במקום קסום בבקעת אונו, הוקם סטודיו ג`אוולה לנשים בלבד. פנוי בשעות הבוקר לפעילויות מחול ותנועה, שיעורים פרטיים, חזרות לרקדנים, טיפולים ועוד» עם Revital Leshman
חדש! חדש! חדש!מבית היוצר של החבר`ה מאיכילובקורס פסח בתיאטרון פלייבק לנוער אפריל 2024» עם תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
מפגש אישי בטיפול (פסיכותרפיה) באמצעות אמנות בגישה דינאמית הוא שילוב של שיחה עם יצירה» עם דינה רחמני זילברשטיין
הנחיה בעזרת הידיים: אני מכוון אותך לתנועה קלה וספונטנית. הקלה בכאבי עמוד שדרה ומפרקים, שיפור יציבה ומערכת הנשימה, שיפור טווח תנועה. מתאים לפגיעות שלד, שיתוק ומצבים המתאפיינים בתנועה מוגבלת.» עם תומר רוזן
נפתחת אפשרות לקבלת מענה טיפולי רגשי בתנועה ומחול, גם באופן מקוון. מדובר בטיפול רגשי המשלב שיח על ועם הגוף והתנועה. מתקיימות גם הדרכות אונליין, למטפלים בתנועה, ולמלווים התפתחותיים.» עם אסתי לומס M.A
החגיגה שתתקיים בשיטים במדבר מחפשת מציל/ה לבריכה - 22-26 למאי !! כדאי !!» עם חגיגה
בלב המדבר, בעומקו של הנגב, במצפה רמון, מתחדש לו מרכז ייחודי של מפגש אנושי ויצירה. מעבר הוא בית הארחה למטיילים מהארץ ומהעולם, ולסדנאות ואירועים מגוונים ביותר.» עם דן ויניב
שיעור ריקוד לאמהות ונשים שאוהבות לרקוד, בעומס נמוך וללא קפיצות, מספר סגנונות ריקוד בשיעור מובנה, תוך הבנה של הצרכים של הגוף המשתנה. שיעור לגוף ולנפש. מחודשיים אחרי לידה ואילך.» עם קרן קירשנר-סמואל
סייבר דאנס מאפשר לאנשים מכל הרקעים לחלוק רגעים של אינטימיות וגרוב מסלון הבית דרך המסך. דרך פעולה משותפת של ריקוד ומסיבה נוצרים רגעים משמעותיים שמטשטשים את ההבדל בין בדידות לשיתופיות.» עם יענקל?ה פילצר
ובכל יום ב אנו רוקדים ביודנסה- ריקוד החיים- במושב ינוב שבשרון.... הביודנסה הינה שיטה של העצמה אישית באמצעות מוסיקה מובחרת, תנועה משמעותית ומפגש אנושי.פרטים נוספים בקישור: lp.vp4.me/8qi8» עם מיכל צוקרברגר