אנטואיט מתקיימת פעם בחודש, 12 פעמים בשנה. עוגן, מרוכז, חי ונושם ריקוד. ממלא ומרפא, משמן את המעגלים בגופנו ובחיינו. אינטואיט היא הבעת אמון בנו. עצמנו. באינטואיציה שלנו. אוספת מתוך ואל החודש» עם ענתו
נרגשים לפתוח הרשמה לשנה ה-7 של ה"מעגל" - המסלול הדו שנתי ללימודי מחול בסטודיו תמרה רחובות. בואו להרגיש את הקסם בעצמכם!» עם עדי גלובן , מאיר
מוזמנים/ות לסדנת מחול חדשה וחווייתית לביטוי יצירתי באמצעות ריקוד. הסדנה מושפעת ממחול הבוטו וממדיטציה בקול ותנועה ושמה דגש על אימפרוויזציה. בעבודה משותפת, נרכוש כלים לפיתוח של קטע סולו.» עם Sharon Kashi
שיעור המשלב לימוד חשיבה הכרתית (ימימה) ןמחול יוצר לנשים בלבד» עם הדס האוזמן אגמון
אנו מקיימים שיעורי גאגא/אנשים בימי: א`, ב`, ד`, ה`, 2 שיעורים בשעות 19:00 + 20:15 ימים ב`, ג`, ד`, ה`, ו` שיעורים בשעה 9:00 ימים ג`,ה` שיעור נוסף בשעה 08:00» עם רקדני להקת בת שבע ומורי גאגא
אינטואיט in to it היא סדנה שנתית / חודשית המתקיימת 12 פעמים בשנה, פעם בחודש, עוגן, מרוכז, חי ונושם ריקוד. משחרר ואוסף, מנקה וממלא, תנועה וריקוד בסטודיו ובחיים, מאחד חלקים ומחבר רוח וחומר» עם ענתו
קונטאקט הוא ריקוד של הקשבה, סקרנות, שיתוף-פעולה, אמון, כבוד הדדי וסיכון. מוזמנים להכיר את הגוף באופן סקרני, חוקר ומסתכן, לבוא מתוך נכונות להשתעשע בתנועה ולהקשיב לעצמי ולזולת.» עם אריה בורשטין
אחרי שנה של עבודה יצירתית ומעמיקההקבוצה פתוחה למצטרפים חדשים.» עם אילת מלמד יעיש
חוג ריקוד LifeDance סוחף המבוסס על עקרונות וטכניקות המחול מכל העולם. מותאם לאמהות וילדות בגילאי יסודי. לחיבור דרך תנועה ומוסיקה ללא צורך במילים. זמן איכות שלך ושלה. 6 מפגשים אחת לחודש» עם שרון יופה | מנחת ריקוד
נפתחה הרשמה לסימסטר הנוסף - מחול מודרני ואימפרוביזציה מהבסיס» עם עדי גלובן , מאיר