אנטואיט מתקיימת פעם בחודש, 12 פעמים בשנה. עוגן, מרוכז, חי ונושם ריקוד. ממלא ומרפא, משמן את המעגלים בגופנו ובחיינו. אינטואיט היא הבעת אמון בנו. עצמנו. באינטואיציה שלנו. אוספת מתוך ואל החודש» עם ענתו
בכל מפגש נפגוש עולם קסום של סיפורים אותם נחווה באמצעות תנועה - שיטת ריו אביירטו.» עם ספי שוחט בארי
רוקדים עם החיים-על כוחו של הריקוד בתהליכי צמיחה אישית. ספר חדש למאמנים/מנחי קבוצות/מטפלים ואנשי תנועה» עם יעל אשד, Bsc
מעגל תנועה וריקוד שמטרתו העצמה, מציאת וחיזוק כוחות פנימיים, העלאת שמחה, ביטוי גופני וקולי לנפש.» עם Magali Mitelpunkt Lev
אתן מוזמנות לרקוד איתנו באווירה ביתית קסומה,מקבלת , תומכת, שמחה וזורמת» עם בתיה אורן
התפתחות אישית בכלים של תנועה, מגע והרפיה - לאפשר לעצמנו יותר תנועה, חופש והגשמה בחיים עצמםאין צורך בידע קודם או ביכולת תנועתית מיוחדת» עם עידית גודס - גרינבאום
לפתוח מרחבים אין סוף במרחב האינסופי של המוח, להכיר את הידיים כמפה לגוף השלם, לגעת במרחבי שקט עמוק ותנועה מעבר להרגל ולמוכר.» עם אסטרז`ה גברוביץ`
תנועה בדרך של ריו אביירטו מהווה שער להרחבת התודעה. הגוף שלנו הוא כלי אל שערי מודעות שונים. נעבוד עם תנועה, מוזיקה, מקצבים ורגעים של מגע וקול במרחב הקבוצתי והאישי.» עם אסטרז`ה גברוביץ` / פרידה
ריו אביירטו - חוויה מעצימה ומהנה בתנועה, מוזיקה, קול, מגע .כל מפגש הוא עולם ומלואו: תנועה מונחית וחופשית בליווי מוסיקה מגוונת, הומור ושעשוע, תרגילי נשימה, עבודה עם קול ומגע, צעדי ריקוד פשוטים, דמיון מודרך, טכניקות הרפיה ומדיטציה שונות ועוד.» עם אוה זילברמן