במפגש שבועי, לצלילי המוסיקה, אנחנו נעים, נושמים, רוקדים ומתחברים לעצמנו ולסובבים אותנו. תרגול ביודנסה נעשה בשיעורים שבועיים של שעתיים בקבוצות רבות בארץ ובעולם.» עם שאולי בן דור
ביודנסה חיים בתנועה מלאת משמעות מוזמנים באהבה להצטרף ל רקוד החיים בקבוצה מקסימה,מחבקת ואוהבת. בואו בבגדים נוחים, בקבוק מים אישי וכוונות טובות.» עם רחלי טורץ
``ליטוף הוא המעשה המורכב ביותר והמפותח ביותר של היקום`` רולנדו טורו בדיוק כמו הפרח הזקוק למים, דשן ואור כדי לפרוח במלוא תפארתו, כך גם אנחנו. מגע וליטוף הם המים הדשן והאור. שמי רחלי ומזה» עם Biodanza רקוד החיים עם רחלי
מוזמנים לגלות את כוחות הריפוי הטמונים בנו באמצעות ריקוד, מוזיקה, דמיון וקול - מקום בו גוף נפש רוח מתחברים יחדיו. ננוע, ננשום, נתחבר לקצב , נפגוש את עצמנו ואת האחר» עם נוריה הלוי
הביודנסה היא חיבור לריפוי, שמחה וחיבור עמוק עם מי שאני, מי שנמצא על ידי והחיים במלואם. הצטרפי אלינו לתהליך עוצמתי במסגרת מפגש שבועי, הנאה משמעותית מובטחת! » עם טובה רז - ליברמן
שיטה של התפתחות אישית ואנושית דרך תנועה רבת משמעות , מוזיקה מובחרת ומפגש אנושי.» עם Michal Zuckerberger
הביודנסה, היא שיטת ריקוד בנלאומית שדרכה אנו מעלים את איכות החיים שלנו. מגלים מחדש את ההנאה ושמחת החיים. דרך תנועה משמעותית, מוסיקה מדהימה ומפגש אנושי אנו מפתחים רגישות לעצמנו לאחר ולעולם.» עם מיכל צוקרברגר
ביודנסה היא שיטה שמבוססת על תנועה ומשלבת מוסיקה, ריקוד ומפגשים אותנטיים שלך עם עצמך, עם אחרים והעולם, במטרה לתמוך ולקדם את הבריאות, את שמחת חיים ואת התחושה של לחיות את החיים במלאות.» עם חגית קושטאי
מוזמנים באהבה גדולה לרקוד את החלומות שלנו אל המציאות .» עם ג`יד וופנר-Jade Wepener
ביודנסה עם סילבי טמפל כל ימי רביעי בחודש יולי אוגוסט, אנו נפגשים לרקוד את החיים יחד! ביודנסה היא שיטה של התפתחות אישית דרך המוסיקה, תנועה ומפגשים אנושים-» עם סילבי טמפל