים הרות.
אני מטפלת ומלמדת דמיון מודרך כבר כ15 שנים. כאשר בתוך הטיפול אני משלבת חשיבה חיובית, מדיטציה, תנועה ולעיתים גם קול . אני מתאימה את הטיפול לאדם ולנושא שעליו הוא בא לעבוד. אין טיפול סטנדרטי .הטיפול הוא בדרך של דיאלוג ביני לבין המטופל בהרפיה.
רקדנית אמנית יוצרת ומורה למחול אתני טרייבל פיוז`ן, ריקודי בטן, מחול צועני בלקני הודי רג`אסטאני ומחול סופי, MA מרפאה בתנועה. בעלת ביה"ס dancingoddess בתל אביב מופיעה במיטב הבמות בארץ ובעולם. זוכת רקדנית הטרייבל פיוז`ן של ישראל.
קבוצות ? רבים שואלים מיהם מנחי הקבוצות ומהי עבודתם? במרכז אנחנו עוסקים, יחד ולחוד בגילוי המהות הייחודית כל כך של האדם המנחה.
במכללה למודעות הגוף ואורח חיים אנו מכשירים מטפלים, המלמדים אנשים לשפר את איכות חייהם באמצעות עבודה במגע, תנועה ושילוב עם תזונה בריאה, בתהליך אישי בו לומדים דרך הגוף להשתנות, לצמוח ולהתפתח בחיים, להתגבר על מכאובים וקשיים.
לאחר שנים של הנחיית סדנאות, קורסים וטקסים בארץ ובעולם וצבירת הרבה ידע מעשי בתחום, כיום שחר מעביר את הידע שצבר למנחי העתיד דרך תוכנית ההכשרה השנתית למנחי קבוצות, בארץ ובאירופה.
תארו לכם מרחב גדול ומואר בו ניתן לנוע בינות ליצירות אמנות, להפגש בקבוצה קטנה יותר במרחב ישיבה מפנק, לצאת לחצר להתאוורר, לנשנש ולהפגש במרחב קפה נוסף. וכל זאת במקום נגיש וקרוב לים התיכון.
אבי בחט הוא מהמובילים בתחום הטיפול במגע ותנועה, מפתח את שיטתו למעלה מ-20 שנה. נותן הכשרה מודולרית בשיטת בחט, הכשרה בשיטת טרייגר והכשרה באינטגרציה המבנית של רולף לפי גישתו הייחודית.