תהליך קבוצתי לגוף ולנפש לתרגול בטיחות רגשית וגופנית ובטחון עצמי. תרגול מיומנויות של אמנויות לחימה, תקשורת בטוחה, מיידפולנס וקרקוע, כדי להתמודד עם איומים בעולם הרגשי, יחסים בינאישיים ועוד» עם תמר פריאל
תהליך קצר-מועד ומפתיע ביעילותו המבוסס על שיטת לאבאן - הפסיכולוגיה של התנועה.התמודדות עם פחד קהל ומעצורים באינטראקציה עם אחרים, שכלול מיומנויות פרזנטציה, אסרטיביות, סמול טוק» עם שרון גדרון פסקין
אימון זוגי, הזדמנות לחופש.אימון גם למי שמחפש זוגיות ולא מוצא.בנוסף לאימון מקבלים מנטורינג, כלים והכוונה.» עם שביט הראל
בשיעורי אימפרוביזציה נלמד איך לשחרר את הדמיון, איך להמציא סיפורים, ואיך לגלם מגוון דמויות. נלמד לקחת סיכונים, לשתף פעולה, ולצאת להרפתקאות. נקבל כלים לפיתוח יצירתיות, שחרור וספונטניות.» עם אלון נירגד גיא
ברימה-האומנות להיות נוכח, היא שיטה שדרך חיבור לגוף, מביאה לנוכחות נטולת מאמץ, ומחברת אותנו לעצמנו.הברימה יוצרת שקט פנימי, בהירות ואיזון, מפתחת את יכולת הקשבה והקבלה, ומרחיבה את האפשרי לנו.» עם חנה הולצר
The Next Step - סדנא שתלך איתך צעד אחד קדימה. בשילוב קלפים טיפוליים ומשחקי האימון מבית POINTS OF YOU להעמקת התהליך, להתמקצעות ולהכוונת המתאמן או המטופל» עם אביגיל גליבטר - יועצת ארגונית
זוגיות? אי-אפשר איתה וקשה מאד בלעדיה. מה מחכה לנו בחיפוש האינסופי אחרי הזוגיות הנכונה, ולמה מערכות יחסים כל-כך מסובכות?» עם מיכל ורטהיימר-שמעוני
אימון מדיטציה-מעט מילים להשראה ובעיקר תירגול ונשימה.» עם שיר לי - Shir ly
מיועדת לא.נשים הרוצות לצאת למסע אל תוך עצמן, ברגע, ב קול תנועה ומילה.» עם אלונה פרץ
כל שישי בבוקר משקיעים זמן בעצמנו!מוסיקה, תנועה, ריקוד חופשי, קול ומגע; נבלה יחד שעה וחצי שתוביל את כולנו בכוחות מחודשים לסוף שבוע שליו ורגועעם שמחה חיוניות והתרוממות רוח.» עם אסטרז`ה גברוביץ`