שיעורי לייב מצויינים עם צוות ההדרכה שלנו. מערכת שעות מגוונת, שימוש באביזרים שיש בבית, משלבים גם דאנס פילאטיס ושיעור בטן מיוחד.» עם צוות מדריכות הסטודיו
ריו אביירטו- ביטוי, ריפוי ושמחה, התבוננות והתפתחות דרך הגוף בדגש על תנועה ומוזיקה בשיטה שתחזיר לך את הסומק ללחיים. קבוצה רוקדת לאורך השנה» עם רונית אידלמן- אש ומים בתנועה
שיעורי מחול אפריקאי קצביים ואנרגטיים המועברים בימי שני ושישי. הריקוד מאפשר לרוקד להביע את עולמו הפנימי ואת רגשותיו.מתאים לכולם!!!» עם Abraham, Laure
טנגו ארגנטינאי למתחילים .ימי שלישי 21:00ערב פתיחה ב 5.10. יום שלישי מיד אחרי סוכותכרמי יוסף - מרכז קהילתי וספורטרקוד חושני , סוחף מרגש.סקרנים ? מוזמנים לבוא להכיר אותנו» עם גיא ירום ועדי ברקין
כמו צייד הפרפרים, לוכד האמן ברשתו רעיון.חיזיון עולה בדמיונו, והוא רושמו על דפיו. מרגע זה יוצא הרעיון למסע ארוך ומפותל בדרכו אל מימושו. ולבסוף, כשיעלו האורות, האם עדיין יפעם שם אותו הרעיון?» עם קן הקוקיה- אורי גולדשטיין
אתם מוזמנים לצלול אל תוך עולם התיאטרון הפיזי דרך סדנה בה נכיר את יסודותיו. אימפרוביזציה, עבודת אנסמבל, נוכחות, חלל. ניפגש גם עם המסכה הנייטראלית.» עם הדס סלבסט
אנחנו מזמינים אותך לקבוצת פלייבק תהליכית שנתית! הקבוצה מיועדת למתחילים ולבעלי נסיון. הקבוצה תתקיים לאורך כל השנה ותיפגש על בסיס שבועי למשך 35 מפגשים.» עם החבר`ה מאיכילוב
חלק משיעורי הטכניקה של הסדנא להכשרת רקדנים ורטיגו פתוחים מעתה להצטרפות לבעלי ניסיון. בהנחיית מורי הסדנא: אלעד לבנת, ריקי ורון, ג`יי אוגן.שימו לב כי שעורי הסדנא נתונים לשינויים- התקשרו למשרד» עם משרד ורטיגו-ירושלים 02-6244176
בית הספר לפלמנקו רמנגאר הוקם ב-2006 ע"י צמד הרקדנים קרן ואבנר פסח שחזרו לארץ אחרי הצלחה בינלאומית.» עם קרן ואבנר פסח