מתרגשים להזמין אתכם לשנת הפעילות הקרובה שלנו בשלל קורסים וקבוצות ברחבי הארץ!!!» עם עינת משעל
כתיבה חריפה ומצחיקה על המקורות וההיסטוריה הרוחנית של המאה האחרונה. סקירה ראשונה של תופעה תרבותית. ספר למחפשים, הורים מודאגים, חוקרים וסקרנים.בתוספת ``מדריך הטרמפיסט לניו אייג``, מילון ייחודי של מושגים ושמות.» עם מאת: אורי לוטן
מפגשים שבועיים מבוססי שיח וכלים של תנועה, נשימה, התמקדות ומגע מעולם הפסיכותרפיה הגופנית.אם את.ה חווה משבר, פרידה, צומת דרכים, מזמינה אותך לפגוש את זה דרך גופך, לשוחח ולחוש את זה יחד.» עם עינב שמוחה
במפגש נחשוף אתכם לקסם שבתרגול במרחב האווירי ונלמד כמה רצפים אקרובטים פשוטים» עם דליה דינאי לינוי יונה
בשיעורים נאמץ לעצמנו עיניים טובות במפגש עם עצמנו ובמפגש עם הסביבה. השיעורים מיועדים למתחילים ומתקדמים כאחד. ניסיון קודם יתקבל בברכה, אך אינו חובה.» עם לירון מיארה
סדנאות פלמנקו לתלמידים/ות מגמות מחול וסדנאות פלמנקו מיוחדות לגיל השלישי. להעמקת ההיכרות עם התרבות והמורשת ניתן לשלב את הסדנאות המעשיות עם הרצאות עיוניות ו/או מופע של הלהקה.» עם סילביה דוראן
סטודיו אורלי אורן, סטודיו בוטיק לפילאטיס הקלאסי מזמין אותך להפגש בסטודיו ולהינות מגוף חטוב לקיץ, הרגשה נפלאה ויציבה מעולה! זה הזמן!» עם אורלי אורן
חווית תנועה הוליסטית, מוזיקת עולם , שילוב של אומנויות ריפוי ריקוד ואומניות לחימה» עם טל שפיר
מפגשים פרטניים של טיפול בתנועה בשילוב אמנויות.טיפול נפשי המשלב שיחה, תנועה, נשימה, צליל וקול, ציור וצבע, כתיבה. שימוש בכלים שונים כגון מיינדפולנס, דימיון מודרך ועוד המותאמים אישית.» עם הלית מניב
לקבל את התשובות שאת מחפשת (לנושא שמטריד אותך) בעזרת `פגישת אבחון לייזר` // חיבור לתת?מודע דרך ציור וצבעים» עם צמרת שפירא מואטי //אישה_יוצרת_שינוי