תיאטרון פלייבק
תיאטרון פלייבק הוא סוג תיאטרון אימפורביזציה המציג אילתור על הבמה, ויוצר עולם תיאטרלי פוקח עיניים, מיוחד ושונה, המגיב לסיפורים אישיים של אנשים מהקהל. קבוצות פלייבק ושיעורי תיאטרון פלייבק מיועדים לכל מי שמעוניין להרחיב את עולמו הרגשי והחברתי על ידי יצירה במדיום התיאטרון. היצירה בתיאטרון פלייבק מיועדת להרחיב את המנעד הרגשי, וליצור סיפורים חיים המגיבים ביחסי גומלין לסוגיות אישיות וסיפורים אמיתיים.
נמצאו 28 תוצאות לחיפוש תיאטרון פלייבק
שישה מפגשים החל מה-21 ליולי» עם אלכס פרדקין
עם: אלכס פרדקין
מתי: רביעי
חדש! חדש! חדש!מבית היוצר של החבר`ה מאיכילובקורס פסח בתיאטרון פלייבק לנוער אפריל 2024» עם תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
עם: תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
קורס תאטרון פלייבק למינוף אישי ומקצועי! תאטרון פלייבק החבר`ה מאיכילוב מזמינים אותך להרחיב את ארגז הכלים המקצועי, לפתח את הספונטניות ההקשבה והיצירתיות, לחזק מיומנויות של עמידה מול קהל ולהנות!» עם תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
עם: תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
רוצים ללמוד טכניקת תיאטרון פלייבק? קורס החורף הזה מהמקצועיים והמיוחדים בארץ, עם מורים מנוסים שנבחרו בפינצטהמשתתפים מספרים: "קסם באוויר, מפגש כולל ומלמד..מקצועי, גיוון מדהים, נהדר ומרתק"» עם תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
עם: תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
פלייבק מחול היא טכניקה המעניקההדהוד אומנותי בתנועה, לסיפורים מהחיים.בואי לפגוש את הקסם המתחולל כשגוף וסיפור נפגשים במרחב הקבוצתי.» עם טלי זורנברג
עם: טלי זורנברג
מתי: רביעי
אנחנו מזמינים אותך לקבוצת פלייבק תהליכית שנתית! הקבוצה מיועדת למתקדמים. הקבוצה תתקיים לאורך כל השנה ותיפגש על בסיס שבועי למשך 35 מפגשים.» עם תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
עם: תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
מתי: רביעי 30/10/24
חוג תיאטרון 🎭 פלייבק ואלתור.בחוג נכיר את עולם תיאטרון הפלייבק,נתנסה בטכניקות פלייבק, נפתח את מיומנויות ההקשבה והסיפור שלנו.» עם בת שחר וינפלד
עם: בת שחר וינפלד
מתי: ראשון
תאטרון פלייבק החבר`ה מאיכילוב במופע סוף שנה!סיפורים מהשנה שחלפה!אלתור מתוך סיפורי הקהלחמישי 29/12 בשעה 21:00 בביה?ס למשחק ובידור ענת ברזיליכרטיס- 50 ש``ח» עם תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
עם: תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
קבוצת פלייבק שבועית בירושלים, המשלבת כלים מעולם האלתור, תנועה ומוזיקה, לצד טכניקות מעולם תיאטרון פלייבק ושיטות (פסיכו)דרמטיות.» עם ד?ר עשהאל רומנלי
עם: ד?ר עשהאל רומנלי
מתי: רביעי
אנחנו מזמינים אותך להכיר ולהעמיק בעולם תיאטרון הפלייבק, להרחיב את ארגז הכלים המקצועי, לשכלל את אמנות ההקשבה, לרכוש מיומנויות של אלתור ועמידה מול קהל, לפתח את היצירתיות והספונטניות ולהנות!!» עם פלייבק החבר`ה מאיכילוב
עם: פלייבק החבר`ה מאיכילוב
מתי: שלישי 12/11/24
התלבטות? יש לך שאלה על עולם המשחק ומילים?
פניה משותפת
למי מיועד תיאטרון פלייבק?
תיאטרון פלייבק מיועד לשחקנים, רקדנים, אומני קול ויוצרים בכל התחומים. כמו כן התיאטרון מציע לכל אדם אפשרות להתנסות במשחק, יצירה ודיאלוג עם דמויות אחרות, גם ללא ניסיון קודם. ישנו תיאטרון פלייבק המיועד למתחילים, וגם קבוצות למתקדמים המיועדים לשחקנים מנוסים.
מהי מטרתן של קבוצות תיאטרון פלייבק?
דרך השתתפות בסדנאות כקהל הצופים, ניתן לשתף את הקבוצה בסיפור או בהתלבטות אישית, ולצפות בה ממוחזת באופן מקורי ומאיר עיניים על ידי קבוצת השחקנים. השיקוף מסייע לעיבוד הסיפורים והחוויות, מעניק זוויות ראייה חדשות, ומעודד צחוק, שחרור, התרגשות ותחושת שיתוף. תיאטרון הפלייבק מסייע לעיבוד רגשי של חוויות, גיבוש קבוצתי, הקלה על מתחים, חיזוק היצירתיות ועוד.
תיאטרון פלייבק הוא סוג תיאטרון אימפורביזציה המציג אילתור על הבמה, ויוצר עולם תיאטרלי פוקח עיניים, מיוחד ושונה, המגיב לסיפורים אישיים של אנשים מהקהל. קבוצות פלייבק ושיעורי תיאטרון פלייבק מיועדים לכל מי שמעוניין להרחיב את עולמו הרגשי והחברתי על ידי יצירה במדיום התיאטרון. היצירה בתיאטרון פלייבק מיועדת להרחיב את המנעד הרגשי, וליצור סיפורים חיים המגיבים ביחסי גומלין לסוגיות אישיות וסיפורים אמיתיים.
למי מיועד תיאטרון פלייבק?
תיאטרון פלייבק מיועד לשחקנים, רקדנים, אומני קול ויוצרים בכל התחומים. כמו כן התיאטרון מציע לכל אדם אפשרות להתנסות במשחק, יצירה ודיאלוג עם דמויות אחרות, גם ללא ניסיון קודם. ישנו תיאטרון פלייבק המיועד למתחילים, וגם קבוצות למתקדמים המיועדים לשחקנים מנוסים.
מהי מטרתן של קבוצות תיאטרון פלייבק?
דרך השתתפות בסדנאות כקהל הצופים, ניתן לשתף את הקבוצה בסיפור או בהתלבטות אישית, ולצפות בה ממוחזת באופן מקורי ומאיר עיניים על ידי קבוצת השחקנים. השיקוף מסייע לעיבוד הסיפורים והחוויות, מעניק זוויות ראייה חדשות, ומעודד צחוק, שחרור, התרגשות ותחושת שיתוף. תיאטרון הפלייבק מסייע לעיבוד רגשי של חוויות, גיבוש קבוצתי, הקלה על מתחים, חיזוק היצירתיות ועוד.