עם :
תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
חדש! חדש! חדש!
מבית היוצר של החבר`ה מאיכילוב
קורס פסח בתיאטרון פלייבק לנוער
אפריל 2024
שמחים ומתרגשים להזמין אתכם לקורס תיאטרון פלייבק לנוער! הקורס מתאים לבני נוער בכיתות ט?- יב?
שרוצים לפתוח את הראש ולהידלק על תחום חדש, עמוק, מצחיק ומרגש!
קורס פסח בן 5 ימים וקורס קיץ בן 10 ימים בהנחיית המנחים המקצועיים שלנו שיעניקו לכם חוויה בלתי נשכחת!
בין נושאי הסדנאות בקורס- הכרות בסיסית עם עולם תיאטרון הפלייבק, תבניות בתיאטרון פלייבק, הקשבה 360 מעלות, איך מאלתרים סיפור, כן בכיף, סטטוסים, עבודת אנסמבל, קונפליקטים, נוכחות בימתית, סצינה בתנועה, יצירת דימויים בימתיים ועוד...
הקורס מתאים לכל הרמות. אין צורך בנסיון קודם.
על המנחים שלנו
טלי ליברמן
שחקנית-יוצרת, במאית תיאטרון קהילתי ומנחת קבוצות. שחקנית ומנחה בתיאטרון פלייבק החבר?ה מאיכילוב. בעלת תואר שני בתיאטרון מאוניברסיטת תל אביב. בוגרת לימודי תעודה בהנחיית קבוצות מסמינר הקיבוצים. בוגרת הקורס הדו-שנתי לאומנויות במה ומסך, הנחיה ושחקנים בתיאטרון "החדר?.
ארז שהרבני
שחקן ומנחה בתיאטרון פלייבק החבר?ה מאיכילוב, ממקימי העמותה.
בוגר בית הספר הגבוה למשחק ניסן נתיב, שחקן תאטרון חיפה. מנחה ומרצה בכיר בחברת התלהבות "דוקטור התלהבות". בעל ניסיון רב בהובלת תהליכים קבוצתיים וקהילתיים בארץ ובעולם.
רועי רובני
שחקן ומנחה בתיאטרון פלייבק החבר?ה מאיכילוב. בוגר בית הספר למשחק ע?ש סופי מוסקוביץ`, בית הספר למשחק מול מצלמה "טכניקה", בוגר קורס לאימפרוביזציה של ענבל לורי "החממה". עוסק
בהנחיה ובאלתור, מתמחה ב"פריסטייל" (אלתור מחורז). השתתף ב-3 תחרויות אליפות ישראל באימפרוביזציה.
טלי רובין
שחקנית ומנחה ב"תיאטרון פלייבק החברה מאיכילוב."
עסקה במשך 12 שנים במשחק בתיאטרון (בית לסין, הבימה) ובסדרות טלוויזיה רבות.
עינת משעל ניצן
מייסדת הקבוצה ומנכ"לית העמותה. מחברת הספר ?במה לכל אדם- מלמדים תיאטרון פלייבק?. שחקנית, מנחה, מורה, מרצה, מדריכת מנחים, יזמית בתחום הפלייבק מעל עשרים שנה. ממייסדי איגוד תיאטרון הפלייבק בישראל. תואר ראשון- עבודה סוציאלית (אוני? ב?ש), טיפול בתנועה (סמינר הקיבוצים), תואר שני- הבעה ויצירה באמנויות (אוני? תל אביב), מוסמכת לניהול עמותות (Northwestern University), מוסמכת לחשיבה עיצובית (Design Thinking- Ideo).
דנה דרור רובין
מנחה ושחקנית בקבוצת החבר?ה מאיכילוב, ממקימי העמותה. בעלת M.A בטיפול בפסיכודרמה. מנחה סדנאות ומופעי פלייבק בכל רחבי הארץ במסגרות חינוכיות, טיפוליות וקהילתיות. עובדת עם
מבוגרים ילדים ונוער, על הקו בין התיאטרוני לטיפולי לקהילתי והחברתי.
מועדים
קורס פסח
15.4- 19.4
5 ימים
10:00-14:00
הצטרפו להחלפת פרטי התקשרות
ו/או להמשך הזמנה
כל הפעילויות של תיאטרון פלייבק החבר`ה מאיכילוב ע``ר:
אנחנו מזמינים אותך לשישה מפגשי העמקה בסטוריטלינג ועמידה מול קהל. בואו לשפר מיומנויות של עמידה מול קהל וסטוריטלינג אם זה במסגרת הרצאה, פרזנטציה, ישיבה, נאום במסגרת אירוע משפחתי או עסקי.» עם החבר`ה מאיכילוב
עם: החבר`ה מאיכילוב
מתי: ראשון 5/1/25
אנחנו מזמינים אותך- מנחה.ת הפלייבק, לקורס בן 8 מפגשים מעמיקים למנחי פלייבק שעובדים עם קבוצות בשטח.» עם תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
עם: תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
מתי: ראשון 16/2/25
אנחנו מזמינים אותך לסוף שבוע של תיאטרון פלייבק!אם התחום כבר מוכר לך ובא לך להתרענן בעבודה עם פרטנרים חדשים ולהכיר את תפישה העבודה הפלייבקית של החבר`ה מאיכילוב, זו ההזדמנות!» עם תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
עם: תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
מתי: שישי 20/9/24
אנחנו מזמינים אותך להכיר את עולם תיאטרון הפלייבק, לפתח את הספונטניות ההקשבה והיצירתיות, להרחיב את ארגז הכלים המקצועי, לרכוש מיומנויות של אלתור ועמידה מול קהל, ובעיקר להנות!» עם החברה מאיכילוב
שישי-שבת 28/9/24 - 27/9/24
עם: החברה מאיכילוב
מתי: שישי-שבת 28/9/24 - 27/9/24
קורס תאטרון פלייבק למינוף אישי ומקצועי! תאטרון פלייבק החבר`ה מאיכילוב מזמינים אותך להרחיב את ארגז הכלים המקצועי, לפתח את הספונטניות ההקשבה והיצירתיות, לחזק מיומנויות של עמידה מול קהל ולהנות!» עם תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
עם: תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
קבוצה להכרות והעמקה בתיאטרון הפלייבק!התפתחות אישית, התפתחות מקצועית וחוויה חד פעמית ועוצמתית בקבוצה יוצרת! » עם תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
עם: תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
מתי: שני 28/10/24
אנחנו מזמינים אותך לקבוצת פלייבק תהליכית שנתית! הקבוצה מיועדת למתחילים ולבעלי נסיון. הקבוצה תתקיים לאורך כל השנה ותיפגש על בסיס שבועי למשך 35 מפגשים.» עם החבר`ה מאיכילוב
עם: החבר`ה מאיכילוב
מתי: שני 17/2/25 - 28/10/24
אנחנו מזמינים אותך לקבוצת פלייבק תהליכית שנתית! הקבוצה מיועדת למתקדמים. הקבוצה תתקיים לאורך כל השנה ותיפגש על בסיס שבועי למשך 35 מפגשים.» עם תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
עם: תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
מתי: רביעי 30/10/24
תיאטרון פלייבק ``החבר`ה מאיכילוב`` מארחים פיוז`ן שחקנים ומוסיקאים לערב במה פתוחה... בואו להתנסות בטכניקות אלתור, תיאטרון פלייבק ומוסיקה..מינגלינג קפה ותופינים, סדנת חימום.. ואנחנו מתחילים» עם תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
עם: תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
אנחנו מזמינים אותך להכיר ולהעמיק בעולם תיאטרון הפלייבק, להרחיב את ארגז הכלים המקצועי, לשכלל את אמנות ההקשבה, לרכוש מיומנויות של אלתור ועמידה מול קהל, לפתח את היצירתיות והספונטניות ולהנות!!» עם פלייבק החבר`ה מאיכילוב
עם: פלייבק החבר`ה מאיכילוב
מתי: שלישי 12/11/24
רוצים ללמוד טכניקת תיאטרון פלייבק? קורס החורף הזה מהמקצועיים והמיוחדים בארץ, עם מורים מנוסים שנבחרו בפינצטהמשתתפים מספרים: "קסם באוויר, מפגש כולל ומלמד..מקצועי, גיוון מדהים, נהדר ומרתק"» עם תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
עם: תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
מפגש מרענן ומעשיר למנחי קבוצות בשטח, שמטרתו להגדיל את ארגז הכלים של המנחים והמנחות מתוך כלים מעולם הנחיית קבוצות.» עם תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
עם: תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
מתי: שישי 6/12/24
מתרגשים להזמין אתכם לשנת הפעילות הקרובה שלנו בשלל קורסים וקבוצות ברחבי הארץ!!!» עם עינת משעל
תאטרון פלייבק החבר`ה מאיכילוב במופע סוף שנה!סיפורים מהשנה שחלפה!אלתור מתוך סיפורי הקהלחמישי 29/12 בשעה 21:00 בביה?ס למשחק ובידור ענת ברזיליכרטיס- 50 ש``ח» עם תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
עם: תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב