שיעורי צ`י קונג - ניי קונג בסטודיו מקצועיתנועה שיקומית על בסיס קונג פו ואומנויות לחימה מהמזרח הרחוק.» עם איגור זקשנסקי ומארק זץ
כיתת אומן בהנחיית יפים ריננברגבמהלך הסדנה נבחן שיטות תיאטרוניות שונות עם טקסט (סטניסלבסקי, מיכאיל צ`כוב,לואי ז`ובה ועוד)» עם יפים ריננברג
ביוגה מרגה מתקיימים שיעורי יוגה באווירה ביתית ונינוחה. הקשר עם כל תלמיד הוא ישיר ואישי ומתוך נתינה. אילן הקים את המרכז בשנת 2002 כחלק מצעידתו בדרך היוגה. המורים בסטודיו מוסמכים ומנוסים.» עם אילן גולדוסר
לכל מי שמפעמת בו התשוקה לנוע ולרקוד, למי שכבר מזמן אומר לעצמו כמה הוא מתגעגע לרקוד וכבר שנים שלא רקד» עם ענת תמיר
מדיטציית "דיינאמיק" היא אחת מאבני היסוד של המדיטציות האקטיביות שנוצרו ע"י המדריך הרוחני אושו. היא בעצם מקלחת לגוף, לרגשות ולכל המערכת שלנו.» עם ארון עומר טל
כאן נפרסם מפעם לפעם פניות שמגיעות לצוות האתר ועשויות להתאים לכם.» עם צוות - אודות
תהליך שבו נמצא את הגורמים והסיבות העמוקות שבגללן אין מערכת יחסים או אהבה, נגדיר את סוג ואופי היחסים, נעשה חזון זוגי ונקבע את הדרך להגשים אותו» עם אייל כצל`ה
בחוג שיאצו לומדים לתת אחד לשני (הורים לילדים וההיפך), טיפולי שיאצו נעימים ומרגיעים.» עם ד"ר מיכל לביא (PhD)
קורס תאטרון פלייבק למינוף אישי ומקצועי! תאטרון פלייבק החבר`ה מאיכילוב מזמינים אותך להרחיב את ארגז הכלים המקצועי, לפתח את הספונטניות ההקשבה והיצירתיות, לחזק מיומנויות של עמידה מול קהל ולהנות!» עם תיאטרון פלייבק - החבר`ה מאיכילוב
סדנת גנאווה צפון אפריקאית בהשראת השבטים במרוקו שבט הגנאווה והברבר. הסדנה תתמקד במחול השבט המרוקאי,שבט ה"גנאווה" שבסהרה - צפון אפריקה, מוזיקה וריקוד» עם אורלי פורטל