מסע חווייתי להתפתחות וגילוי עצמי דרך תנועה, ריקוד וצבע במרחב נשי נעים ותומך. בואי להתחבר לגוף שלך, להשתחרר, להפעים חיים בכל כולך ולחולל שינוי אמיתי בחייך.» עם סיגלית צפריר
אנטואיט מתקיימת פעם בחודש, 12 פעמים בשנה. עוגן, מרוכז, חי ונושם ריקוד. ממלא ומרפא, משמן את המעגלים בגופנו ובחיינו. אינטואיט היא הבעת אמון בנו. עצמנו. באינטואיציה שלנו. אוספת מתוך ואל החודש» עם ענתו
<< הזמנה לקבוצת תרגול וחקר היחסים בין תנועה קשובה והובלת תהליכי שינוי >>» עם יערה שטולברג
ימי שני בשעות 19.00-21.00החל מ- 9 לאוקטובר קבוצה שבועית במרכז אוריאל באלוני אבאעם נוריה הלוי» עם נוריה הלוי
יוגה נשית ? עוגנים לבריאות האישה בחיי היומיום פותחת דלת משמעותית ומלמדת כל אישה עוגנים פנימיים על מנת שתוכל לפגוש את עצמה, רצונותיה ולהתנהל נכון יותר עבורה בחיי היומיום.» עם Vered Shamur Rabinovich
בא לכם לרקוד ולהשתחרר? רוצים להינות מחוויה מעשירה וממלאת באנרגיה? הצטרפו לשיעור מחול אלטרנטיבי באווירה ייחודית עם אשכר נייגר.» עם אשכר נייגר
ביודנסה-ריקוד החיים. זוהי שיטה להתפתחות אישית ואנושית דרך מוסיקה תנועה ומפגש חוויתי. המפגשים- ללא מילים ומפגישים אותנו עם הפוטנציאלים שלנו אשר "מופעלים" ובאים לידי ביטוי אח"כ במעגלי החיים.» עם חגית קושטאי ביודנסה
תכנית להכשרת מנחי קבוצות המשלבת תנועה מוזיקה, מגע ועבודה גופנית.לומדים תהליכים פסיכולוגים בשילוב בדרך רוחנית ומלאת הגשמה. הלימודים משלבים התנסות חווייתית לצד לימודים עיוניים.» עם אסטרז`ה גברוביץ`
בימי שני נפגשים בחמש לשעה וחצי של תרגול צ`י קונג חכמת הריפוי ברחוב זנגביל 26 בתל אביב. התרגול מעודד ומטפח את הבריאות, את החיבור פנימה לתחושות ולרגשות, לומדים להכיר ולהבין את הגוף האישי.» עם ענבל רז
קבוצת חקירה בתנועה לנשים וגברים, אוהבי תנועה, המחפשים לחקור דרכים אותנטיות להתבטא, להכיר את האימפולסים הפנימיים המובילים את הגוף לתנועה הטבעית. מעבדת תנועה, אילתור פרפורמנס בשילוב אומנויות.» עם הלית מניב