לרקוד-לגעת-להרגיש, להתבונן ולבטא עצמך בחופשיות ללא ביקורת.להתחזק, לחוות וויסות ביולוגי ורגשי, לפתוח את הנשימה, לרכך את המתח!כל זה בתוך קבוצת נשים ולצלילי מוזיקה נפלאה.ב -*רעננה *הדר יוסף» עם מיכל קמיל
מפגש ריקוד בשפת "המרחב הפתוח" Open Floor הוא חקירה פנימית באמצעות ריקוד חופשי.» עם תמר ורדי
במהלך הפסטיבל יוגשו ארוחות צמחוניותאיכותיות ומגוונות במחירים שווים לכל כיס
אירוע הג`אם הוא זמן ומרחב למפגש עם תנועת הגוף האנושי. מגיעים אליו מתרגלי קונטאקט אימפרוביזציה ושוחרי תנועה אורגאנית . בד``כ ניתנת הנחייה בתחילת הג`אם של כמחצית השעה ואז החלל נפתח לתנועה» עם Elai Alperovitch
שמי מורן, בוגרת רימון, בית הספר הגבוה לג`אז ומוסיקה קלה. אני מלמדת פיתוח קול, הלחנת שירים, ומקלדת. השיעורים ניתנים אצלי או בבית התלמיד.» עם Morana Nativ
מפגשים חווייתיים בהם נלמד שפה של הקשבה, מגע, קול ותנועה ונהנה מזמן איכות משותף.» עם דניס בן ארי - קופל
אוטודידקט, יסודי, משתף וסקרן. אני מרפא בעזרת תנועה מודעת.» עם ניקולאס אלון קסקליאר מרקיז
-ENGLISH BELOW- השמש מבצבצת מבעד לעננים, הגופיות מתחילות לצאת מהבוידעם, והאביב אוטוטו כאן! כמתבקש, נחגוג את המאורע המרגש הזה במסיבת קונטקט עליזה במיוחד.» עם ורטיגו
הי, שמי בר ואני מטפלת בתנועה מוסמכת, מטפלת דרך ריקוד ו/או דרך שיטת טיפול יפנית שנקראת "שין סן דו" (משמעות השם : גוף , נפש , דרך). מטפל במגוון מצבים: מחרדות ועד פוסט טרואמה, פרקינסון ועוד» עם בר המר שמואל
אני מטפלת גופנפש - פסיכותרפיסטית גופנית בגישה התייחסותית, מטפלת בשיטת ארויגו (עיסוי בטן ורחם - Arvig Techniques of Maya Abdominal Therapy), רפלקסולוגית בכירה, אומנית יוצרת.» עם עופרה סיביליה