נרגשים לפתוח הרשמה לשנה ה-7 של ה"מעגל" - המסלול הדו שנתי ללימודי מחול בסטודיו תמרה רחובות. בואו להרגיש את הקסם בעצמכם!» עם עדי גלובן , מאיר
קונטאקט אימפרוביזציה בימי ב` בבית בנגורה בין 20:00-22:00 למתחילים ולכל הרמות. בואו לטעום , להכיר ולנוע בחדווה קונטאקט: לנשום ברווחה עוד ועוד ולהוציא אנחת קול,» עם עילי אלפ movinspiral
הג`אם מתחיל בחימום מונחהמומלץ לכולם, במיוחד למתחילים להגיע לחימוםאווירה חופשית ורגועה» עם מנחים שונים
-ENGLISH BELOW- השמש מבצבצת מבעד לעננים, הגופיות מתחילות לצאת מהבוידעם, והאביב אוטוטו כאן! כמתבקש, נחגוג את המאורע המרגש הזה במסיבת קונטקט עליזה במיוחד.» עם ורטיגו
קונטקט אימפרוביזציה במים זאת חוויה מיוחדת ועוצמתית, שמאפשרת לעבור ריפוי תוך כדי תנועה, מגע ונשימה עם אנשים בתוך המים (בבריכה מחוממת). מוזמנות ומוזמנים לחוות את הקסם הזה.» עם ליאב עברי
קונטאקט הוא ריקוד של הקשבה, סקרנות, שיתוף-פעולה, אמון, כבוד הדדי וסיכון. מוזמנים להכיר את הגוף באופן סקרני, חוקר ומסתכן, לבוא מתוך נכונות להשתעשע בתנועה ולהקשיב לעצמי ולזולת.» עם אריה בורשטין
קבוצה מקצועית ללימודי קונטקט ואימפרוביזציה לבמה בניהולה של דניה אלרז.הקבוצה עוסקת בקונטקט, פרוייקטים אישיים,הוראה ומופעים.הלימודים מתקיים במסלול יומי, דו-יומי ושיעורים שבועיים.» עם דניה אלרז
שיעורי קלאסי ומודרני לבוגרים עם רועי יצחק הלוי, רותם תש"ח, אלון שטויאר, שיר מדוצקי, לירון כהן, שמרית יעקובי ודינה זיו. כל יום, כל היום...» עם מורים שונים
הג`אם מתחיל ב- 19:00 עם שעה של מעבדה מונחית וממוקדת של כלים לג`אם, ומ- 20:00 נפתח מרחב הג`אם לכולם.» עם הקבוצה בית ספר למחול
בשנת הלימודים הקרובה, קבוצת הממשיכים תמשיך לשנה נוספת יחד, זוהי קבוצה מיוחדתומחוייבת, ונשמח לקבל אליה חברים חדשים! » עם דניה אלרז