התנועה אל הלא נודע - שני יוצרים הפועלים כל אחד בנפרד נפגשים לריקוד משותף בינהם, בינם לבין מוזיקאי, בין שלושתם לבין קבוצה, וכל אלה מול קהל שמגיע לחלק האחרון של הערב. סדנה מופע סטודיו המתפתח אל תוך ג`אם מאולתר.
נוי יונה, בת 32, בוגרת החוג לתנועה באקדמיה למוזיקה ומחול בירושלים, בוגרת קורס הבסיס בשיטת אילן לב, בעלת תעודת הכשרה למטפלי טטה הילינג, וקורס פרמקלצ`ר. נסיון הוראה והדרכה של 15 שנים בתחום החינוך וכן בתחום המחול בשמונה השנים האחרונות.
וובה זק, יוצא להקות: ורטיגו, קולבן דאנס, קמע, עידו תדמור. בוגר האקדמיה הגבוהה למוסיקה ומחול, בעל תואר ראשון ותעודת הוראה. מורה בכיר למודרני ורפרטואר. מלמד בהשתלמויות מורים, אקדמיה גבוהה למוסיקה ומחול, להקות ומגמות מחול.
הסטודיו מכיל מגוון רחב של שיעורי מחול, תנועה ויוגה לכל הרמות. השיעורים מתקיימים בסטודיו גדול ומרווח עם אווירה נעימה וביתית. בתמרה תוכלו להעמיק את המודעות לגוף באופן בריא, מיטיב ומחבר.
מרכז סדנאות אקולוגי. במקום מתקיימים קורסים שנתיים של סביבה, התפתחות אישית ותנועה. ניתן להשכיר את המקום לסדנאות חד פעמיות.
תכנית לימודים מקצועית לאנשים שאוהבים לרקוד, להופיע ליצור בעלי תעוזה וסקרנות, רצון כן לחקור תנועה ולקחת חלק בתהליכי יצירה אישיים וקבוצתיים המעוניינים להעמיק בתחום המחול, התנועה והפרפורמנס.
מהבמה לסטודיו: סדנאות אינטימיות עם יוצרים/ות, כוראוגרפים/יות ורקדניות/ים, נשים וגברים מצמרת המחול והתנועה בארץ. פעם בחודש, באירוח רונית אידלמן.
התנועה נמצאת בכל. כאשר אין תנועה יש חידלון. כולנו שואפים לתנועה בחיינו ובעיקר בעיתות, ניגוד וקונפליקט או קריאה להתרחבות המיכל.
חוגים וסדנאות במחול, אימפרוביזציה ומדרש מחול לנשים בלבד.חוגים קבועים: נשים רוקדות - שילוב טכניקה ומודרני ימי ב 20:45-21:45 אשכול פיס נס ציונה אימפרוביזציה לנשים בימי שישי בבוקר 8:30-9:45 קרית התרבות נס ציונההאתר שלי: www.ronizohar.co.il
חוקר תנועה וריפוי מורה לקונטקט בכיר מלווה תנועתי לתינוקות והורים שיטת שלהב מוסיקאי
דנה הירש ליזר וטלי זבילביץ אומניות מופע ואימפרוביזציה, פיתחו מופע ייחודי הכולל תנועה, קול,דיבור ועבודה עם טקסט.בוגרות האקדמיה למחול, מופיעות ומלמדות בארץ ובחול
פיליפ סמית` הוא רקדן, שחקן, אימפרובייזר ומורה. בעל תארים אקדמים במחול, תיאטרון וספרות גרמנית. הוא נולד באנגליה וכעת חי ועובד בתל-אביב. ב-15 השנים האחרונות מופיע ומלמד באנגליה, גרמניה וישראל. עוסק באימפרוביזציה כאמנות מופע.
להקת מחול עכשווי המהווה מקום מפגש פיזי-אנושי לאמנים ולקהל. הכוריאוגרפית נעה ורטהיים, יחד עם עדי שעל והלהקה זוכים לביקורות מעולות ולפרסים יוקרתיים, לצד אהדה ואהבה של קהל רחב של חובבי מחול.
מורים לקונטקט משולב (קונטקט אימפרוביזציה שמאחד אנשים עם מוגבלויות ואנשים ללא)
בוגרת המסלול למחול סמינר הקיבוצים, מדריכת פילאטיס וג`ירוטוניק, ומטפלת במגע מיופשיאלי ובתנועה. מורה, רקדנית ויוצרת. מורה ללטיני ולמחול אפרו-קאריבי, מעבירה סדנאות באימפרוביזציה וקומפוזיציה ברחבי הארץ.
חקירה תנועתית, עבודת גוף, תרגול של הקשבה ותקשורת מנקודת מבט חדשה, המאפשרים לנו התבוננות והרחבת גבולות על המפגש שלנו עם עצמנו, עם פרטנר ועם הסביבה, דרך איכויות של פלייפולנס (משחקיות), חקירה, סקרנות ושמחה.
תואר אקדמאי M.DANCE | B.DANCE, תעודת הוראה, מסלול לכוראוגרפיה.בית למי שמעוניין להתפתח כיוצר-עצמאי, רקדן יוצר, רקדן חוקר, לשלב לימודי אומנות, ביצוע ומחשבה מתקדמת במחול.
בתקופה זו אני בארה"ב ולכן אין מפגשים. סליחה! הזמנה לפגוש את הגוף, עם הגוף ודרך הגוף. שיעורי קונטקט אימפרוביזציה ותנועה בצפון בקיבוץ חנתון, 20:00, מתאים לכל הרמות.