מסע חווייתי להתפתחות וגילוי עצמי דרך תנועה, ריקוד וצבע במרחב נשי נעים ותומך. בואי להתחבר לגוף שלך, להשתחרר, להפעים חיים בכל כולך ולחולל שינוי אמיתי בחייך.» עם סיגלית צפריר
נרגשים לפתוח הרשמה לשנה ה-7 של ה"מעגל" - המסלול הדו שנתי ללימודי מחול בסטודיו תמרה רחובות. בואו להרגיש את הקסם בעצמכם!» עם עדי גלובן , מאיר
פסיכותרפיסטית בתל אביב ואונליין - טיפול רגשי פרטני ומפגשים בקבוצה.משלבת במפגשים עבודה עם קול ותנועה.במידה ואתם דור ראשון, דור וחצי ודור שני להגירה – הטיפול הזה בשבילכם.» עם מריה חרמוני
אנטואיט מתקיימת פעם בחודש, 12 פעמים בשנה. עוגן, מרוכז, חי ונושם ריקוד. ממלא ומרפא, משמן את המעגלים בגופנו ובחיינו. אינטואיט היא הבעת אמון בנו. עצמנו. באינטואיציה שלנו. אוספת מתוך ואל החודש» עם ענתו
מזמינה אותך למפגש אישי חווייתי במרחב נעים ותומך, בו תוכלי להתחבר לעצמך פנימה דרך הגוף, להקשיב ללב ולנשמה, להשתחרר ממתחים ומדפוסים מעכבים, ולבחור מחדש.» עם סיגלית צפריר
סדרת מפגשים העוסקת בקשר בין מערכת העיכול לאינטואיציה ולתחושות הפנימיות. באמצעות הקשבה ,נשימה,מגע,קול והתמסרות לתנועה פנימית אנו משכללים יכולות חישה פנימית שלנו ואת הקשר של עם עצמנו .» עם Tamar Levin
פסיכותרפיה לילדים ומבוגרים, התמחות בטיפול בבעיות לחץ, חרדה ובריאות הנפש.» עם שלי כהן
מזמינה אותך לסדנת Restart לגוף! (כתוב בלשון נקבה אך מיועד גם לגברים) בסדנה נלמד תרגילים שמעלים את היכולת הטבעית שלנו להיות בקשר עם הגוף.» עם ליבנת סמרה
יתרונות שיטת הפילאטיס לרקדנים ידועים מימים ימימה ולמעשה השיטה צמחה בקרב רקדנים במשך שנים רבות! השיטה תורמת לחיזוק תוך הגמשת השרירים, איזון עמוד השדרה והאגן ואיזון בין שלל השרירים.» עם אורלי אורן
מפגשים חוויתיים העוזרים לנו להגיע לשקט עמוק .נתרגל כוונה, המאפשרת שינויים משמעותיים ומרפאים,תירגולים שונים לשיפור עצמי» עם יהושע שלן