אימוני אייקידו בהרצליה, על גבול רמה"ש, לילדים ונוער (מגיל 10) ולנשים וגברים בכל גיל.» עם דביר בן-עמי
טריקודים במופע מרתק לכל המשפחה: כולם נסעו איתנו להודו דרך סיפורים, מקצבים ותנועה..במופע ריקוד הודי מרתק!» עם אנסמבל טריקודים
תרגילים ביואנרגטיים הממוקדם בשינוי מערכת העצבים, לטיפול בעצמי, ללמד את הגוף להירגע, להגמיש את מערכת העצבים ולהרגיש טוב ושקט בו. שילוב של תנועה נמרצת עם מיינדפולנס.» עם יעל לי
הי! אני יעל שרם? בת 29? בשבילי יוגה היא דרך חיים. מאז ומתמיד החיבור ביני לבין ילדים היה לא רגיל? זו הסיבה שבחרתי לעבוד דווקא איתם. כשהבאתי את מתנת היוגה לחיי מצאתי? שבאמצעותה אפשר לחולל ניסים בקשר עם הילדים! יוגה מעמיקה את הקשר ובעיקר מעצימה את יכולת הנתינה שלי לילדים! מבצע חגים - 200 שקלים לחודשיים (אוקטובר נובמבר)
מפגשים פרטניים להבנה עמוקה של הסיבות והמסרים הטמונים בקשיי הגוף, באמצעות גישת הפסיכולוגיה התהליכית.» עם מיכל ורטהיימר-שמעוני
החגיגה שתתקיים בשיטים במדבר מחפשת מציל/ה לבריכה - 22-26 למאי !! כדאי !!» עם חגיגה
אני מזמינה אתכם לחוגיי מחול ייחודיים של מחול אתני שאני מעבירה באוירה אינטימית כייפית ומלאה בפאן והתעוררות נשית!!! בית הספר ``אתניקה`` פותח את שעריו!!! וקורא לך לבוא לרקוד!!!» עם אתניקה בית ספר למחול
ימי חמישי בבוקר . לבעלי רקע וניסיון במחול: רקדנים, מאלתרים, אנשי תנועה ובמה.» עם שלומית פונדמינסקי, ענבל אלוני
תנועות רכות והרמוניות, מיוחדות לבריאות האישה, על פי עקרונות הרפואה הסינית. סדרה עתיקה המתאימה ביותר לחיים המודרניים! כל אישה בכל גיל מוזמנת להתנסות. בואו עם חברות ובנות משפחה. קל וכדאי ללמוד» עם "נפלאות" - אילה גרייצר
צ`י קונג לבריאות עוסק בהזרמה של אנרגיה בגוף, תנועה עדינה ומהנה מלווה במוסיקה נעימה ומרגיעה. פעילות בוקר להתעוררות וכניסה אל היום החדש עם מלאי של אנרגיות טובות ושמחת חיים.» עם אביטל אהרוני