קבוצת ביודנסה לנשים בשעות הבוקר 10:00-12:00 בטבעון מזמינה אותך להצטרף לחגיגה משותפת של מוסיקה -תנועה-ומפגשים אנושיים בקבוצה משובחת ביותר הרוקדת בטבעון שבצפון» עם חגית קושטאי
נשלב לימוד מעמיק בתזונה עפ``י הרפואה הסינית בטיפולי זן-שיאצו והמרידיאנים לפי מסונגה. כל שיעור תזונה יוקדש לעונה ואלמנט אחד ובשבוע שאחריו שיעור השיאצו יעסוק בטיפול באותו האלמנט.» עם מגע בית ספר לשיאצו
ימי שני בשעות 19.00-21.00החל מ- 9 לאוקטובר קבוצה שבועית במרכז אוריאל באלוני אבאעם נוריה הלוי» עם נוריה הלוי
שיעור קבוצתי בטנגו ארגנטינאי בכפר ורדיםלמתחילים מהצעד הראשוןמיועד לזוגות, יחידים בכל הגילאים!אין צורך בידע קודם או בניסיון כלשהו.השיעור מתקיים באוירה נינוחה ומפרגנתזמן איכות אמיתי!» עם הילה כהן
איך לזהות חוסר איזון הורמונלי ואיך ליצור איזון הורמונלי בצורה הכי טובה שיש. מידע על הטיפול ההורמונלי הרווח, על הפתרונות הטבעיים, כלים מעשיים ופשוטים, להקלה על התסמינים ולחזרה לאיזון הורמונלי» עם ענת גולדברג נטורופתית
סטודיו מיועד למחול, 150 מ"ר, רצפת מחול מכוסה לינולאום, אמצעי הגברה, שירותים, מקלחות, חדר מנוחה, מיזוג/חימום» עם להקת המחול ענבל פינטו ואבשלום פולק
בימי שני הסווינג מגיע לירושלים! הצטרפו לקהילת הסווינג התוססת של העיר לשיעורים, מסיבות ופעילויות מיוחדות!» עם Holy Lindy Land
שיעורי יוגה קלאסית המותאמים לנשים בהריון, בדגש על בריאותך, בריאות עוברך והקניית הכלים הנדרשים להריון וללידה.» עם מעין צח
בסדנא נלמד כיצד לשכלל ולגלות מחדש את העניין והיכולת שמקנה הבלט הקלאסי, תוך שילוב טכניקות מודעות גופנית משיטת אד"מ בתנועה. לבעלי רקע בבלט קלאסי בעלי הכרות טובה עם שפת הבלט.» עם ארז אלון