דיקור יפני עדין השומר על מערכות הגוף באיזון, משולב בעיסוי מטיב מחזק ומרגיע של כפות הרגליים, וטיפול דרך כפות הידיים והקרקפת. טיפול מדהים....!» עם נועה ארבל
ימי חמישי. יום לימודים אחד בחודש סה`כ 10 מפגשים שעות : 9.30-13.30 בהרשמה עד סוף אוגוסט 5% הנחה. *ניסיון קודם אינו נדרש» עם אילת אולמן
מפגש ריקוד בשפת "המרחב הפתוח" Open Floor הוא חקירה פנימית באמצעות ריקוד חופשי.» עם תמר ורדי
רובנו לא מודעים לרמת המתחים ולחצים שאנחנו אוגרים ומשרתים ביום יום שלנו ,כתוצאה מכך אנו סובלים הרבה פעמים מעייפות-חסר אנרגיה ,דיכאונות ברמות שונות ושלל רחב של בעיות רפואיות ,רגשיות ונפשיות» עם German Avshalomov Tulsidas
המספר המיסטי תשע חושף את סודותיו ותפקודו הנסתר במתמטיקה באמצעות ססיל בלמונד - מהנדס העל של הארכיטקטורה העולמית» עם ססיל בלמונד
מהי ביודנסה ומדוע כדאי להשתמש בשיטה לפיתוח ההון האנושי בארגון? שימוש בחוויה בתנועה עם מוסיקה וקבוצה, על מנת ליצור חוויות מגבשות לעובדים. עידוד שיתופי פעולה והגברת המוטיבציה לפעולה.» עם דורית שפיר דיאמנט
חיבור אל הגוף דרך תרגילים מטכניקות תנועה שונות, כיצד ניתן להתייחס אל המרחב ואל צורה בתנועה?כיצד עוד ניתן להתבונן? להקשיב לאינטואיציה ולעצמינו?נביע ונרקוד ממקום חופשי, אותנטי ומדיטטיבי.» עם Shira Ben Yoav Abro
סטודיו לב היוגה נמצא במקום שקט עם הרבה טבע ירוק מסביב ואווירה שמזמנת התבוננות» עם דן ארליכמן