מפגשי תנועה וריקוד לנשים בבוקר- לקחת מקום לעצמך... דרך חיבור וקשב לנשימה, לפעימת הלב, לנביעת התנועה מבפנים, ניפגש עם הכוח המחייה והמרפא של הריקוד, בשבט נשים שרוקדות יחד ולחוד את ריקודי החיים» עם איריס הרמתי
מרחב נשי, מזמין ופתוח בו נגלה את הגוף, את התנועה שבו, את המפגש עם האחרת.למי שרקדה עם עצמה או בקבוצה ורוצה להעמיק ולהמשיך לחקור את התנועה שבה - מוזמנת באהבה.» עם אביבה כהן
שעה של תנועה ונשימה בשיטת תאגיה, מחדדת את החושים, מרעננת ומביאה הרבה כוח לממש ולהזיז דברים. השיטה עוזרת מאוד גם לבעיות קשב וריכוז ובכלל זהו תרגול מהנה ומעצים. פרטים באתר תאגיה.» עם אהד אזולאי
Dance- Story הוא אנסמבל תיאטרון פלייבק בתנועה בליווי מוזיקה חיה וקיים כשנתיים. שחקנים-רקדנים מקשיבים לסיפורים אישיים מהקהל ומשקפים אותם בתנועה וריקוד ללא מילים.» עם שירלי ליגום
טאי צ`י צ`ואן | הטאיצ`י הינה אומנות לחימה פנימית עתיקה שמקורה בסין. שיטה זו צוברת כיום פופולריות רבה בעולם המערבי בזכות השילוב הייחודי בין העוצמה וההרפיה שמעניקה שיטה זו למתאמן.» עם בנימין דוידסקו
שביט הראל, מטפלת ביוגה תרפיה ובתטא הילינג, מדריכה ומלווה אנשים בתהליכי התפתחות תוך שילוב ידע וכלים נוספים. ניסיון של 20 שנה, יחס אישי ומקצועי.» עם שביט הראל
פרוייקט מיוחד של פיסול סביבתי בזמורות בשיתוף פעיל של אורחי הפסטיבל. יצירה בתהליך לאורך זמן הפסטיבל, שבמהלכה יקשרו הזמורות זו לזו בקשרים מיוחדים, הנחיה תנתן במהלך הפסטיבל מדי מספר שעות.» עם ישראל רבינוביץ`
אנחנו מתרגלים יוגה בסגנון ויניאסה תוך שימת דגש על דיוק התנוחה (המגיע מעולם איינגר יוגה). התרגול משלב בין כח, גמישות, נשימה והשקטת התודעה. השיעורים מתאימים לכל הגילאים ולכל הרמות!» עם שרון עשבי
הלכה יומית קצרה בעינייני אקטואליה מאת הרב שלמה אבינר או הרב עמוס שושן שליט"ט. אליכם כשירות טלפוני.» עם הרב שלמה אבינר
פשוט להיות עם מה שיש בתוכנו ובינינו, ביחד, מתוך הקשבה, סבלנות, קבלה וכבוד לקצב ולתהליך האישי.» עם רומה לוין